Maailman suurin junnulentisturnaus 6.-9.6.2019

C-tytöt tsemppisarja

Huom! Lauantaina pelataan jatkolohkojen jälkeen puolivälierät.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. Tsemppi-82/keltaiset
2. Pyrintö/Upponallet
3. KauWi/C2
4. LaSu
5. LeKi/kootut
6. VU
7. Tsemppi-82/mustat
8. PIKE
9. KaKa/C flikat
10. LaihLu/Luja 05
11. Hämeenlinna/Kerho CT Oranssi
12. Kausala
13. Loimu
14. Ploki
15. PuWo
16. IisVi/Iisalmen Visa
17. Leppä
18. PuMa/C3t
19. LaVe
20. OrPo/C2
21. EuRa/06
22. KempeLe
23. EsLe/1
24. Raju/C2
25. VirtVe/Veikto
26. PeTä
27. LeKi/05
28. Kiisto
29. FC-57
30. Juju/C2
31. BV/White
32. OU/CT
33. AK
34. PeSisu
35. KLP-86
36. NJ/05 2
37. AA
38. HaHe
39. Kataja/Pedot
40. Lentis-88/C1
41. RautU/Rautalammin Urheilijat
42. LP Kang
43. MesTo/Mega Tornado
44. Raju/C3
45. Hämeenlinna/Kerho CT Musta
46. LeKi/ 06
47. JaJa
48. YPa
49. NJ/Hype
50. JyLe
51. PuMa/C2t
52. Kisko
53. VilTä
54. RaLepa/C-tytöt
55. Juju/C3
56. Arsi
57. Salpis
58. Volley -96
59. Tähti Volley/C2
60. SuPS/CT
61. Viesti
62. HoTa
63. KoKa/Coca Girls
64. Tähti Volley/C1
65. LP Kang/Tiikerit
66. Sopa
67. UU
68. KempeLe/Cee
69. Kurikka/06
70. EsLe/2
71. SäkU
72. WoVo C3/Simerock
73. TuUL

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

JA1

Joukkue O V H E EP P
VU (A5/II) 2 2 0 4-1 111-77 4
Hämeenlinna/Kerho CT Oranssi (A4/II) 2 1 1 3-2 96-99 2
EsLe/1 (A1/I) 2 0 2 0-4 69-100 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
LaSu (A6/II) 2 2 0 4-0 100-77 4
Kausala (A3/II) 2 1 1 2-3 98-99 2
KempeLe (A2/I) 2 0 2 1-4 83-105 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
Tsemppi-82/mustat (A6/I) 2 2 0 4-0 101-82 4
PuWo (A2/II) 2 1 1 2-2 86-92 2
Leppä (A3/I) 2 0 2 0-4 88-101 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
KauWi/C2 (A5/I) 2 2 0 4-1 112-85 4
IisVi/Iisalmen Visa (A1/II) 2 1 1 3-2 98-108 2
LaVe (A4/I) 2 0 2 0-4 85-102 0

JB1

Joukkue O V H E EP P
PIKE (B5/II) 2 2 0 4-0 101-89 4
Loimu (B4/II) 2 1 1 2-2 96-88 2
EuRa/06 (B1/I) 2 0 2 0-4 80-100 0

JB2

Joukkue O V H E EP P
LeKi/kootut (B3/II) 2 2 0 4-0 100-67 4
Ploki (B2/I) 2 1 1 2-2 89-84 2
OrPo/C2 (B6/II) 2 0 2 0-4 62-100 0

JB3

Joukkue O V H E EP P
Tsemppi-82/keltaiset (B3/I) 2 2 0 4-0 100-62 4
KaKa/C flikat (B6/I) 2 1 1 2-2 82-91 2
Raju/C2 (B2/II) 2 0 2 0-4 71-100 0

JB4

Joukkue O V H E EP P
Pyrintö/Upponallet (B4/I) 2 2 0 4-0 100-65 4
LaihLu/Luja 05 (B1/II) 2 1 1 2-2 83-89 2
PuMa/C3t (B5/I) 2 0 2 0-4 71-100 0

A1

Joukkue O V H E EP P
EsLe/1 6 6 0 12-2 316-177 12
IisVi/Iisalmen Visa 6 5 1 11-2 299-199 10
Lentis-88/C1 6 3 3 7-6 273-253 6
LeKi/ 06 6 3 3 6-7 262-232 6
Kurikka/06 6 2 4 6-8 230-255 4
LP Kang/Tiikerit 6 2 4 4-10 205-321 4
UU 6 0 6 1-12 161-309 0

A2

Joukkue O V H E EP P
KempeLe 5 5 0 10-0 250-159 10
PuWo 5 4 1 8-3 238-203 8
BV/White 5 3 2 6-5 234-216 6
PeSisu 5 2 3 5-6 243-226 4
JyLe 5 1 4 3-8 225-230 2
TuUL 5 0 5 0-10 94-250 0

A3

Joukkue O V H E EP P
Leppä 5 5 0 10-0 250-171 10
Kausala 5 4 1 8-2 236-175 8
RautU/Rautalammin Urheilijat 5 3 2 6-6 246-244 6
HaHe 5 2 3 5-6 214-229 4
VilTä 5 1 4 2-8 201-233 2
HoTa 5 0 5 1-10 168-263 0

A4

Joukkue O V H E EP P
LaVe 5 4 1 9-2 260-186 8
Hämeenlinna/Kerho CT Oranssi 5 4 1 8-2 240-189 8
Kiisto 5 4 1 8-3 245-172 8
OU/CT 5 2 3 4-6 205-219 4
RaLepa/C-tytöt 5 1 4 2-8 159-225 2
PuMa/C2t 5 0 5 0-10 132-250 0

A5

Joukkue O V H E EP P
KauWi/C2 5 5 0 10-0 250-137 10
VU 5 4 1 8-2 228-179 8
KLP-86 5 2 3 5-7 256-249 4
Raju/C3 5 2 3 5-8 232-254 4
Tähti Volley/C2 5 1 4 4-9 198-272 2
Viesti 5 1 4 3-9 186-259 2

A6

Joukkue O V H E EP P
Tsemppi-82/mustat 5 5 0 10-0 250-131 10
LaSu 5 4 1 8-4 260-221 8
LeKi/05 5 3 2 7-4 253-192 6
JaJa 5 2 3 4-6 177-225 4
Salpis 5 1 4 3-8 189-241 2
SäkU 5 0 5 0-10 131-250 0

B1

Joukkue O V H E EP P
EuRa/06 5 5 0 10-2 277-190 10
LaihLu/Luja 05 5 4 1 9-2 256-176 8
FC-57 5 3 2 7-4 249-194 6
LP Kang 5 2 3 4-6 202-200 4
Tähti Volley/C1 5 1 4 2-8 145-227 2
KempeLe/Cee 5 0 5 0-10 108-250 0

B2

Joukkue O V H E EP P
Ploki 5 4 1 9-3 268-178 8
Raju/C2 5 4 1 9-3 269-202 8
Juju/C2 5 3 2 6-5 226-201 6
MesTo/Mega Tornado 5 3 2 6-6 219-245 6
Arsi 5 1 4 2-8 170-229 2
Sopa 5 0 5 3-10 191-288 0

B3

Joukkue O V H E EP P
Tsemppi-82/keltaiset 5 5 0 10-0 250-124 10
LeKi/kootut 5 4 1 8-2 225-150 8
VirtVe/Veikto 5 3 2 6-4 225-149 6
NJ/05 2 5 2 3 4-6 167-201 4
Kisko 5 1 4 2-9 149-250 2
KoKa/Coca Girls 5 0 5 1-10 119-261 0

B4

Joukkue O V H E EP P
Pyrintö/Upponallet 5 4 1 8-2 237-161 8
Loimu 5 4 1 8-3 249-199 8
PeTä 5 3 2 8-4 276-199 6
AA 5 2 3 5-8 223-270 4
NJ/Hype 5 2 3 4-7 213-230 4
WoVo C3/Simerock 5 0 5 1-10 115-254 0

B5

Joukkue O V H E EP P
PuMa/C3t 5 5 0 10-1 257-160 10
PIKE 5 4 1 8-2 232-158 8
AK 5 3 2 6-4 218-178 6
YPa 5 2 3 4-7 199-243 4
Volley -96 5 1 4 3-9 196-271 2
Juju/C3 5 0 5 2-10 180-272 0

B6

Joukkue O V H E EP P
KaKa/C flikat 5 5 0 10-0 250-131 10
OrPo/C2 5 4 1 8-3 241-200 8
Kataja/Pedot 5 3 2 7-4 224-209 6
Hämeenlinna/Kerho CT Musta 5 2 3 4-7 209-225 4
SuPS/CT 5 1 4 3-8 186-248 2
EsLe/2 5 0 5 0-10 153-250 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
OU/CT (A4/IV) 2 2 0 4-2 124-109 4
Lentis-88/C1 (A1/III) 2 1 1 3-2 107-98 2
Raju/C3 (A5/IV) 2 0 2 1-4 90-114 0

JA6

Joukkue O V H E EP P
BV/White (A2/III) 2 1 1 3-3 118-111 2
HaHe (A3/IV) 2 1 1 3-3 113-110 2
JaJa (A6/IV) 2 1 1 3-3 113-123 2

JA7

Joukkue O V H E EP P
LeKi/05 (A6/III) 2 2 0 4-0 100-65 4
PeSisu (A2/IV) 2 1 1 2-2 81-90 2
RautU/Rautalammin Urheilijat (A3/III) 2 0 2 0-4 74-100 0

JA8

Joukkue O V H E EP P
Kiisto (A4/III) 2 2 0 4-0 100-59 4
KLP-86 (A5/III) 2 1 1 2-3 93-106 2
LeKi/ 06 (A1/IV) 2 0 2 1-4 84-112 0

JB5

Joukkue O V H E EP P
FC-57 (B1/III) 2 2 0 4-1 113-77 4
AA (B4/IV) 2 1 1 3-2 99-94 2
YPa (B5/IV) 2 0 2 0-4 59-100 0

JB6

Joukkue O V H E EP P
Juju/C2 (B2/III) 2 2 0 4-1 105-103 4
NJ/05 2 (B3/IV) 2 1 1 3-2 105-76 2
Hämeenlinna/Kerho CT Musta (B6/IV) 2 0 2 0-4 72-103 0

JB7

Joukkue O V H E EP P
VirtVe/Veikto (B3/III) 2 2 0 4-0 100-43 4
Kataja/Pedot (B6/III) 2 1 1 2-2 81-89 2
MesTo/Mega Tornado (B2/IV) 2 0 2 0-4 51-100 0

JB8

Joukkue O V H E EP P
PeTä (B4/III) 2 2 0 4-0 100-63 4
AK (B5/III) 2 1 1 2-3 95-106 2
LP Kang (B1/IV) 2 0 2 1-4 88-114 0

JA9

Joukkue O V H E EP P
PuMa/C2t (A4/VI) 2 2 0 4-2 115-105 4
Viesti (A5/VI) 2 1 1 3-2 110-79 2
Kurikka/06 (A1/V) 2 0 2 1-4 67-108 0

JA10

Joukkue O V H E EP P
JyLe (A2/V) 3 3 0 6-0 150-85 6
HoTa (A3/VI) 3 1 2 3-4 133-145 2
UU (A1/VII) 3 1 2 2-4 117-141 2
SäkU (A6/VI) 3 1 2 2-5 124-153 2

Huom! Lohkon JA10/IV pelaa ensimmäisen sijoitusottelunsa sijoista 71-73 lauantai-iltana.

JA11

Joukkue O V H E EP P
VilTä (A3/V) 2 2 0 4-0 100-57 4
Salpis (A6/V) 2 1 1 2-2 86-77 2
TuUL (A2/VI) 2 0 2 0-4 48-100 0

JA12

Joukkue O V H E EP P
RaLepa/C-tytöt (A4/V) 2 2 0 4-0 100-66 4
Tähti Volley/C2 (A5/V) 2 1 1 2-2 80-75 2
LP Kang/Tiikerit (A1/VI) 2 0 2 0-4 61-100 0

JB9

Joukkue O V H E EP P
Juju/C3 (B5/VI) 2 1 1 3-2 108-82 2
Tähti Volley/C1 (B1/V) 2 1 1 3-3 104-121 2
WoVo C3/Simerock (B4/VI) 2 1 1 2-3 87-96 2

JB10

Joukkue O V H E EP P
Arsi (B2/V) 2 2 0 4-1 106-90 4
KoKa/Coca Girls (B3/VI) 2 1 1 2-2 86-85 2
EsLe/2 (B6/VI) 2 0 2 1-4 89-106 0

JB11

Joukkue O V H E EP P
Kisko (B3/V) 2 2 0 4-1 104-86 4
SuPS/CT (B6/V) 2 1 1 3-2 99-98 2
Sopa (B2/VI) 2 0 2 0-4 81-100 0

JB12

Joukkue O V H E EP P
NJ/Hype (B4/V) 2 2 0 4-1 112-81 4
Volley -96 (B5/V) 2 1 1 3-2 108-87 2
KempeLe/Cee (B1/VI) 2 0 2 0-4 48-100 0

1-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13197 La 8.6. LaSu Tsemppi-82/mustat 2-1(25-22, 23-25, 16-14) 1-8 ?? ????
13196 La 8.6. LeKi/kootut Tsemppi-82/keltaiset 0-2(17-25, 22-25) 1-8 ?? ????
13194 La 8.6. VU KauWi/C2 0-2(21-25, 14-25) 1-8 ?? ????
13195 La 8.6. PIKE Pyrintö/Upponallet 0-2(17-25, 22-25) 1-8 ?? ????
13201 La 8.6. LeKi/kootut Tsemppi-82/mustat 2-1(21-25, 25-23, 15-8) 5-8 ?? ????
13200 La 8.6. VU PIKE 2-0(25-18, 26-24) 5-8 ?? ????
13199 La 8.6. Tsemppi-82/keltaiset LaSu 2-0(25-15, 25-22) 1-4 ?? ????
13198 La 8.6. KauWi/C2 Pyrintö/Upponallet 1-2(22-25, 25-22, 9-15) 1-4 ?? ????
13202 Su 9.6. Pyrintö/Upponallet Tsemppi-82/keltaiset 1-2(23-25, 26-24, 11-15) 1/2 ?? ????
13203 Su 9.6. KauWi/C2 LaSu 2-0(25-16, 25-21) 3/4 ?? ????
13204 Su 9.6. VU LeKi/kootut 1-2(15-25, 25-13, 13-15) 5/6 ?? ????
13205 Su 9.6. PIKE Tsemppi-82/mustat 0-2(18-25, 23-25) 7/8 ?? ????

9-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13210 La 8.6. Kausala PuWo 2-1(19-25, 25-12, 15-8) 9-16 ?? ????
13209 La 8.6. Ploki KaKa/C flikat 1-2(18-25, 26-24, 7-15) 9-16 ?? ????
13207 La 8.6. Hämeenlinna/Kerho CT Oranssi IisVi/Iisalmen Visa 2-0(25-21, 25-20) 9-16 ?? ????
13208 La 8.6. Loimu LaihLu/Luja 05 1-2(21-25, 25-18, 12-15) 9-16 ?? ????
13212 La 8.6. KaKa/C flikat Kausala 2-1(25-13, 24-26, 15-12) 9-12 ?? ????
13213 La 8.6. IisVi/Iisalmen Visa Loimu 0-2(16-25, 14-25) 13-16 ?? ????
13214 La 8.6. Ploki PuWo 2-0(25-14, 25-18) 13-16 ?? ????
13211 La 8.6. Hämeenlinna/Kerho CT Oranssi LaihLu/Luja 05 0-2(20-25, 19-25) 9-12 ?? ????
13215 Su 9.6. LaihLu/Luja 05 KaKa/C flikat 1-2(27-29, 25-12, 15-17) 9/10 ?? ????
13216 Su 9.6. Hämeenlinna/Kerho CT Oranssi Kausala 2-0(25-14, 25-8) 11/12 ?? ????
13217 Su 9.6. Loimu Ploki 2-0(25-23, 25-20) 13/14 ?? ????
13218 Su 9.6. IisVi/Iisalmen Visa PuWo 0-2(21-25, 14-25) 15/16 ?? ????

17-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13223 La 8.6. KempeLe Leppä 0-2(22-25, 19-25) 17-24 ?? ????
13222 La 8.6. OrPo/C2 Raju/C2 2-1(25-17, 19-25, 16-14) 17-24 ?? ????
13220 La 8.6. EsLe/1 LaVe 0-2(22-25, 21-25) 17-24 ?? ????
13221 La 8.6. EuRa/06 PuMa/C3t 0-2(15-25, 24-26) 17-24 ?? ????
13227 La 8.6. Raju/C2 KempeLe 1-2(25-18, 15-25, 12-15) 21-24 ?? ????
13226 La 8.6. EsLe/1 EuRa/06 1-2(25-22, 20-25, 5-15) 21-24 ?? ????
13225 La 8.6. OrPo/C2 Leppä 0-2(10-25, 14-25) 17-20 ?? ????
13224 La 8.6. LaVe PuMa/C3t 0-2(21-25, 20-25) 17-20 ?? ????
13228 Su 9.6. PuMa/C3t Leppä 0-2(23-25, 21-25) 17/18 ?? ????
13229 Su 9.6. LaVe OrPo/C2 2-0(25-11, 25-14) 19/20 ?? ????
13230 Su 9.6. EuRa/06 KempeLe 2-0(25-19, 25-23) 21/22 ?? ????
13231 Su 9.6. EsLe/1 Raju/C2 2-0(27-25, 25-21) 23/24 ?? ????

25-32

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13235 La 8.6. Juju/C2 VirtVe/Veikto 0-2(6-25, 19-25) 25-32 ?? ????
13233 La 8.6. OU/CT Kiisto 1-2(20-25, 25-19, 8-15) 25-32 ?? ????
13234 La 8.6. FC-57 PeTä 0-2(22-25, 16-25) 25-32 ?? ????
13236 La 8.6. BV/White LeKi/05 0-2(18-25, 21-25) 25-32 ?? ????
13239 La 8.6. OU/CT FC-57 1-2(19-25, 25-17, 13-15) 29-32 ?? ????
13240 La 8.6. Juju/C2 BV/White 2-0(27-25, 25-10) 29-32 ?? ????
13237 La 8.6. Kiisto PeTä 1-2(25-20, 21-25, 7-15) 25-28 ?? ????
13238 La 8.6. VirtVe/Veikto LeKi/05 2-0(25-9, 25-22) 25-28 ?? ????
13241 Su 9.6. PeTä VirtVe/Veikto 1-2(17-25, 25-23, 10-15) 25/26 ?? ????
13242 Su 9.6. Kiisto LeKi/05 1-2(17-25, 25-21, 13-15) 27/28 ?? ????
13243 Su 9.6. FC-57 Juju/C2 2-0(25-16, 25-18) 29/30 ?? ????
13244 Su 9.6. OU/CT BV/White 0-2(23-25, 21-25) 31/32 ?? ????

33-40

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13248 La 8.6. NJ/05 2 Kataja/Pedot 2-1(22-25, 25-13, 15-7) 33-40 ?? ????
13246 La 8.6. Lentis-88/C1 KLP-86 0-2(15-25, 12-25) 33-40 ?? ????
13247 La 8.6. AA AK 0-2(24-26, 14-25) 33-40 ?? ????
13249 La 8.6. HaHe PeSisu 1-2(25-10, 11-25, 6-15) 33-40 ?? ????
13252 La 8.6. Lentis-88/C1 AA 0-2(16-25, 27-29) 37-40 ?? ????
13250 La 8.6. KLP-86 AK 1-2(19-25, 25-20, 10-15) 33-36 ?? ????
13253 La 8.6. Kataja/Pedot HaHe 1-2(22-25, 31-29, 13-15) 37-40 ?? ????
13251 La 8.6. NJ/05 2 PeSisu 1-2(25-22, 11-25, 6-15) 33-36 ?? ????
13254 Su 9.6. AK PeSisu 2-1(25-23, 16-25, 15-11) 33/34 ?? ????
13255 Su 9.6. KLP-86 NJ/05 2 2-1(25-14, 15-25, 15-12) 35/36 ?? ????
13256 Su 9.6. AA HaHe 2-1(25-16, 23-25, 16-14) 37/38 ?? ????
13257 Su 9.6. Lentis-88/C1 Kataja/Pedot 1-2(25-14, 17-25, 10-15) 39/40 ?? ????

41-48

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13261 La 8.6. Hämeenlinna/Kerho CT Musta MesTo/Mega Tornado 0-2(20-25, 21-25) 41-48 ?? ????
13259 La 8.6. Raju/C3 LeKi/ 06 2-1(25-15, 22-25, 15-8) 41-48 ?? ????
13260 La 8.6. YPa LP Kang 0-2(16-25, 17-25) 41-48 ?? ????
13262 La 8.6. JaJa RautU/Rautalammin Urheilijat 0-2(11-25, 20-25) 41-48 ?? ????
13263 La 8.6. Raju/C3 LP Kang 1-2(25-21, 19-25, 12-15) 41-44 ?? ????
13264 La 8.6. MesTo/Mega Tornado RautU/Rautalammin Urheilijat 0-2(13-25, 22-25) 41-44 ?? ????
13265 La 8.6. LeKi/ 06 YPa 2-0(25-23, 25-21) 45-48 ?? ????
13266 La 8.6. Hämeenlinna/Kerho CT Musta JaJa 2-0(25-16, 25-20) 45-48 ?? ????
13267 Su 9.6. LP Kang RautU/Rautalammin Urheilijat 0-2(16-25, 16-25) 41/42 ?? ????
13268 Su 9.6. Raju/C3 MesTo/Mega Tornado 1-2(25-21, 9-25, 10-15) 43/44 ?? ????
13269 Su 9.6. LeKi/ 06 Hämeenlinna/Kerho CT Musta 0-2(23-25, 23-25) 45/46 ?? ????
13270 Su 9.6. YPa JaJa 0-2(20-25, 18-25) 47/48 ?? ????

49-56

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13274 La 8.6. Arsi Kisko 0-2(21-25, 22-25) 49-56 ?? ????
13275 La 8.6. JyLe VilTä 2-0(25-22, 25-16) 49-56 ?? ????
13272 La 8.6. PuMa/C2t RaLepa/C-tytöt 2-1(22-25, 25-13, 15-12) 49-56 ?? ????
13273 La 8.6. Juju/C3 NJ/Hype 0-2(18-25, 21-25) 49-56 ?? ????
13276 La 8.6. PuMa/C2t NJ/Hype 0-2(18-25, 14-25) 49-52 ?? ????
13277 La 8.6. Kisko JyLe 1-2(8-25, 25-23, 1-15) 49-52 ?? ????
13278 La 8.6. RaLepa/C-tytöt Juju/C3 2-1(16-25, 25-14, 15-8) 53-56 ?? ????
13279 La 8.6. Arsi VilTä 1-2(23-25, 25-23, 13-15) 53-56 ?? ????
13280 Su 9.6. NJ/Hype JyLe 2-1(27-25, 22-25, 15-10) 49/50 ?? ????
13281 Su 9.6. PuMa/C2t Kisko 2-0(25-15, 25-22) 51/52 ?? ????
13282 Su 9.6. RaLepa/C-tytöt VilTä 0-2(13-25, 21-25) 53/54 ?? ????
13283 Su 9.6. Juju/C3 Arsi 2-0(25-19, 25-23) 55/56 ?? ????

57-64

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13287 La 8.6. KoKa/Coca Girls SuPS/CT 1-2(23-25, 25-15, 17-19) 57-64 ?? ????
13288 La 8.6. HoTa Salpis 1-2(25-18, 25-27, 4-15) 57-64 ?? ????
13285 La 8.6. Viesti Tähti Volley/C2 0-2(19-25, 14-25) 57-64 ?? ????
13286 La 8.6. Tähti Volley/C1 Volley -96 0-2(18-25, 10-25) 57-64 ?? ????
13290 La 8.6. SuPS/CT Salpis 0-2(6-25, 8-25) 57-60 ?? ????
13292 La 8.6. KoKa/Coca Girls HoTa 0-2(18-25, 19-25) 61-64 ?? ????
13289 La 8.6. Tähti Volley/C2 Volley -96 0-2(15-25, 20-25) 57-60 ?? ????
13291 La 8.6. Viesti Tähti Volley/C1 2-0(25-16, 25-17) 61-64 ?? ????
13293 Su 9.6. Volley -96 Salpis 1-2(27-25, 18-25, 11-15) 57/58 ?? ????
13294 Su 9.6. Tähti Volley/C2 SuPS/CT 2-0(25-19, 25-17) 59/60 ?? ????
13295 Su 9.6. Viesti HoTa 2-0(25-20, 25-8) 61/62 ?? ????
13296 Su 9.6. Tähti Volley/C1 KoKa/Coca Girls 0-2(26-28, 14-25) 63/64 ?? ????

65-73

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
13300 La 8.6. EsLe/2 Sopa 0-2(15-25, 22-25) 65-72 ?? ????
13301 La 8.6. UU TuUL 2-0(25-12, 25-14) 65-72 ?? ????
13298 La 8.6. Kurikka/06 LP Kang/Tiikerit 1-2(25-11, 20-25, 12-15) 65-72 ?? ????
13299 La 8.6. WoVo C3/Simerock KempeLe/Cee 1-2(23-25, 25-11, 5-15) 65-72 ?? ????
13302 La 8.6. LP Kang/Tiikerit KempeLe/Cee 2-1(21-25, 25-22, 15-6) 65-68 ?? ????
13305 La 8.6. EsLe/2 TuUL 2-1(25-5, 23-25, 15-8) 69-72 ?? ????
13304 La 8.6. Kurikka/06 WoVo C3/Simerock 2-1(25-13, 24-26, 15-5) 69-72 ?? ????
13303 La 8.6. Sopa UU 2-0(25-14, 25-10) 65-68 ?? ????
13306 Su 9.6. LP Kang/Tiikerit Sopa 2-1(25-15, 22-25, 15-8) 65/66 ?? ????
13307 Su 9.6. KempeLe/Cee UU 1-2(23-25, 25-23, 3-15) 67/68 ?? ????
13308 Su 9.6. Kurikka/06 EsLe/2 2-0(25-9, 25-17) 69/70 ?? ????

71-73

Joukkue O V H E EP P
SäkU (JA10/IV) 2 2 0 4-1 118-86 4
WoVo C3/Simerock (h13304) 2 1 1 3-2 117-92 2
TuUL (h13305) 2 0 2 0-4 44-101 0