Maailman suurin junnulentisturnaus 6.-9.6.2019

B-tytöt tsemppisarja

Huom! Lauantaina pelataan jatkolohkojen jälkeen puolivälierät.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. HaHe
2. Kisko
3. VU
4. Sopa
5. RU
6. LTU
7. AK/TEAM AK, SV/BT
8. SV/BT
9. Hämeenlinna/Kerho BT
10. KaPo/B- tytöt
11. Kausala
12. KauWi/B2
13. VanLe/White
14. KempeLe
15. Arsi
16. Jankko
17. BV/B-tytöt
18. SeLe
19. AA/B-tytöt
20. VanLe/Blue
21. PuWo
22. KiU/B-tytöt
22-. KiU/B-tytöt, Koiku/B-tytöt
23. Koiku/B-tytöt
24. KiVo/B
25. PuMa/B1t
26. Juju/B2
27. PeSisu
28. LeVi/B2
29. PuMa/B2 tytöt
30. EsLe/Blue
31. TuUL
32. JU
33. Kyky

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A

Joukkue O V H E EP P
Kisko 6 6 0 12-1 309-155 12
VanLe/White 6 5 1 11-3 306-196 10
Jankko 6 4 2 8-4 255-228 8
Arsi 6 3 3 7-7 277-280 6
PeSisu 6 2 4 4-8 239-271 4
LeVi/B2 6 1 5 3-10 222-293 2
Kyky 6 0 6 0-12 115-300 0

B

Joukkue O V H E EP P
AK/TEAM AK 6 5 1 11-2 304-184 10
BV/B-tytöt 6 5 1 10-3 286-230 10
LTU 6 5 1 10-5 322-271 10
KempeLe 6 3 3 8-6 296-236 6
PuWo 6 2 4 5-10 268-330 4
PuMa/B2 tytöt 6 1 5 3-10 226-305 2
EsLe/Blue 6 0 6 1-12 170-316 0

C

Joukkue O V H E EP P
HaHe 6 6 0 12-1 313-172 12
RU 6 5 1 11-4 315-271 10
AA/B-tytöt 6 4 2 8-6 274-287 8
Kausala 6 3 3 7-7 294-257 6
KiVo/B 6 2 4 6-9 275-300 4
Koiku/B-tytöt 6 1 5 4-11 255-320 2
JU 6 0 6 2-12 205-324 0

D

Joukkue O V H E EP P
Sopa 5 5 0 10-0 250-142 10
Hämeenlinna/Kerho BT 5 4 1 8-2 223-164 8
SeLe 5 3 2 6-5 228-193 6
SV/BT 5 2 3 5-6 218-238 4
Juju/B2 5 1 4 2-9 144-246 2
PuMa/B1t 5 0 5 1-10 175-255 0

E

Joukkue O V H E EP P
VU 5 5 0 10-0 250-146 10
KaPo/B- tytöt 5 4 1 8-3 250-213 8
KauWi/B2 5 3 2 6-4 234-195 6
VanLe/Blue 5 2 3 4-7 225-249 4
KiU/B-tytöt 5 1 4 3-8 195-242 2
TuUL 5 0 5 1-10 155-264 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
Kisko (A/I) 4 4 0 8-3 236-192 8
RU (C/II) 4 3 1 6-3 196-188 6
Hämeenlinna/Kerho BT (D/II) 4 2 2 6-4 211-202 4
KempeLe (B/IV) 4 1 3 3-6 195-201 2
VanLe/Blue (E/IV) 4 0 4 1-8 158-213 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
HaHe (C/I) 4 4 0 8-0 202-151 8
SV/BT (D/IV) 4 2 2 5-6 212-210 4
KauWi/B2 (E/III) 4 2 2 5-6 201-229 4
VanLe/White (A/II) 4 1 3 4-7 222-232 2
BV/B-tytöt (B/II) 4 1 3 4-7 213-228 2

JA3

Joukkue O V H E EP P
Sopa (D/I) 4 4 0 8-0 200-126 8
LTU (B/III) 4 3 1 6-4 209-216 6
KaPo/B- tytöt (E/II) 4 2 2 5-4 200-158 4
Arsi (A/IV) 4 1 3 2-6 157-178 2
AA/B-tytöt (C/III) 4 0 4 1-8 128-216 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
VU (E/I) 4 4 0 8-1 209-139 8
AK/TEAM AK (B/I) 4 2 2 6-4 208-187 4
Kausala (C/IV) 4 2 2 5-5 194-210 4
Jankko (A/III) 4 2 2 4-6 187-211 4
SeLe (D/III) 4 0 4 1-8 167-218 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
Koiku/B-tytöt (C/VI) 4 4 0 8-1 210-161 8
Juju/B2 (D/V) 4 3 1 6-2 181-155 6
PeSisu (A/V) 4 2 2 4-5 194-186 4
TuUL (E/VI) 4 1 3 3-7 173-211 2
EsLe/Blue (B/VII) 4 0 4 2-8 177-222 0

JA6

Joukkue O V H E EP P
KiU/B-tytöt (E/V) 3 3 0 6-0 151-107 6
KiVo/B (C/V) 3 2 1 4-2 138-100 4
PuMa/B2 tytöt (B/VI) 3 1 2 2-4 119-136 2
Kyky (A/VII) 3 0 3 0-6 85-150 0

Huom! Lohkon JA6 I, II ja III pelaavat ensimmäiset sijoitusottelunsa lauantai-iltana.

JA7

Joukkue O V H E EP P
PuWo (B/V) 3 3 0 6-2 176-158 6
PuMa/B1t (D/VI) 3 2 1 5-3 171-155 4
LeVi/B2 (A/VI) 3 1 2 2-4 128-135 2
JU (C/VII) 3 0 3 2-6 147-174 0

Huom! Lohkon JA7 I, II ja III pelaavat ensimmäiset sijoitusottelunsa lauantai-iltana.

1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12488 La 8.6. HaHe Sopa 2-1(25-21, 14-25, 15-12) 1-4 ?? ????
12487 La 8.6. Kisko VU 2-0(25-21, 25-17) 1-4 ?? ????
12489 Su 9.6. Kisko HaHe 0-2(19-25, 19-25) 1/2 ?? ????
12490 Su 9.6. VU Sopa 2-1(21-25, 26-24, 15-11) 3/4 ?? ????

5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12493 La 8.6. SV/BT LTU 1-2(19-25, 27-25, 9-15) 5-8 ?? ????
12492 La 8.6. RU AK/TEAM AK 2-1(25-22, 21-25, 15-5) 5-8 ?? ????
12495 Su 9.6. AK/TEAM AK SV/BT 1-1(12-12) 7/8 ?? ????

9-12

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12498 La 8.6. KauWi/B2 KaPo/B- tytöt 0-2(20-25, 21-25) 9-12 ?? ????
12497 La 8.6. Hämeenlinna/Kerho BT Kausala 2-0(25-12, 25-21) 9-12 ?? ????
12499 Su 9.6. Hämeenlinna/Kerho BT KaPo/B- tytöt 2-0(26-24, 25-22) 9/10 ?? ????
12500 Su 9.6. Kausala KauWi/B2 2-1(25-14, 26-28, 15-10) 11/12 ?? ????

13-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12503 La 8.6. VanLe/White Arsi 2-0(25-18, 25-23) 13-16 ?? ????
12502 La 8.6. KempeLe Jankko 2-0(25-21, 25-13) 13-16 ?? ????
12504 Su 9.6. KempeLe VanLe/White 0-2(16-25, 21-25) 13/14 ?? ????
12505 Su 9.6. Jankko Arsi 1-2(25-22, 23-25, 13-15) 15/16 ?? ????

17-20

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12507 La 8.6. VanLe/Blue SeLe 1-2(20-25, 25-22, 5-15) 17-20 ?? ????
12508 La 8.6. BV/B-tytöt AA/B-tytöt 2-0(25-14, 25-23) 17-20 ?? ????
12509 Su 9.6. SeLe BV/B-tytöt 0-2(14-25, 6-25) 17/18 ?? ????
12510 Su 9.6. VanLe/Blue AA/B-tytöt 1-2(23-25, 25-21, 12-15) 19/20 ?? ????

21-23

Joukkue O V H E EP P
PuWo (JA7/I) 2 2 0 4-2 119-102 4
KiU/B-tytöt (JA6/I) 1 0 1 1-2 56-60 0
Koiku/B-tytöt (JA5/I) 1 0 1 1-2 46-59 0

24-26

Joukkue O V H E EP P
KiVo/B (JA6/II) 2 1 1 3-2 104-94 2
PuMa/B1t (JA7/II) 2 1 1 2-2 88-97 2
Juju/B2 (JA5/II) 2 1 1 2-3 105-106 2

27-29

Joukkue O V H E EP P
PeSisu (JA5/III) 2 2 0 4-0 100-54 4
LeVi/B2 (JA7/III) 2 1 1 2-2 73-74 2
PuMa/B2 tytöt (JA6/III) 2 0 2 0-4 55-100 0

30-33

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
12524 La 8.6. Kyky EsLe/Blue 0-2(13-25, 18-25) 30-33 ?? ????
12523 La 8.6. TuUL JU 2-1(25-23, 14-25, 15-12) 30-33 ?? ????
12526 Su 9.6. JU Kyky 2-0(25-10, 25-9) 32/33 ?? ????
12525 Su 9.6. TuUL EsLe/Blue 0-2(0-25, 0-25) 30/31 ?? ????