Maailman suurin junnulentisturnaus 6.-9.6.2019

D-tytöt tsemppisarja

Ohjelmaa päivitetty 24.5.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. Volley -96/Kolibrit
2. VaNMKY/D-tytöt
3. KiU/Tiikerit
4. KIVA/P
5. KauWi/D-tytöt
6. PetPet
7. FC-57
8. KempeLe/Opaalit
9. Ko-Isku/D-tytöt
10. LeKi/Tikut
11. AA/D-tytöt
12. EsLe/1
13. Loimu
14. Partio
15. LaihLu/Pinkit
16. VU
17. LaihLu/Lilat
18. MäVi/D-tytöt
19. JU
20. KaPo
21. Koiku/D-tytöt
22. Passarit
23. PuMa/Puma Volley Flash
24. Kausala
25. KiVo/D
26. VirtVe
27. Kisko
28. OU/DT
29. PuWo/2
30. VesU/Pikku-Wilimat
31. KorPo/1
32. Jankko/Keltainen
33. YJ/Punaset
34. JyLe/2
35. PuWo / 1
36. Tiikerit/TiikeriTytöt
37. YlöR/Naalit
38. Juju/Gold
39. EuRa/Punaiset
40. Hämeenlinna/Kerho DT Musta
41. WoVo/Kiwit
42. NJ/Tornado
43. PIKE
44. LeKi/Takut
45. JyLe/1
46. Hämeenlinna/Kerho DT Oranssi
47. Leppä
48. Raju/D
49. KIVA/T
50. ViLe-92/D-tytöt
51. Pyrintö
52. Salpis
53. KyVo/Kyrön Voima
54. EuRa/Siniset
55. WoVo/Päärynät
56. OrPo/D2-tytöt
57. LaSu
58. WoVo/Mangot
59. IU-LION Girls
60. KiU/Pantterit
61. Viesti/D-Blue
62. KorPo/2
63. YlöR/Sudet
64. Tiikerit/TiikeriGirls
65. VilTä/D2-tytöt
66. AV
67. PuU
68. Sampo
69. HYri/Pandat
70. Kuohu
71. KempeLe/Turkoosi
72. BV/Black
73. VesU/Salamat
74. A-Volley/D-Tytöt
75. Kove
76. OsVa/DT2
77. Volley -96/Arat
78. KempeLe/Topaasit
79. PuMa/LPK
80. Kiisto/Hattarat
81. KoKa
82. Kiisto/Karkit
83. YlöR/Ahmat
84. KaLe
85. NALE
86. EsLe
87. PoNMKY
88. TuUL
89. JoU/D-tytöt

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A1a

Joukkue O V H E EP P
Ko-Isku/D-tytöt 3 3 0 6-0 150-106 6
YlöR/Naalit 3 2 1 4-2 132-136 4
WoVo/Päärynät 3 1 2 2-4 129-134 2
Viesti/D-Blue 3 0 3 0-6 116-151 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

A1b

Joukkue O V H E EP P
LaihLu/Lilat 3 3 0 6-1 161-107 6
VirtVe 3 2 1 5-2 156-120 4
VesU/Salamat 3 1 2 2-4 104-129 2
EsLe 3 0 3 0-6 85-150 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

A1 1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13510 Pe 7.6. Ko-Isku/D-tytöt VirtVe 2-0(26-24, 25-19) ?? ????
13511 Pe 7.6. LaihLu/Lilat YlöR/Naalit 2-0(25-6, 25-17) ?? ????
13512 Pe 7.6. Ko-Isku/D-tytöt LaihLu/Lilat 2-0(25-18, 25-15) ?? ????
13513 Pe 7.6. VirtVe YlöR/Naalit 2-0(25-23, 25-15) ?? ????

A1 5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13515 Pe 7.6. WoVo/Päärynät EsLe 2-1(19-25, 25-8, 15-6) ?? ????
13516 Pe 7.6. VesU/Salamat Viesti/D-Blue 0-2(17-25, 22-25) ?? ????
13517 Pe 7.6. WoVo/Päärynät Viesti/D-Blue 2-1(22-25, 25-20, 15-11) ?? ????
13518 Pe 7.6. EsLe VesU/Salamat 0-2(12-25, 13-25) ?? ????

A2a

Joukkue O V H E EP P
Jankko/Keltainen 3 3 0 6-2 171-154 6
Raju/D 3 2 1 5-4 176-172 4
EuRa/Siniset 3 1 2 4-4 170-160 2
Kiisto/Hattarat 3 0 3 1-6 128-159 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

A2b

Joukkue O V H E EP P
Loimu 3 3 0 6-2 164-115 6
MäVi/D-tytöt 3 2 1 5-2 150-143 4
KiU/Pantterit 3 1 2 2-4 118-132 2
Volley -96/Arat 3 0 3 1-6 125-167 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

A2 1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13534 Pe 7.6. Jankko/Keltainen MäVi/D-tytöt 0-2(23-25, 17-25) ?? ????
13535 Pe 7.6. Loimu Raju/D 2-0(25-19, 27-25) ?? ????
13536 Pe 7.6. MäVi/D-tytöt Loimu 0-2(17-25, 10-25) ?? ????
13537 Pe 7.6. Jankko/Keltainen Raju/D 2-0(25-17, 25-15) ?? ????

A2 5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13539 Pe 7.6. EuRa/Siniset Volley -96/Arat 2-0(25-15, 25-19) ?? ????
13540 Pe 7.6. KiU/Pantterit Kiisto/Hattarat 2-0(25-20, 25-16) ?? ????
13541 Pe 7.6. EuRa/Siniset KiU/Pantterit 2-1(22-25, 25-16, 15-11) ?? ????
13542 Pe 7.6. Volley -96/Arat Kiisto/Hattarat 2-1(22-25, 25-11, 18-16) ?? ????

A3a

Joukkue O V H E EP P
Juju/Gold 3 3 0 6-0 150-112 6
Tiikerit/TiikeriTytöt 3 1 2 3-4 146-148 2
YlöR/Ahmat 3 1 2 3-5 156-171 2
Kove 3 1 2 2-5 138-159 2

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

A3b

Joukkue O V H E EP P
FC-57 3 3 0 6-2 177-130 6
PuMa/Puma Volley Flash 3 2 1 5-3 168-165 4
ViLe-92/D-tytöt 3 1 2 4-4 174-156 2
Kuohu 3 0 3 0-6 82-150 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

A3 1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13558 Pe 7.6. Juju/Gold PuMa/Puma Volley Flash 0-2(17-25, 15-25) ?? ????
13559 Pe 7.6. FC-57 Tiikerit/TiikeriTytöt 2-0(25-15, 25-8) ?? ????
13560 Pe 7.6. PuMa/Puma Volley Flash FC-57 1-2(20-25, 25-17, 7-15) ?? ????
13561 Pe 7.6. Juju/Gold Tiikerit/TiikeriTytöt 2-1(25-21, 20-25, 17-15) ?? ????

A3 5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13563 Pe 7.6. YlöR/Ahmat Kuohu 0-2(13-25, 23-25) ?? ????
13564 Pe 7.6. ViLe-92/D-tytöt Kove 2-0(25-17, 25-12) ?? ????
13565 Pe 7.6. Kuohu ViLe-92/D-tytöt 1-2(26-24, 17-25, 13-15) ?? ????
13566 Pe 7.6. YlöR/Ahmat Kove 2-1(31-29, 23-25, 15-9) ?? ????

A4

Joukkue O V H E EP P
KauWi/D-tytöt 6 6 0 12-0 300-127 12
Volley -96/Kolibrit 6 5 1 10-2 291-172 10
PuWo/2 6 4 2 8-4 261-205 8
PIKE 6 3 3 6-6 246-258 6
Salpis 6 2 4 4-9 218-292 4
LaSu 6 1 5 3-10 201-280 2
JoU/D-tytöt 6 0 6 0-12 117-300 0

A5

Joukkue O V H E EP P
Partio 6 6 0 12-0 300-168 12
Koiku/D-tytöt 6 5 1 10-2 289-193 10
Leppä 6 3 3 7-6 262-233 6
YJ/Punaset 6 3 3 7-8 306-282 6
VilTä/D2-tytöt 6 3 3 6-7 253-281 6
KempeLe/Turkoosi 6 1 5 3-10 192-299 2
PoNMKY 6 0 6 0-12 154-300 0

A6

Joukkue O V H E EP P
EsLe/1 6 6 0 12-0 300-173 12
KIVA/P 6 5 1 10-2 288-160 10
Kisko 6 4 2 8-4 272-224 8
LeKi/Takut 6 2 4 5-8 257-273 4
AV 6 2 4 5-10 243-318 4
Tiikerit/TiikeriGirls 6 1 5 3-11 224-318 2
KoKa 6 1 5 3-11 195-313 2

B1a

Joukkue O V H E EP P
WoVo/Kiwit 3 3 0 6-0 150-64 6
VU 3 2 1 4-2 125-116 4
KyVo/Kyrön Voima 3 1 2 2-4 103-137 2
PuMa/LPK 3 0 3 0-6 89-150 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

B1b

Joukkue O V H E EP P
JyLe/1 3 3 0 6-1 160-105 6
KiU/Tiikerit 3 2 1 4-2 132-107 4
YlöR/Sudet 3 1 2 3-4 130-139 2
NALE 3 0 3 0-6 79-150 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

B1 1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13645 Pe 7.6. WoVo/Kiwit KiU/Tiikerit 0-2(19-25, 23-25) ?? ????
13646 Pe 7.6. JyLe/1 VU 1-2(25-21, 22-25, 10-15) ?? ????
13647 Pe 7.6. KiU/Tiikerit VU 1-2(25-15, 20-25, 12-15) ?? ????
13648 Pe 7.6. WoVo/Kiwit JyLe/1 2-0(25-19, 25-18) ?? ????

B1 5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13650 Pe 7.6. KyVo/Kyrön Voima NALE 2-0(25-11, 25-10) ?? ????
13651 Pe 7.6. YlöR/Sudet PuMa/LPK 2-0(25-18, 25-22) ?? ????
13652 Pe 7.6. KyVo/Kyrön Voima YlöR/Sudet 2-0(25-18, 25-11) ?? ????
13653 Pe 7.6. NALE PuMa/LPK 0-2(23-25, 17-25) ?? ????

B2a

Joukkue O V H E EP P
VaNMKY/D-tytöt 3 3 0 6-0 150-77 6
JyLe/2 3 2 1 4-3 145-141 4
KorPo/2 3 1 2 2-4 115-140 2
Kiisto/Karkit 3 0 3 1-6 112-164 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

B2b

Joukkue O V H E EP P
KaPo 3 3 0 6-2 172-144 6
Hämeenlinna/Kerho DT Musta 3 2 1 5-2 159-124 4
WoVo/Mangot 3 1 2 3-4 155-145 2
KaLe 3 0 3 0-6 77-150 0

Huom! Lohkon sisäiset sijoitukset pelataan perjantai-iltana.

B2 1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13669 Pe 7.6. VaNMKY/D-tytöt Hämeenlinna/Kerho DT Musta 2-0(25-14, 25-5) ?? ????
13670 Pe 7.6. KaPo JyLe/2 2-1(25-18, 9-25, 15-9) ?? ????
13671 Pe 7.6. VaNMKY/D-tytöt KaPo 2-0(25-10, 25-15) ?? ????
13672 Pe 7.6. Hämeenlinna/Kerho DT Musta JyLe/2 0-2(13-25, 29-31) ?? ????

B2 5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Tuomari
13674 Pe 7.6. KorPo/2 KaLe 2-0(25-12, 25-7) ?? ????
13675 Pe 7.6. WoVo/Mangot Kiisto/Karkit 2-1(25-27, 25-14, 15-7) ?? ????
13676 Pe 7.6. KorPo/2 WoVo/Mangot 2-1(25-22, 18-25, 15-8) ?? ????
13677 Pe 7.6. KaLe Kiisto/Karkit 0-2(19-25, 23-25) ?? ????

B3

Joukkue O V H E EP P
PetPet 6 6 0 12-0 300-139 12
Passarit 6 5 1 10-3 295-227 10
NJ/Tornado 6 4 2 9-5 271-258 8
Hämeenlinna/Kerho DT Oranssi 6 3 3 7-6 271-250 6
PuU 6 2 4 4-9 253-282 4
BV/Black 6 1 5 3-10 225-292 2
TuUL 6 0 6 0-12 133-300 0

B4

Joukkue O V H E EP P
JU 6 6 0 12-2 326-250 12
Kausala 6 5 1 11-3 313-259 10
EuRa/Punaiset 6 3 3 6-6 288-250 6
PuWo / 1 6 3 3 7-7 312-293 6
Sampo 6 2 4 4-10 248-315 4
HYri/Pandat 6 1 5 5-10 276-321 2
OsVa/DT2 6 1 5 4-11 266-341 2

B5

Joukkue O V H E EP P
AA/D-tytöt 6 6 0 12-1 310-245 12
KempeLe/Opaalit 6 5 1 10-4 323-233 10
OU/DT 6 3 3 9-7 324-292 6
KorPo/1 6 3 3 7-7 281-256 6
KIVA/T 6 3 3 7-7 259-287 6
IU-LION Girls 6 1 5 3-10 224-297 2
A-Volley/D-Tytöt 6 0 6 0-12 189-300 0

B6

Joukkue O V H E EP P
LeKi/Tikut 6 6 0 12-0 302-195 12
LaihLu/Pinkit 6 5 1 10-4 308-238 10
KiVo/D 6 3 3 7-8 312-294 6
VesU/Pikku-Wilimat 6 3 3 7-8 283-315 6
Pyrintö 6 2 4 6-9 303-335 4
OrPo/D2-tytöt 6 2 4 5-8 259-286 4
KempeLe/Topaasit 6 0 6 2-12 218-322 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
Volley -96/Kolibrit (A4/II) 2 2 0 4-0 100-64 4
Ko-Isku/D-tytöt (A1/I) 2 1 1 2-3 100-106 2
Koiku/D-tytöt (A5/II) 2 0 2 1-4 87-117 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
KIVA/P (A6/II) 2 2 0 4-0 100-57 4
Loimu (A2/I) 2 1 1 2-2 83-92 2
PuMa/Puma Volley Flash (A3/II) 2 0 2 0-4 66-100 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
FC-57 (A3/I) 2 2 0 4-0 102-80 4
EsLe/1 (A6/I) 2 1 1 2-2 94-88 2
MäVi/D-tytöt (A2/II) 2 0 2 0-4 72-100 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
KauWi/D-tytöt (A4/I) 2 2 0 4-0 100-54 4
Partio (A5/I) 2 1 1 2-3 85-100 2
LaihLu/Lilat (A1/II) 2 0 2 1-4 81-112 0

JB1

Joukkue O V H E EP P
KempeLe/Opaalit (B5/II) 2 2 0 4-0 100-58 4
VU (B1/I) 2 1 1 2-2 82-74 2
Kausala (B4/II) 2 0 2 0-4 50-100 0

JB2

Joukkue O V H E EP P
VaNMKY/D-tytöt (B2/I) 2 2 0 4-0 100-78 4
LaihLu/Pinkit (B6/II) 2 1 1 2-2 90-94 2
Passarit (B3/II) 2 0 2 0-4 82-100 0

JB3

Joukkue O V H E EP P
PetPet (B3/I) 2 2 0 4-1 110-69 4
LeKi/Tikut (B6/I) 2 1 1 3-2 107-91 2
KaPo (B2/II) 2 0 2 0-4 43-100 0

JB4

Joukkue O V H E EP P
KiU/Tiikerit (B1/II) 2 2 0 4-0 100-57 4
AA/D-tytöt (B5/I) 2 1 1 2-2 78-79 2
JU (B4/I) 2 0 2 0-4 58-100 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
VirtVe (A1/III) 2 2 0 4-0 100-56 4
YJ/Punaset (A5/IV) 2 1 1 2-3 89-109 2
PIKE (A4/IV) 2 0 2 1-4 85-109 0

JA6

Joukkue O V H E EP P
Jankko/Keltainen (A2/III) 2 2 0 4-1 110-87 4
Tiikerit/TiikeriTytöt (A3/IV) 2 1 1 2-2 87-99 2
LeKi/Takut (A6/IV) 2 0 2 1-4 102-113 0

JA7

Joukkue O V H E EP P
Kisko (A6/III) 2 2 0 4-1 107-78 4
Juju/Gold (A3/III) 2 1 1 2-2 76-78 2
Raju/D (A2/IV) 2 0 2 1-4 80-107 0

JA8

Joukkue O V H E EP P
PuWo/2 (A4/III) 2 2 0 4-0 100-61 4
YlöR/Naalit (A1/IV) 2 1 1 2-3 86-98 2
Leppä (A5/III) 2 0 2 1-4 80-107 0

JB5

Joukkue O V H E EP P
KorPo/1 (B5/IV) 2 2 0 4-1 107-93 4
PuWo / 1 (B4/IV) 2 1 1 2-3 100-105 2
WoVo/Kiwit (B1/III) 2 0 2 2-4 109-118 0

JB6

Joukkue O V H E EP P
VesU/Pikku-Wilimat (B6/IV) 2 2 0 4-1 115-94 4
JyLe/2 (B2/III) 2 1 1 3-3 109-112 2
Hämeenlinna/Kerho DT Oranssi (B3/IV) 2 0 2 1-4 87-105 0

JB7

Joukkue O V H E EP P
KiVo/D (B6/III) 2 2 0 4-0 100-77 4
Hämeenlinna/Kerho DT Musta (B2/IV) 2 1 1 2-3 94-99 2
NJ/Tornado (B3/III) 2 0 2 1-4 84-102 0

JB8

Joukkue O V H E EP P
OU/DT (B5/III) 2 2 0 4-2 130-112 4
EuRa/Punaiset (B4/III) 2 1 1 3-3 119-113 2
JyLe/1 (B1/IV) 2 0 2 2-4 102-126 0

JA9

Joukkue O V H E EP P
WoVo/Päärynät (A1/V) 2 2 0 4-1 107-93 4
LaSu (A4/VI) 2 1 1 2-2 88-84 2
KempeLe/Turkoosi (A5/VI) 2 0 2 1-4 89-107 0

JA10

Joukkue O V H E EP P
EuRa/Siniset (A2/V) 2 2 0 4-2 125-115 4
Tiikerit/TiikeriGirls (A6/VI) 2 1 1 3-3 108-117 2
Kuohu (A3/VI) 2 0 2 2-4 115-116 0

JA11

Joukkue O V H E EP P
ViLe-92/D-tytöt (A3/V) 2 2 0 4-0 100-59 4
KiU/Pantterit (A2/VI) 2 1 1 2-3 89-105 2
AV (A6/V) 2 0 2 1-4 87-112 0

JA12

Joukkue O V H E EP P
Salpis (A4/V) 2 2 0 4-2 122-108 4
Viesti/D-Blue (A1/VI) 2 1 1 3-2 99-97 2
VilTä/D2-tytöt (A5/V) 2 0 2 1-4 94-110 0

JB9

Joukkue O V H E EP P
KyVo/Kyrön Voima (B1/V) 2 2 0 4-0 101-70 4
IU-LION Girls (B5/VI) 2 1 1 2-2 88-93 2
HYri/Pandat (B4/VI) 2 0 2 0-4 75-101 0

JB10

Joukkue O V H E EP P
OrPo/D2-tytöt (B6/VI) 2 2 0 4-0 100-75 4
KorPo/2 (B2/V) 2 1 1 2-3 109-104 2
BV/Black (B3/VI) 2 0 2 1-4 83-113 0

JB11

Joukkue O V H E EP P
Pyrintö (B6/V) 2 2 0 4-2 132-115 4
WoVo/Mangot (B2/VI) 2 1 1 3-2 114-104 2
PuU (B3/V) 2 0 2 1-4 84-111 0

JB12

Joukkue O V H E EP P
KIVA/T (B5/V) 2 2 0 4-0 102-66 4
YlöR/Sudet (B1/VI) 2 1 1 2-3 97-90 2
Sampo (B4/V) 2 0 2 1-4 71-114 0

JA13

Joukkue O V H E EP P
VesU/Salamat (A1/VII) 3 3 0 6-2 170-139 6
Kiisto/Hattarat (A2/VIII) 3 2 1 5-2 162-143 4
YlöR/Ahmat (A3/VII) 3 1 2 3-4 143-127 2
PoNMKY (A5/VII) 3 0 3 0-6 84-150 0

JA14

Joukkue O V H E EP P
Kove (A3/VIII) 4 4 0 8-0 200-137 8
Volley -96/Arat (A2/VII) 4 3 1 6-2 191-115 6
KoKa (A6/VII) 4 2 2 4-5 178-189 4
EsLe (A1/VIII) 4 1 3 2-6 164-193 2
JoU/D-tytöt (A4/VII) 4 0 4 1-8 114-213 0

JB13

Joukkue O V H E EP P
OsVa/DT2 (B4/VII) 3 3 0 6-0 150-99 6
KempeLe/Topaasit (B6/VII) 3 2 1 4-3 146-137 4
Kiisto/Karkit (B2/VII) 3 1 2 3-4 130-153 2
NALE (B1/VIII) 3 0 3 0-6 113-150 0

JB14

Joukkue O V H E EP P
A-Volley/D-Tytöt (B5/VII) 3 3 0 6-0 150-96 6
PuMa/LPK (B1/VII) 3 2 1 4-2 136-137 4
KaLe (B2/VIII) 3 1 2 2-4 120-130 2
TuUL (B3/VII) 3 0 3 0-6 107-150 0

1-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13892 La 8.6. Volley -96/Kolibrit KauWi/D-tytöt 2-0(25-19, 25-18) 1-8 ?? ????
13895 La 8.6. KIVA/P FC-57 2-0(25-12, 25-11) 1-8 ?? ????
13893 La 8.6. KempeLe/Opaalit KiU/Tiikerit 1-2(20-25, 25-13, 12-15) 1-8 ?? ????
13894 La 8.6. VaNMKY/D-tytöt PetPet 2-0(25-20, 25-16) 1-8 ?? ????
13898 Su 9.6. KauWi/D-tytöt KempeLe/Opaalit 2-0(25-22, 25-18) 5-8 ?? ????
13899 Su 9.6. PetPet FC-57 2-0(25-15, 25-14) 5-8 ?? ????
13896 Su 9.6. Volley -96/Kolibrit KiU/Tiikerit 2-0(25-15, 25-13) 1-4 ?? ????
13897 Su 9.6. VaNMKY/D-tytöt KIVA/P 2-1(18-25, 25-8, 15-11) 1-4 ?? ????
13902 Su 9.6. KauWi/D-tytöt PetPet 2-1(21-25, 25-23, 15-11) 5/6 ?? ????
13903 Su 9.6. KempeLe/Opaalit FC-57 1-2(25-17, 18-25, 12-15) 7/8 ?? ????
13900 Su 9.6. Volley -96/Kolibrit VaNMKY/D-tytöt 2-0(25-22, 25-21) 1/2 ?? ????
13901 Su 9.6. KiU/Tiikerit KIVA/P 2-1(17-25, 25-15, 15-13) 3/4 ?? ????

9-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13905 La 8.6. Ko-Isku/D-tytöt Partio 2-1(25-16, 25-27, 15-8) 9-16 ?? ????
13908 La 8.6. Loimu EsLe/1 0-2(24-26, 21-25) 9-16 ?? ????
13906 La 8.6. VU AA/D-tytöt 0-2(20-25, 9-25) 9-16 ?? ????
13907 La 8.6. LaihLu/Pinkit LeKi/Tikut 0-2(10-25, 17-25) 9-16 ?? ????
13911 Su 9.6. Partio VU 2-0(25-23, 25-19) 13-16 ?? ????
13912 Su 9.6. LaihLu/Pinkit Loimu 0-2(16-25, 18-25) 13-16 ?? ????
13909 Su 9.6. Ko-Isku/D-tytöt AA/D-tytöt 2-0(25-19, 25-17) 9-12 ?? ????
13910 Su 9.6. LeKi/Tikut EsLe/1 2-1(25-23, 24-26, 15-11) 9-12 ?? ????
13915 Su 9.6. Partio Loimu 1-2(18-25, 25-22, 9-15) 13/14 ?? ????
13916 Su 9.6. VU LaihLu/Pinkit 1-2(17-25, 26-24, 5-15) 15/16 ?? ????
13913 Su 9.6. Ko-Isku/D-tytöt LeKi/Tikut 2-0(25-13, 25-18) 9/10 ?? ????
13914 Su 9.6. AA/D-tytöt EsLe/1 2-1(21-25, 25-23, 20-18) 11/12 ?? ????

17-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13918 La 8.6. Koiku/D-tytöt LaihLu/Lilat 0-2(27-29, 24-26) 17-24 ?? ????
13921 La 8.6. PuMa/Puma Volley Flash MäVi/D-tytöt 0-2(18-25, 16-25) 17-24 ?? ????
13920 La 8.6. Passarit KaPo 0-2(21-25, 17-25) 17-24 ?? ????
13919 La 8.6. Kausala JU 1-2(13-25, 25-11, 12-15) 17-24 ?? ????
13924 Su 9.6. Koiku/D-tytöt Kausala 2-0(25-15, 25-19) 21-24 ?? ????
13925 Su 9.6. Passarit PuMa/Puma Volley Flash 2-1(25-13, 21-25, 15-10) 21-24 ?? ????
13922 Su 9.6. LaihLu/Lilat JU 2-0(25-11, 25-15) 17-20 ?? ????
13923 Su 9.6. KaPo MäVi/D-tytöt 1-2(25-19, 23-25, 12-15) 17-20 ?? ????
13928 Su 9.6. Koiku/D-tytöt Passarit 2-0(25-20, 25-20) 21/22 ?? ????
13929 Su 9.6. Kausala PuMa/Puma Volley Flash 1-2(17-25, 30-28, 8-15) 23/24 ?? ????
13926 Su 9.6. LaihLu/Lilat MäVi/D-tytöt 2-0(25-15, 25-17) 17/18 ?? ????
13927 Su 9.6. JU KaPo 2-1(25-19, 12-25, 15-11) 19/20 ?? ????

25-32

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13931 La 8.6. VirtVe PuWo/2 2-0(25-19, 25-20) 25-32 ?? ????
13934 La 8.6. Jankko/Keltainen Kisko 0-2(19-25, 18-25) 25-32 ?? ????
13932 La 8.6. KorPo/1 OU/DT 1-2(25-21, 20-25, 9-15) 25-32 ?? ????
13933 La 8.6. VesU/Pikku-Wilimat KiVo/D 0-2(24-26, 22-25) 25-32 ?? ????
13937 Su 9.6. PuWo/2 KorPo/1 2-0(25-19, 25-13) 29-32 ?? ????
13938 Su 9.6. VesU/Pikku-Wilimat Jankko/Keltainen 2-0(25-19, 29-27) 29-32 ?? ????
13935 Su 9.6. VirtVe OU/DT 2-0(25-21, 25-16) 25-28 ?? ????
13936 Su 9.6. KiVo/D Kisko 2-1(24-26, 26-24, 15-11) 25-28 ?? ????
13941 Su 9.6. PuWo/2 VesU/Pikku-Wilimat 2-0(25-23, 25-14) 29/30 ?? ????
13942 Su 9.6. KorPo/1 Jankko/Keltainen 2-0(25-15, 26-24) 31/32 ?? ????
13939 Su 9.6. VirtVe KiVo/D 1-2(25-22, 21-25, 10-15) 25/26 ?? ????
13940 Su 9.6. OU/DT Kisko 0-2(22-25, 22-25) 27/28 ?? ????

33-40

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13944 La 8.6. YJ/Punaset YlöR/Naalit 2-1(28-26, 18-25, 15-10) 33-40 ?? ????
13947 La 8.6. Tiikerit/TiikeriTytöt Juju/Gold 2-1(25-22, 14-25, 17-15) 33-40 ?? ????
13945 La 8.6. PuWo / 1 EuRa/Punaiset 2-1(15-25, 25-14, 20-18) 33-40 ?? ????
13946 La 8.6. JyLe/2 Hämeenlinna/Kerho DT Musta 2-1(23-25, 25-20, 15-13) 33-40 ?? ????
13950 Su 9.6. YlöR/Naalit EuRa/Punaiset 2-0(27-25, 25-20) 37-40 ?? ????
13951 Su 9.6. Hämeenlinna/Kerho DT Musta Juju/Gold 1-2(25-23, 18-25, 9-15) 37-40 ?? ????
13948 Su 9.6. YJ/Punaset PuWo / 1 2-0(25-20, 25-21) 33-36 ?? ????
13949 Su 9.6. JyLe/2 Tiikerit/TiikeriTytöt 2-0(25-20, 25-19) 33-36 ?? ????
13954 Su 9.6. YlöR/Naalit Juju/Gold 2-0(25-19, 25-18) 37/38 ?? ????
13955 Su 9.6. EuRa/Punaiset Hämeenlinna/Kerho DT Musta 2-0(25-12, 25-16) 39/40 ?? ????
13952 Su 9.6. YJ/Punaset JyLe/2 2-0(25-19, 25-18) 33/34 ?? ????
13953 Su 9.6. PuWo / 1 Tiikerit/TiikeriTytöt 2-0(25-17, 25-20) 35/36 ?? ????

41-48

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13957 La 8.6. PIKE Leppä 2-0(25-13, 25-21) 41-48 ?? ????
13960 La 8.6. LeKi/Takut Raju/D 2-0(25-17, 25-21) 41-48 ?? ????
13959 La 8.6. Hämeenlinna/Kerho DT Oranssi NJ/Tornado 1-2(27-25, 17-25, 13-15) 41-48 ?? ????
13958 La 8.6. WoVo/Kiwit JyLe/1 2-0(26-24, 25-12) 41-48 ?? ????
13963 Su 9.6. Leppä JyLe/1 0-2(20-25, 20-25) 45-48 ?? ????
13964 Su 9.6. Hämeenlinna/Kerho DT Oranssi Raju/D 2-0(25-12, 25-13) 45-48 ?? ????
13961 Su 9.6. PIKE WoVo/Kiwit 0-2(16-25, 14-25) 41-44 ?? ????
13962 Su 9.6. NJ/Tornado LeKi/Takut 2-0(25-18, 25-16) 41-44 ?? ????
13967 Su 9.6. JyLe/1 Hämeenlinna/Kerho DT Oranssi 2-0(25-18, 25-22) 45/46 ?? ????
13968 Su 9.6. Leppä Raju/D 2-0(25-21, 25-15) 47/48 ?? ????
13965 Su 9.6. WoVo/Kiwit NJ/Tornado 2-0(25-13, 25-10) 41/42 ?? ????
13966 Su 9.6. PIKE LeKi/Takut 2-0(25-11, 25-22) 43/44 ?? ????

49-56

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13970 La 8.6. WoVo/Päärynät Salpis 0-2(22-25, 17-25) 49-56 ?? ????
13972 La 8.6. OrPo/D2-tytöt Pyrintö 1-2(25-23, 30-32, 18-20) 49-56 ?? ????
13971 La 8.6. KyVo/Kyrön Voima KIVA/T 1-2(22-25, 25-19, 9-15) 49-56 ?? ????
13973 La 8.6. EuRa/Siniset ViLe-92/D-tytöt 0-2(17-25, 13-25) 49-56 ?? ????
13976 Su 9.6. WoVo/Päärynät KyVo/Kyrön Voima 1-2(25-23, 22-25, 9-15) 53-56 ?? ????
13977 Su 9.6. OrPo/D2-tytöt EuRa/Siniset 0-2(15-25, 22-25) 53-56 ?? ????
13974 Su 9.6. Salpis KIVA/T 1-2(25-21, 19-25, 13-15) 49-52 ?? ????
13975 Su 9.6. Pyrintö ViLe-92/D-tytöt 1-2(19-25, 27-25, 10-15) 49-52 ?? ????
13980 Su 9.6. KyVo/Kyrön Voima EuRa/Siniset 2-0(25-23, 25-22) 53/54 ?? ????
13981 Su 9.6. WoVo/Päärynät OrPo/D2-tytöt 2-0(25-17, 25-22) 55/56 ?? ????
13978 Su 9.6. KIVA/T ViLe-92/D-tytöt 2-1(25-19, 22-25, 15-13) 49/50 ?? ????
13979 Su 9.6. Salpis Pyrintö 1-2(26-24, 24-26, 14-16) 51/52 ?? ????

57-64

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13983 La 8.6. LaSu Viesti/D-Blue 2-0(25-0, 25-0) 57-64 ?? ????
13985 La 8.6. KorPo/2 WoVo/Mangot 0-2(9-25, 16-25) 57-64 ?? ????
13984 La 8.6. IU-LION Girls YlöR/Sudet 2-1(31-29, 19-25, 15-12) 57-64 ?? ????
13986 La 8.6. Tiikerit/TiikeriGirls KiU/Pantterit 0-2(23-25, 16-25) 57-64 ?? ????
13989 Su 9.6. Viesti/D-Blue YlöR/Sudet 2-0(25-11, 25-23) 61-64 ?? ????
13990 Su 9.6. KorPo/2 Tiikerit/TiikeriGirls 2-1(23-25, 25-13, 15-11) 61-64 ?? ????
13987 Su 9.6. LaSu IU-LION Girls 2-1(29-27, 19-25, 15-12) 57-60 ?? ????
13988 Su 9.6. WoVo/Mangot KiU/Pantterit 2-0(25-16, 25-21) 57-60 ?? ????
13993 Su 9.6. Viesti/D-Blue KorPo/2 2-0(25-23, 25-19) 61/62 ?? ????
13994 Su 9.6. YlöR/Sudet Tiikerit/TiikeriGirls 2-0(25-18, 25-23) 63/64 ?? ????
13991 Su 9.6. LaSu WoVo/Mangot 2-0(25-23, 25-15) 57/58 ?? ????
13992 Su 9.6. IU-LION Girls KiU/Pantterit 2-1(24-26, 25-15, 15-13) 59/60 ?? ????

65-72

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13998 La 8.6. BV/Black PuU 1-2(25-18, 16-25, 13-15) 65-72 ?? ????
13996 La 8.6. KempeLe/Turkoosi VilTä/D2-tytöt 1-2(25-19, 12-25, 10-15) 65-72 ?? ????
13999 La 8.6. Kuohu AV 0-2(20-25, 25-27) 65-72 ?? ????
13997 La 8.6. HYri/Pandat Sampo 0-2(19-25, 21-25) 65-72 ?? ????
14002 Su 9.6. KempeLe/Turkoosi HYri/Pandat 0-2(27-29, 16-25) 69-72 ?? ????
14003 Su 9.6. BV/Black Kuohu 1-2(24-26, 25-15, 10-15) 69-72 ?? ????
14000 Su 9.6. VilTä/D2-tytöt Sampo 2-0(25-21, 25-16) 65-68 ?? ????
14001 Su 9.6. PuU AV 0-2(18-25, 23-25) 65-68 ?? ????
14006 Su 9.6. HYri/Pandat Kuohu 2-0(25-16, 25-18) 69/70 ?? ????
14007 Su 9.6. KempeLe/Turkoosi BV/Black 2-0(25-17, 25-20) 71/72 ?? ????
14004 Su 9.6. VilTä/D2-tytöt AV 2-0(25-21, 25-13) 65/66 ?? ????
14005 Su 9.6. Sampo PuU 0-2(14-25, 18-25) 67/68 ?? ????

73-76

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14009 Su 9.6. VesU/Salamat Kove 2-0(25-22, 25-23) 73-76 ?? ????
14010 Su 9.6. A-Volley/D-Tytöt OsVa/DT2 2-0(25-20, 28-26) 73-76 ?? ????
14011 Su 9.6. VesU/Salamat A-Volley/D-Tytöt 2-1(25-21, 24-26, 16-14) 73/74 ?? ????
14012 Su 9.6. Kove OsVa/DT2 2-0(25-23, 25-23) 75/76 ?? ????

77-80

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14014 Su 9.6. Kiisto/Hattarat Volley -96/Arat 0-2(20-25, 20-25) 77-80 ?? ????
14015 Su 9.6. PuMa/LPK KempeLe/Topaasit 1-2(22-25, 25-19, 14-16) 77-80 ?? ????
14016 Su 9.6. Volley -96/Arat KempeLe/Topaasit 2-0(25-12, 25-17) 77/78 ?? ????
14017 Su 9.6. Kiisto/Hattarat PuMa/LPK 1-2(14-25, 25-17, 11-15) 79/80 ?? ????

81-84

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14019 Su 9.6. YlöR/Ahmat KoKa 0-2(17-25, 25-27) 81-84 ?? ????
14020 Su 9.6. KaLe Kiisto/Karkit 1-2(25-23, 15-25, 9-15) 81-84 ?? ????
14021 Su 9.6. KoKa Kiisto/Karkit 2-1(18-25, 25-18, 15-9) 81/82 ?? ????
14022 Su 9.6. YlöR/Ahmat KaLe 2-0(25-13, 25-17) 83/84 ?? ????

85-89

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
14024 Su 9.6. PoNMKY EsLe 0-2(21-25, 21-25) 85-88 ?? ????
14025 Su 9.6. TuUL NALE 0-2(10-25, 21-25) 85-88 ?? ????
14026 Su 9.6. EsLe NALE 0-2(19-25, 18-25) 85/86 ?? ????

87-89

Joukkue O V H E EP P
PoNMKY (h14024) 2 2 0 4-0 50-25 4
TuUL (h14025) 2 1 1 2-2 50-29 2
JoU/D-tytöt (JA14/V) 2 0 2 0-4 54-100 0