Maailman suurin junnulentisturnaus 6.-9.6.2019

D-tytöt supersarja

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. Jankko/Valkoinen
2. Kiisto/06
3. WoVo D1/Simerock
4. Loimu
5. Selver
6. Kiisto/Timantit
7. Passarit
8. OsVa/DT1
9. KempeLe/Sininen
10. PuMa/Flame
11. LaihLu/LUJA-06
12. Paka/D tytöt
13. JU
14. LiTai/Liperin Taimi
15. Pärnu SK
16. LaSu/D2
17. VaLePa
18. Tsemppi-82
19. KempeLe/Keltainen
20. Jankko/Musta
21. Ajo
22. Kajo
23. JyLe
24. NALE
25. VesU/Pikku-Hilimat
26. Kataja/Marjat
27. YPa
28. LaSu/Lasu D 1
29. VilTä/D
30. Kurikka

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A

Joukkue O V H E EP P
KempeLe/Sininen 5 5 0 10-0 250-103 10
Jankko/Musta 5 4 1 8-2 214-179 8
Tsemppi-82 5 3 2 6-6 218-256 6
Paka/D tytöt 5 2 3 5-7 251-243 4
JyLe 5 1 4 4-8 206-241 2
Kurikka 5 0 5 0-10 133-250 0

B

Joukkue O V H E EP P
OsVa/DT1 5 4 1 8-4 257-236 8
LaihLu/LUJA-06 5 4 1 9-5 296-255 8
VaLePa 5 3 2 7-4 238-211 6
KempeLe/Keltainen 5 2 3 5-6 234-241 4
VesU/Pikku-Hilimat 5 1 4 5-9 252-275 2
YPa 5 1 4 3-9 206-265 2

C

Joukkue O V H E EP P
Jankko/Valkoinen 5 5 0 10-1 262-148 10
Kiisto/06 5 4 1 9-3 266-175 8
Passarit 5 3 2 7-4 231-198 6
Pärnu SK 5 2 3 4-7 177-233 4
Kajo 5 1 4 3-8 171-241 2
LaSu/Lasu D 1 5 0 5 0-10 138-250 0

D

Joukkue O V H E EP P
WoVo D1/Simerock 5 5 0 10-1 232-156 10
Kiisto/Timantit 5 3 2 8-5 280-213 6
PuMa/Flame 5 3 2 7-5 239-233 6
Selver 5 2 3 6-7 260-245 4
Ajo 5 2 3 4-7 199-234 4
Kataja/Marjat 5 0 5 0-10 97-226 0

E

Joukkue O V H E EP P
Loimu 5 5 0 10-0 250-156 10
JU 5 4 1 8-3 252-205 8
LiTai/Liperin Taimi 5 3 2 7-5 240-214 6
LaSu/D2 5 2 3 5-6 220-232 4
VilTä/D 5 1 4 2-8 179-230 2
NALE 5 0 5 0-10 146-250 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
Kiisto/06 (C/II) 4 4 0 8-0 201-113 8
Kiisto/Timantit (D/II) 4 3 1 6-3 202-180 6
KempeLe/Sininen (A/I) 4 2 2 4-4 169-157 4
LaSu/D2 (E/IV) 4 1 3 2-7 144-209 2
KempeLe/Keltainen (B/IV) 4 0 4 2-8 165-222 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
Loimu (E/I) 4 4 0 8-1 213-155 8
OsVa/DT1 (B/I) 4 3 1 6-3 197-188 6
PuMa/Flame (D/III) 4 2 2 4-5 193-187 4
Pärnu SK (C/IV) 4 1 3 4-6 197-214 2
Tsemppi-82 (A/III) 4 0 4 1-8 158-214 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
Jankko/Valkoinen (C/I) 4 4 0 8-1 199-113 8
Selver (D/IV) 4 3 1 7-2 200-146 6
LaihLu/LUJA-06 (B/II) 4 2 2 4-6 194-220 4
LiTai/Liperin Taimi (E/III) 4 1 3 3-6 164-200 2
Jankko/Musta (A/II) 4 0 4 1-8 133-211 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
WoVo D1/Simerock (D/I) 4 4 0 8-0 200-106 8
Passarit (C/III) 4 3 1 6-2 175-161 6
Paka/D tytöt (A/IV) 4 2 2 4-5 175-194 4
JU (E/II) 4 1 3 2-6 156-188 2
VaLePa (B/III) 4 0 4 1-8 157-214 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
Ajo (D/V) 4 4 0 8-0 200-147 8
JyLe (A/V) 4 3 1 6-4 220-197 6
YPa (B/VI) 4 2 2 4-6 198-214 4
LaSu/Lasu D 1 (C/VI) 4 1 3 4-6 193-194 2
VilTä/D (E/V) 4 0 4 2-8 167-226 0

JA6

Joukkue O V H E EP P
Kajo (C/V) 4 4 0 8-2 222-151 8
NALE (E/VI) 4 3 1 6-3 193-186 6
VesU/Pikku-Hilimat (B/V) 4 2 2 5-4 181-199 4
Kataja/Marjat (D/VI) 4 1 3 3-6 186-195 2
Kurikka (A/VI) 4 0 4 1-8 159-210 0

1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13459 Su 9.6. Kiisto/06 WoVo D1/Simerock 2-0(25-11, 25-17) 1-4 ?? ????
13460 Su 9.6. Loimu Jankko/Valkoinen 1-2(14-25, 25-20, 13-15) 1-4 ?? ????
13461 Su 9.6. Kiisto/06 Jankko/Valkoinen 0-2(18-25, 20-25) 1/2 ?? ????
13462 Su 9.6. WoVo D1/Simerock Loimu 2-0(25-23, 25-14) 3/4 ?? ????

5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13464 Su 9.6. Kiisto/Timantit Passarit 2-0(25-19, 25-16) 5-8 ?? ????
13465 Su 9.6. OsVa/DT1 Selver 0-2(18-25, 17-25) 5-8 ?? ????
13466 Su 9.6. Kiisto/Timantit Selver 0-2(23-25, 21-25) 5/6 ?? ????
13467 Su 9.6. Passarit OsVa/DT1 2-0(25-18, 25-19) 7/8 ?? ????

9-12

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13469 Su 9.6. KempeLe/Sininen Paka/D tytöt 2-0(25-8, 25-13) 9-12 ?? ????
13470 Su 9.6. PuMa/Flame LaihLu/LUJA-06 2-0(28-26, 25-14) 9-12 ?? ????
13471 Su 9.6. KempeLe/Sininen PuMa/Flame 2-0(25-17, 25-9) 9/10 ?? ????
13472 Su 9.6. Paka/D tytöt LaihLu/LUJA-06 0-2(8-25, 23-25) 11/12 ?? ????

13-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13474 Su 9.6. LaSu/D2 JU 0-2(21-25, 10-25) 13-16 ?? ????
13475 Su 9.6. Pärnu SK LiTai/Liperin Taimi 1-2(19-25, 25-22, 12-15) 13-16 ?? ????
13476 Su 9.6. JU LiTai/Liperin Taimi 2-0(25-18, 25-10) 13/14 ?? ????
13477 Su 9.6. LaSu/D2 Pärnu SK 0-2(26-28, 19-25) 15/16 ?? ????

17-20

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13479 Su 9.6. KempeLe/Keltainen VaLePa 1-2(18-25, 25-22, 11-15) 17-20 ?? ????
13480 Su 9.6. Tsemppi-82 Jankko/Musta 2-1(25-22, 13-25, 22-20) 17-20 ?? ????
13481 Su 9.6. VaLePa Tsemppi-82 2-0(25-15, 25-17) 17/18 ?? ????
13482 Su 9.6. KempeLe/Keltainen Jankko/Musta 2-1(25-21, 24-26, 15-10) 19/20 ?? ????

21-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13484 Su 9.6. Ajo NALE 2-0(25-19, 25-9) 21-24 ?? ????
13485 Su 9.6. Kajo JyLe 2-1(24-26, 25-22, 16-14) 21-24 ?? ????
13486 Su 9.6. Ajo Kajo 2-0(25-15, 25-18) 21/22 ?? ????
13487 Su 9.6. NALE JyLe 0-2(17-25, 22-25) 23/24 ?? ????

25-28

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13489 Su 9.6. YPa Kataja/Marjat 1-2(33-31, 17-25, 9-15) 25-28 ?? ????
13490 Su 9.6. VesU/Pikku-Hilimat LaSu/Lasu D 1 2-0(25-15, 25-18) 25-28 ?? ????
13491 Su 9.6. Kataja/Marjat VesU/Pikku-Hilimat 0-2(18-25, 22-25) 25/26 ?? ????
13492 Su 9.6. YPa LaSu/Lasu D 1 2-1(25-20, 18-25, 15-9) 27/28 ?? ????

29-30

Joukkue O V H E EP P
VilTä/D (JA5/V) 1 1 0 2-0 50-36 2
Kurikka (JA6/V) 1 0 1 0-2 36-50 0