Maailman suurin junnulentisturnaus 6.-9.6.2019

E-tytöt supersarja

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. Sopa/Valkoinen
2. NJ/Jädet
3. LeKi/Liinut
4. LaihLu/Twister
5. KempeLe/Kristallit
6. Pyrintö/Sudet
7. KauWi/08-09
8. Tsemppi-82/keltaiset
9. Loimu
10. WoVo/Appelsiinit
11. KempeLe/Timantit
12. Kurikka/08-09
13. Tsemppi-82/mustat
14. YJ/Puumat
15. PaU
16. LP Kang
17. EuRa/08
18. Viesti/Astrum
19. VaLePa/Daim
20. AA/08
21. JaJa/Gepardit
22. PuWo/2
23. NJ/Pirtelöt
24. VesVi/Kotkat
25. JaJa/Leopardit, LiTai/Liperin Taimi
27. TäVo
28. Raju
29. PuMa/E1 Lila
30. Volley -96/Salamat
31. OrPo/Pantterit
32. JaJa/Jaguaarit
33. PuMa/E1 pink
34. NiNu
35. OrPo/Leijonat, VU/Stars
37. SoHa/mustat
38. Juju/Delfiinit
39. PuWo/1
40. LeKi/Leenut
41. Pärnu SK
42. PuMa/Delfiinit
43. WoVo/Nachot
44. PuMa/E-Tiikerit

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A1a

Joukkue O V H E EP P
PuWo/2 3 3 0 6-1 171-125 6
JaJa/Gepardit 3 2 1 4-4 163-169 4
LeKi/Leenut 3 1 2 4-4 157-168 2
WoVo/Nachot 3 0 3 1-6 130-159 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

A1b

Joukkue O V H E EP P
Sopa/Valkoinen 3 3 0 6-0 150-65 6
KauWi/08-09 3 2 1 4-2 120-105 4
LiTai/Liperin Taimi 3 1 2 2-4 115-124 2
PuMa/Delfiinit 3 0 3 0-6 59-150 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

A1 1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
14045 Pe 7.6. PuWo/2 KauWi/08-09 0-2(23-25, 18-25) ?? ????
14046 Pe 7.6. Sopa/Valkoinen JaJa/Gepardit 2-0(25-7, 25-5) ?? ????
14047 Pe 7.6. KauWi/08-09 Sopa/Valkoinen 0-2(3-25, 6-25) ?? ????
14048 Pe 7.6. PuWo/2 JaJa/Gepardit 2-1(20-25, 25-20, 15-13) ?? ????

A1 5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
14050 Pe 7.6. LeKi/Leenut PuMa/Delfiinit 2-1(25-18, 23-25, 15-7) ?? ????
14051 Pe 7.6. LiTai/Liperin Taimi WoVo/Nachot 2-0(25-16, 25-11) ?? ????
14052 Pe 7.6. LeKi/Leenut LiTai/Liperin Taimi 0-2(16-25, 18-25) ?? ????
14053 Pe 7.6. PuMa/Delfiinit WoVo/Nachot 0-2(22-25, 16-25) ?? ????

A2

Joukkue O V H E EP P
LaihLu/Twister 6 6 0 12-3 336-228 12
Kurikka/08-09 6 4 2 9-6 290-286 8
PaU 6 3 3 8-7 310-298 6
VaLePa/Daim 6 3 3 6-8 264-298 6
Volley -96/Salamat 6 2 4 6-9 276-324 4
OrPo/Leijonat 6 2 4 5-8 277-280 4
SoHa/mustat 6 1 5 5-10 284-323 2

A3

Joukkue O V H E EP P
LP Kang 6 6 0 12-2 320-252 12
Pyrintö/Sudet 6 5 1 11-2 311-230 10
AA/08 6 4 2 9-6 311-296 8
KempeLe/Timantit 6 2 4 5-9 276-303 4
Raju 6 2 4 4-8 259-269 4
Juju/Delfiinit 6 2 4 4-8 253-278 4
VU/Stars 6 0 6 2-12 222-324 0

B1a

Joukkue O V H E EP P
YJ/Puumat 3 3 0 6-1 162-121 6
WoVo/Appelsiinit 3 2 1 5-2 162-117 4
OrPo/Pantterit 3 1 2 2-4 110-131 2
NiNu 3 0 3 0-6 85-150 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

B1b

Joukkue O V H E EP P
Tsemppi-82/keltaiset 3 3 0 6-1 156-104 6
EuRa/08 3 2 1 5-2 149-126 4
PuMa/E1 pink 3 1 2 2-5 118-160 2
JaJa/Leopardit 3 0 3 1-6 130-163 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

B1 1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
14111 Pe 7.6. YJ/Puumat EuRa/08 1-2(16-25, 25-16, 10-15) ?? ????
14112 Pe 7.6. Tsemppi-82/keltaiset WoVo/Appelsiinit 2-1(25-18, 21-25, 15-9) ?? ????
14113 Pe 7.6. EuRa/08 Tsemppi-82/keltaiset 0-2(21-25, 23-25) ?? ????
14114 Pe 7.6. YJ/Puumat WoVo/Appelsiinit 1-2(25-20, 21-25, 13-15) ?? ????

B1 5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
14117 Pe 7.6. PuMa/E1 pink NiNu 2-0(25-12, 25-13) ?? ????
14116 Pe 7.6. OrPo/Pantterit JaJa/Leopardit 1-2(25-19, 17-25, 13-15) ?? ????
14118 Pe 7.6. JaJa/Leopardit PuMa/E1 pink 2-0(25-16, 25-23) ?? ????
14119 Pe 7.6. OrPo/Pantterit NiNu 2-0(25-16, 25-19) ?? ????

B2

Joukkue O V H E EP P
NJ/Jädet 6 6 0 12-0 300-109 12
LeKi/Liinut 6 4 2 9-4 279-212 8
Loimu 6 4 2 9-5 271-230 8
Tsemppi-82/mustat 6 4 2 8-5 264-240 8
TäVo 6 2 4 4-8 223-251 4
JaJa/Jaguaarit 6 1 5 2-10 180-284 2
PuMa/E-Tiikerit 6 0 6 0-12 109-300 0

B3

Joukkue O V H E EP P
KempeLe/Kristallit 6 6 0 12-0 300-169 12
Viesti/Astrum 6 5 1 10-3 297-236 10
NJ/Pirtelöt 6 4 2 9-7 332-306 8
VesVi/Kotkat 6 3 3 7-7 285-294 6
PuMa/E1 Lila 6 2 4 5-8 259-269 4
PuWo/1 6 1 5 3-11 205-322 2
Pärnu SK 6 0 6 2-12 235-317 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
Sopa/Valkoinen (A1/I) 2 2 0 4-0 100-38 4
PaU (A2/III) 2 1 1 2-2 73-99 2
AA/08 (A3/III) 2 0 2 0-4 67-103 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
LaihLu/Twister (A2/I) 2 2 0 4-0 100-50 4
KempeLe/Timantit (A3/IV) 2 1 1 2-2 71-88 2
PuWo/2 (A1/III) 2 0 2 0-4 67-100 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
KauWi/08-09 (A1/II) 2 2 0 4-0 100-68 4
LP Kang (A3/I) 2 1 1 2-3 94-104 2
VaLePa/Daim (A2/IV) 2 0 2 1-4 84-106 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
Pyrintö/Sudet (A3/II) 2 2 0 4-0 100-64 4
Kurikka/08-09 (A2/II) 2 1 1 2-2 90-96 2
JaJa/Gepardit (A1/IV) 2 0 2 0-4 72-102 0

JB1

Joukkue O V H E EP P
Tsemppi-82/keltaiset (B1/I) 2 2 0 4-2 120-108 4
Loimu (B2/III) 2 1 1 3-3 114-101 2
NJ/Pirtelöt (B3/III) 2 0 2 2-4 93-118 0

JB2

Joukkue O V H E EP P
NJ/Jädet (B2/I) 2 2 0 4-1 110-72 4
WoVo/Appelsiinit (B1/III) 2 1 1 3-2 102-96 2
VesVi/Kotkat (B3/IV) 2 0 2 0-4 56-100 0

JB3

Joukkue O V H E EP P
KempeLe/Kristallit (B3/I) 2 2 0 4-1 115-88 4
Tsemppi-82/mustat (B2/IV) 2 1 1 2-2 82-83 2
EuRa/08 (B1/II) 2 0 2 1-4 89-115 0

JB4

Joukkue O V H E EP P
LeKi/Liinut (B2/II) 2 2 0 4-1 111-103 4
YJ/Puumat (B1/IV) 2 1 1 3-3 118-115 2
Viesti/Astrum (B3/II) 2 0 2 1-4 102-113 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
LiTai/Liperin Taimi (A1/V) 4 4 0 8-2 225-177 8
OrPo/Pantterit (B1/VII) 4 2 2 5-4 192-181 4
OrPo/Leijonat (A2/VI) 4 2 2 5-5 216-199 4
Juju/Delfiinit (A3/VI) 4 1 3 4-7 212-232 2
Pärnu SK (B3/VII) 4 1 3 3-7 171-227 2

JA6

Joukkue O V H E EP P
Raju (A3/V) 4 4 0 8-0 200-134 8
Volley -96/Salamat (A2/V) 4 3 1 6-2 191-156 6
NiNu (B1/VIII) 4 2 2 4-4 172-178 4
LeKi/Leenut (A1/VI) 4 1 3 2-6 151-197 2
PuMa/E-Tiikerit (B2/VII) 4 0 4 0-8 152-201 0

JB5

Joukkue O V H E EP P
JaJa/Leopardit (B1/V) 4 4 0 8-0 200-116 8
JaJa/Jaguaarit (B2/VI) 4 3 1 6-3 198-166 6
VU/Stars (A3/VII) 4 2 2 5-4 176-178 4
PuWo/1 (B3/VI) 4 1 3 2-6 148-187 2
WoVo/Nachot (A1/VII) 4 0 4 0-8 125-200 0

JB6

Joukkue O V H E EP P
TäVo (B2/V) 4 4 0 8-0 200-132 8
PuMa/E1 Lila (B3/V) 4 3 1 6-4 213-199 6
PuMa/E1 pink (B1/VI) 4 2 2 5-4 193-182 4
SoHa/mustat (A2/VII) 4 1 3 3-6 184-196 2
PuMa/Delfiinit (A1/VIII) 4 0 4 0-8 119-200 0

1-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14301 La 8.6. Sopa/Valkoinen Pyrintö/Sudet 2-0(25-15, 25-20) 1-8 ?? ????
14303 La 8.6. NJ/Jädet KempeLe/Kristallit 2-0(25-17, 25-23) 1-8 ?? ????
14302 La 8.6. Tsemppi-82/keltaiset LeKi/Liinut 1-2(26-24, 17-25, 6-15) 1-8 ?? ????
14304 La 8.6. LaihLu/Twister KauWi/08-09 2-0(25-16, 25-21) 1-8 ?? ????
14307 Su 9.6. Pyrintö/Sudet Tsemppi-82/keltaiset 2-1(25-22, 22-25, 15-10) 5-8 ?? ????
14308 Su 9.6. KempeLe/Kristallit KauWi/08-09 2-0(25-15, 25-18) 5-8 ?? ????
14305 Su 9.6. Sopa/Valkoinen LeKi/Liinut 2-0(25-6, 25-12) 1-4 ?? ????
14306 Su 9.6. NJ/Jädet LaihLu/Twister 2-0(25-13, 25-8) 1-4 ?? ????
14311 Su 9.6. Pyrintö/Sudet KempeLe/Kristallit 0-2(15-25, 11-25) 5/6 ?? ????
14312 Su 9.6. Tsemppi-82/keltaiset KauWi/08-09 1-2(25-12, 21-25, 5-15) 7/8 ?? ????
14309 Su 9.6. Sopa/Valkoinen NJ/Jädet 2-1(24-26, 25-15, 15-9) 1/2 ?? ????
14310 Su 9.6. LeKi/Liinut LaihLu/Twister 2-0(25-17, 25-15) 3/4 ?? ????

9-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14314 La 8.6. PaU Kurikka/08-09 0-2(15-25, 21-25) 9-16 ?? ????
14316 La 8.6. WoVo/Appelsiinit Tsemppi-82/mustat 2-0(25-16, 25-21) 9-16 ?? ????
14315 La 8.6. Loimu YJ/Puumat 2-0(25-19, 25-20) 9-16 ?? ????
14317 La 8.6. KempeLe/Timantit LP Kang 2-0(25-22, 25-22) 9-16 ?? ????
14320 Su 9.6. PaU YJ/Puumat 0-2(19-25, 18-25) 13-16 ?? ????
14321 Su 9.6. Tsemppi-82/mustat LP Kang 2-0(25-22, 25-23) 13-16 ?? ????
14318 Su 9.6. Kurikka/08-09 Loimu 0-2(18-25, 20-25) 9-12 ?? ????
14319 Su 9.6. WoVo/Appelsiinit KempeLe/Timantit 2-0(25-17, 25-8) 9-12 ?? ????
14324 Su 9.6. YJ/Puumat Tsemppi-82/mustat 1-2(23-25, 25-21, 8-15) 13/14 ?? ????
14325 Su 9.6. PaU LP Kang 2-1(18-25, 25-17, 15-4) 15/16 ?? ????
14322 Su 9.6. Loimu WoVo/Appelsiinit 2-1(14-25, 25-23, 16-14) 9/10 ?? ????
14323 Su 9.6. Kurikka/08-09 KempeLe/Timantit 1-2(25-19, 24-26, 10-15) 11/12 ?? ????

17-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14327 La 8.6. AA/08 JaJa/Gepardit 2-0(25-17, 25-5) 17-24 ?? ????
14329 La 8.6. VesVi/Kotkat EuRa/08 1-2(13-25, 25-17, 12-15) 17-24 ?? ????
14328 La 8.6. NJ/Pirtelöt Viesti/Astrum 1-2(18-25, 25-22, 12-15) 17-24 ?? ????
14330 La 8.6. PuWo/2 VaLePa/Daim 0-2(17-25, 12-25) 17-24 ?? ????
14333 Su 9.6. JaJa/Gepardit NJ/Pirtelöt 2-0(25-13, 25-14) 21-24 ?? ????
14334 Su 9.6. VesVi/Kotkat PuWo/2 0-2(17-25, 24-26) 21-24 ?? ????
14331 Su 9.6. AA/08 Viesti/Astrum 0-2(17-25, 21-25) 17-20 ?? ????
14332 Su 9.6. EuRa/08 VaLePa/Daim 2-0(25-19, 25-22) 17-20 ?? ????
14337 Su 9.6. JaJa/Gepardit PuWo/2 2-1(25-16, 17-25, 17-15) 21/22 ?? ????
14338 Su 9.6. NJ/Pirtelöt VesVi/Kotkat 2-1(20-25, 27-25, 15-7) 23/24 ?? ????
14335 Su 9.6. Viesti/Astrum EuRa/08 1-2(25-21, 22-25, 14-16) 17/18 ?? ????
14336 Su 9.6. AA/08 VaLePa/Daim 1-2(20-25, 25-18, 16-18) 19/20 ?? ????

25-28

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14345 Su 9.6. LiTai/Liperin Taimi Raju 2-1(22-25, 27-25, 15-6) 25-28 ?? ????
14346 Su 9.6. JaJa/Leopardit TäVo 2-0(25-20, 25-17) 25-28 ?? ????
14347 Su 9.6. LiTai/Liperin Taimi JaJa/Leopardit 1-1(19-25, 27-25) 25/ ?? ????
14348 Su 9.6. Raju TäVo 0-2(24-26, 25-27) 27/28 ?? ????

29-32

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14350 Su 9.6. OrPo/Pantterit Volley -96/Salamat 1-2(20-25, 25-17, 13-15) 29-32 ?? ????
14351 Su 9.6. JaJa/Jaguaarit PuMa/E1 Lila 0-2(22-25, 17-25) 29-32 ?? ????
14352 Su 9.6. Volley -96/Salamat PuMa/E1 Lila 0-2(22-25, 23-25) 29/30 ?? ????
14353 Su 9.6. OrPo/Pantterit JaJa/Jaguaarit 2-1(13-25, 25-23, 15-11) 31/32 ?? ????

33-36

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14355 Su 9.6. OrPo/Leijonat NiNu 0-2(24-26, 21-25) 33-36 ?? ????
14356 Su 9.6. VU/Stars PuMa/E1 pink 0-2(20-25, 10-25) 33-36 ?? ????
14357 Su 9.6. NiNu PuMa/E1 pink 0-2(12-25, 14-25) 33/34 ?? ????
14358 Su 9.6. OrPo/Leijonat VU/Stars 12:00 183 35/36 PuWo/1

37-40

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14360 Su 9.6. Juju/Delfiinit LeKi/Leenut 2-0(25-12, 25-9) 37-40 ?? ????
14361 Su 9.6. PuWo/1 SoHa/mustat 1-2(26-24, 16-25, 9-15) 37-40 ?? ????
14362 Su 9.6. Juju/Delfiinit SoHa/mustat 0-2(20-25, 18-25) 37/38 ?? ????
14363 Su 9.6. LeKi/Leenut PuWo/1 1-2(25-19, 22-25, 11-15) 39/40 ?? ????

41-44

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14365 Su 9.6. Pärnu SK PuMa/E-Tiikerit 2-0(25-10, 26-24) 41-44 ?? ????
14366 Su 9.6. WoVo/Nachot PuMa/Delfiinit 0-2(16-25, 18-25) 41-44 ?? ????
14368 Su 9.6. PuMa/E-Tiikerit WoVo/Nachot 1-2(25-19, 20-25, 8-15) 43/44 ?? ????
14367 Su 9.6. Pärnu SK PuMa/Delfiinit 2-0(25-20, 25-9) 41/42 ?? ????