Maailman suurin junnulentisturnaus 6.-9.6.2019

F-tytöt tsemppisarja

Huom! Lauantaina pelataan jatkolohkojen jälkeen puolivälierät.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. WoVo/Rabbits
2. KLP-86
3. Passarit
4. YJ/Koriat
5. KIVA
6. AA
7. Paka/F tytöt
8. Volley -96/Mimmit
9. Jankko
10. WoVo/Jänöt
11. ViLe-92/F-tytöt
12. Ajo
13. Volley -96/Armit
14. KaKa/A
15. KorPo
16. Juju
17. YJ/Soriat
18. Tsemppi-82/keltaiset
19. LNM/1
20. NJ/Elsat
21. WoVo/Kanit
22. YlöR/Yksisarviset
23. KempeLe/Tiikerit
24. KiU
25. PuWo
26. KempeLe/Pantterit
27. Salpis/F-tytöt
28. LNM/2
29. TäVo
30. WoVo/Hamsterit
31. LaSu/Lasu F
32. WoVo/Puput

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A

Joukkue O V H E EP P
WoVo/Rabbits 6 6 0 12-1 186-88 12
AA 6 4 2 9-4 171-102 8
ViLe-92/F-tytöt 6 4 2 9-5 175-143 8
Juju 6 4 2 8-6 149-144 8
Salpis/F-tytöt 6 1 5 4-10 121-178 2
KempeLe/Tiikerit 6 1 5 3-10 107-173 2
LaSu/Lasu F 6 1 5 2-11 95-176 2

B

Joukkue O V H E EP P
Volley -96/Armit 6 5 1 10-3 168-126 10
KaKa/A 6 5 1 10-3 180-145 10
Ajo 6 4 2 8-4 161-107 8
KorPo 6 4 2 9-5 175-137 8
LNM/2 6 2 4 5-9 128-173 4
WoVo/Kanit 6 1 5 4-10 124-165 2
PuWo 6 0 6 0-12 97-180 0

C

Joukkue O V H E EP P
YJ/Soriat 5 5 0 10-1 155-83 10
Jankko 5 4 1 9-3 159-97 8
LNM/1 5 3 2 7-4 129-122 6
Tsemppi-82/keltaiset 5 2 3 4-6 118-118 4
TäVo 5 1 4 2-8 87-134 2
WoVo/Puput 5 0 5 0-10 56-150 0

D

Joukkue O V H E EP P
KLP-86 5 5 0 10-1 154-109 10
KIVA 5 3 2 8-4 151-125 6
YJ/Koriat 5 3 2 6-4 139-109 6
WoVo/Jänöt 5 3 2 6-6 144-134 6
YlöR/Yksisarviset 5 1 4 3-8 106-132 2
KiU 5 0 5 0-10 65-150 0

E

Joukkue O V H E EP P
Paka/F tytöt 5 5 0 10-2 153-121 10
Volley -96/Mimmit 5 4 1 9-2 153-97 8
Passarit 5 3 2 7-4 141-102 6
NJ/Elsat 5 2 3 4-6 120-131 4
KempeLe/Pantterit 5 1 4 2-8 99-130 2
WoVo/Hamsterit 5 0 5 0-10 65-150 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
WoVo/Rabbits (A/I) 4 4 0 8-0 120-62 8
KIVA (D/II) 4 3 1 6-3 115-96 6
Jankko (C/II) 4 2 2 5-4 113-92 4
KorPo (B/IV) 4 1 3 2-6 67-105 2
NJ/Elsat (E/IV) 4 0 4 0-8 60-120 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
Passarit (E/III) 4 4 0 8-1 121-88 8
AA (A/II) 4 3 1 6-2 116-86 6
WoVo/Jänöt (D/IV) 4 2 2 4-4 92-110 4
KaKa/A (B/II) 4 1 3 2-7 95-125 2
YJ/Soriat (C/I) 4 0 4 2-8 108-123 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
KLP-86 (D/I) 4 4 0 8-1 121-70 8
Volley -96/Mimmit (E/II) 4 3 1 7-2 118-85 6
Ajo (B/III) 4 2 2 4-5 91-103 4
Juju (A/IV) 4 1 3 3-7 98-121 2
LNM/1 (C/III) 4 0 4 1-8 78-127 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
YJ/Koriat (D/III) 4 4 0 8-2 119-92 8
Paka/F tytöt (E/I) 4 3 1 7-3 123-89 6
ViLe-92/F-tytöt (A/III) 4 2 2 5-5 104-113 4
Volley -96/Armit (B/I) 4 1 3 3-6 93-106 2
Tsemppi-82/keltaiset (C/IV) 4 0 4 1-8 78-117 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
YlöR/Yksisarviset (D/V) 3 3 0 6-0 90-55 6
PuWo (B/VII) 3 2 1 4-2 81-61 4
Salpis/F-tytöt (A/V) 3 1 2 2-5 72-80 2
WoVo/Hamsterit (E/VI) 3 0 3 1-6 45-92 0

JA6

Joukkue O V H E EP P
WoVo/Kanit (B/VI) 3 2 1 5-3 98-81 4
KempeLe/Pantterit (E/V) 3 2 1 5-3 91-78 4
TäVo (C/V) 3 2 1 5-3 91-83 4
LaSu/Lasu F (A/VII) 3 0 3 0-6 52-90 0

JA7

Joukkue O V H E EP P
KempeLe/Tiikerit (A/VI) 3 2 1 5-2 87-74 4
KiU (D/VI) 3 2 1 4-3 84-71 4
LNM/2 (B/V) 3 2 1 5-4 94-81 4
WoVo/Puput (C/VI) 3 0 3 1-6 57-96 0

1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12695 Su 9.6. WoVo/Rabbits YJ/Koriat 2-0(15-8, 15-14) 1-4 ?? ????
12696 Su 9.6. Passarit KLP-86 1-2(9-15, 15-13, 5-7) 1-4 ?? ????
12697 Su 9.6. WoVo/Rabbits KLP-86 2-1(7-15, 15-13, 9-7) 1/2 ?? ????
12698 Su 9.6. YJ/Koriat Passarit 1-2(15-10, 14-15, 2-7) 3/4 ?? ????

5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12700 Su 9.6. KIVA Paka/F tytöt 2-0(15-13, 15-13) 5-8 ?? ????
12701 Su 9.6. AA Volley -96/Mimmit 2-0(15-10, 15-10) 5-8 ?? ????
12702 Su 9.6. KIVA AA 2-0(15-13, 15-4) 5/6 ?? ????
12703 Su 9.6. Paka/F tytöt Volley -96/Mimmit 2-1(7-15, 15-12, 7-3) 7/8 ?? ????

9-12

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12705 Su 9.6. Jankko ViLe-92/F-tytöt 2-0(15-8, 15-13) 9-12 ?? ????
12706 Su 9.6. WoVo/Jänöt Ajo 2-0(15-14, 15-8) 9-12 ?? ????
12707 Su 9.6. Jankko WoVo/Jänöt 2-0(15-6, 15-2) 9/10 ?? ????
12708 Su 9.6. ViLe-92/F-tytöt Ajo 2-0(15-7, 15-12) 11/12 ?? ????

13-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12710 Su 9.6. KorPo Volley -96/Armit 0-2(8-15, 6-15) 13-16 ?? ????
12711 Su 9.6. KaKa/A Juju 2-0(15-11, 15-13) 13-16 ?? ????
12712 Su 9.6. Volley -96/Armit KaKa/A 2-1(6-15, 15-5, 7-4) 13/14 ?? ????
12713 Su 9.6. KorPo Juju 2-0(15-14, 15-8) 15/16 ?? ????

17-20

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12716 Su 9.6. YJ/Soriat LNM/1 2-0(15-10, 15-6) 17-20 ?? ????
12715 Su 9.6. NJ/Elsat Tsemppi-82/keltaiset 0-2(9-15, 10-15) 17-20 ?? ????
12718 Su 9.6. NJ/Elsat LNM/1 1-2(15-4, 10-15, 4-7) 19/20 ?? ????
12717 Su 9.6. Tsemppi-82/keltaiset YJ/Soriat 0-2(13-15, 12-15) 17/18 ?? ????

21-23

Joukkue O V H E EP P
WoVo/Kanit (JA6/I) 2 1 1 3-2 60-45 2
YlöR/Yksisarviset (JA5/I) 2 1 1 2-2 48-52 2
KempeLe/Tiikerit (JA7/I) 2 1 1 2-3 49-60 2

24-26

Joukkue O V H E EP P
KiU (JA7/II) 2 1 1 3-2 57-54 2
PuWo (JA5/II) 2 1 1 2-2 50-49 2
KempeLe/Pantterit (JA6/II) 2 1 1 2-3 53-57 2

27-29

Joukkue O V H E EP P
Salpis/F-tytöt (JA5/III) 2 2 0 4-0 60-44 4
LNM/2 (JA7/III) 2 1 1 2-3 53-57 2
TäVo (JA6/III) 2 0 2 1-4 47-59 0

30-32

Joukkue O V H E EP P
WoVo/Hamsterit (JA5/IV) 2 2 0 4-1 66-57 4
LaSu/Lasu F (JA6/IV) 2 1 1 3-3 68-66 2
WoVo/Puput (JA7/IV) 2 0 2 1-4 54-65 0