Maailman suurin junnulentisturnaus 6.-9.6.2019

C-tytöt supersarja

Ohjelmaa päivitetty 24.5.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. Selver/Spordikool
2. EuRa/Raiku 04
3. WoVo/C1
4. NJ/NJ04
5. Kurikka
6. Kataja/Murto
7. Ajo
8. Keila VK
9. Ko-Isku
10. EuRa/Eura 04
11. Raju/C1
12. Kausala
13. VaLePa
14. KauWi/C1
15. NarPa
16. LTU
17. Viesti/C-Red
18. LaihLu/04
19. LP Kang
20. NJ/05
21. Lentis-88/C tytöt
22. OsVa/C1
23. Juju/C1
24. Passarit
25. OsVa/CT05
26. OrPo/OrPo
27. YlöR
28. Paka/C - tytöt

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A

Joukkue O V H E EP P
Kurikka 6 6 0 12-0 300-197 12
Ajo 6 5 1 10-3 284-220 10
NarPa 6 4 2 8-5 287-257 8
KauWi/C1 6 3 3 8-6 302-279 6
LP Kang 6 2 4 4-9 247-287 4
OrPo/OrPo 6 1 5 3-10 244-297 2
OsVa/CT05 6 0 6 0-12 173-300 0

B

Joukkue O V H E EP P
EuRa/Raiku 04 6 6 0 12-2 327-213 12
WoVo/C1 6 5 1 10-3 305-240 10
Ko-Isku 6 4 2 8-6 289-281 8
EuRa/Eura 04 6 2 4 8-9 335-320 4
NJ/05 6 2 4 7-8 289-295 4
YlöR 6 2 4 4-10 219-321 4
Paka/C - tytöt 6 0 6 1-12 214-308 0

C

Joukkue O V H E EP P
Kataja/Murto 6 5 1 11-4 324-225 10
Keila VK 6 4 2 9-5 306-257 8
Raju/C1 6 4 2 9-5 294-251 8
VaLePa 6 4 2 10-6 324-281 8
Lentis-88/C tytöt 6 2 4 6-9 275-303 4
LaihLu/04 6 2 4 5-9 246-290 4
Juju/C1 6 0 6 0-12 138-300 0

D

Joukkue O V H E EP P
NJ/NJ04 6 6 0 12-2 313-224 12
Selver/Spordikool 6 5 1 10-4 310-218 10
Kausala 6 4 2 9-4 295-242 8
LTU 6 3 3 7-7 263-265 6
Viesti/C-Red 6 2 4 6-9 268-318 4
OsVa/C1 6 1 5 4-10 273-310 2
Passarit 6 0 6 0-12 155-300 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
Selver/Spordikool (D/II) 3 3 0 6-3 181-159 6
WoVo/C1 (B/II) 3 2 1 5-3 162-160 4
Kurikka (A/I) 3 1 2 3-5 159-165 2
Kataja/Murto (C/I) 3 0 3 3-6 167-185 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
EuRa/Raiku 04 (B/I) 3 3 0 6-0 150-86 6
NJ/NJ04 (D/I) 3 2 1 4-2 133-112 4
Keila VK (C/II) 3 1 2 2-4 107-136 2
Ajo (A/II) 3 0 3 0-6 94-150 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
EuRa/Eura 04 (B/IV) 3 3 0 6-0 150-114 6
Raju/C1 (C/III) 3 2 1 4-3 156-142 4
LTU (D/IV) 3 1 2 3-5 149-169 2
NarPa (A/III) 3 0 3 1-6 127-157 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
Ko-Isku (B/III) 3 3 0 6-2 172-155 6
Kausala (D/III) 3 2 1 5-3 171-145 4
KauWi/C1 (A/IV) 3 1 2 2-4 118-140 2
VaLePa (C/IV) 3 0 3 2-6 152-173 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
LP Kang (A/V) 3 3 0 6-0 150-89 6
OsVa/C1 (D/VI) 3 1 2 3-4 143-143 2
Juju/C1 (C/VII) 3 1 2 2-4 107-140 2
YlöR (B/VI) 3 1 2 2-5 129-157 2

JA6

Joukkue O V H E EP P
LaihLu/04 (C/VI) 3 2 1 5-2 149-137 4
NJ/05 (B/V) 3 2 1 5-4 179-151 4
Passarit (D/VII) 3 2 1 4-4 136-158 4
OrPo/OrPo (A/VI) 3 0 3 2-6 148-166 0

Huom! Lohkon JA6 joukkueet pelavat ensimmäiset sijoitusottelunsa lauantai-iltana.

JA7

Joukkue O V H E EP P
Viesti/C-Red (D/V) 3 3 0 6-1 167-111 6
Lentis-88/C tytöt (C/V) 3 2 1 5-3 175-142 4
OsVa/CT05 (A/VII) 3 1 2 2-5 126-162 2
Paka/C - tytöt (B/VII) 3 0 3 2-6 127-180 0

Huom! Lohkon JA6 joukkueet pelavat ensimmäiset sijoitusottelunsa lauantai-iltana.

1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12875 La 8.6. Selver/Spordikool NJ/NJ04 2-1(17-25, 25-11, 15-6) 1-4 ?? ????
12876 La 8.6. EuRa/Raiku 04 WoVo/C1 2-1(18-25, 25-21, 15-6) 1-4 ?? ????
12878 Su 9.6. NJ/NJ04 WoVo/C1 0-2(15-25, 24-26) 3/4 ?? ????
12877 Su 9.6. Selver/Spordikool EuRa/Raiku 04 2-1(12-25, 29-27, 15-8) 1/2 ?? ????

5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12880 La 8.6. Kurikka Ajo 2-0(25-16, 25-19) 5-8 ?? ????
12881 La 8.6. Keila VK Kataja/Murto 1-2(20-25, 25-17, 10-15) 5-8 ?? ????
12883 Su 9.6. Ajo Keila VK 2-1(25-19, 13-25, 15-8) 7/8 ?? ????
12882 Su 9.6. Kurikka Kataja/Murto 2-1(17-25, 25-9, 15-7) 5/6 ?? ????

9-12

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12885 La 8.6. EuRa/Eura 04 Kausala 2-0(25-19, 26-24) 9-12 ?? ????
12886 La 8.6. Ko-Isku Raju/C1 2-1(12-25, 25-21, 15-13) 9-12 ?? ????
12888 Su 9.6. Kausala Raju/C1 0-2(18-25, 17-25) 11/12 ?? ????
12887 Su 9.6. EuRa/Eura 04 Ko-Isku 1-2(24-26, 25-22, 13-15) 9/10 ?? ????

13-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12890 La 8.6. LTU VaLePa 0-2(17-25, 17-25) 13-16 ?? ????
12891 La 8.6. KauWi/C1 NarPa 2-0(25-14, 25-23) 13-16 ?? ????
12893 Su 9.6. LTU NarPa 0-2(19-25, 19-25) 15/16 ?? ????
12892 Su 9.6. VaLePa KauWi/C1 2-0(25-11, 25-20) 13/14 ?? ????

17-19

Joukkue O V H E EP P
Viesti/C-Red (JA7/I) 2 2 0 4-1 105-85 4
LaihLu/04 (JA6/I) 2 1 1 3-3 113-113 2
LP Kang (JA5/I) 2 0 2 1-4 88-108 0

20-22

Joukkue O V H E EP P
NJ/05 (JA6/II) 2 2 0 4-1 110-106 4
Lentis-88/C tytöt (JA7/II) 2 1 1 2-2 96-94 2
OsVa/C1 (JA5/II) 2 0 2 1-4 103-109 0

23-25

Joukkue O V H E EP P
Juju/C1 (JA5/III) 2 1 1 3-2 104-97 2
Passarit (JA6/III) 2 1 1 3-3 113-116 2
OsVa/CT05 (JA7/III) 2 1 1 2-3 96-100 2

26-28

Joukkue O V H E EP P
OrPo/OrPo (JA6/IV) 2 2 0 4-0 100-79 4
YlöR (JA5/IV) 2 1 1 2-2 90-93 2
Paka/C - tytöt (JA7/IV) 2 0 2 0-4 82-100 0