F-tytöt tsemppisarja

Huom! Lauantaina pelataan jatkolohkojen jälkeen puolivälierät.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. AA/siniset 2. AA/Keltaiset 3. KiU/2 4. JyLe 5. LaihLu/Neirit 6. Paka 7. RiUt/F-tytöt 8. VaLePa/Tsemppi 9. KLP-86 10. KiU/1 11. JaJa/Supernova 12. IisVi 13. Sampo 14. KempeLe/Mehiläiset 15. LaihLu/Flikat 16. YJ/Soriat 17. WoVo/SuperPop 18. NJ/Annat 19. YJ/Koriat 20. KaKa/Karhut 21. LaihLu/Pikku nallet 22. Kiisto/Mustat 23. Pyrintö/Töpöhännät 24. SoHa 25. Passarit 26. FC-57 27. Kiisto/Vihreät 28. WoVo/SuperHop 29. KIVA 30. SoJy/Bubble Guppies 31. KaKa/Pandat 32. TervU 33. Volley -96 34. YlöR/Tähdet 35. LaSu 39. KempeLe/Ampiaiset, A-Volley, VaLePa/Fuksia 40. NiNu/F, Kausala/Kengurut), VesU/Pinkkiset) 41. KempeLe/Kimalaiset, NJ/Elsat, ViLe-92 42. OrPo/tsemppi), TäVo)
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A1

Joukkue O V H E EP P
AA/Keltaiset 5 5 0 10-1 155-80 10
VaLePa/Tsemppi 5 4 1 9-3 152-112 8
JyLe 5 3 2 6-6 125-145 6
LaihLu/Neirit 5 2 3 4-6 112-125 4
KempeLe/Ampiaiset 5 1 4 4-8 134-137 2
VesU/Pinkkiset 5 0 5 1-10 76-155 0

A2

Joukkue O V H E EP P
KLP-86 5 5 0 10-2 159-102 10
KIVA 5 4 1 8-4 142-116 8
Sampo 5 3 2 8-4 147-106 6
NJ/Annat 5 2 3 6-6 137-143 4
YlöR/Tähdet 5 1 4 2-9 93-154 2
Kausala/Kengurut 5 0 5 1-10 96-153 0

A3

Joukkue O V H E EP P
YJ/Soriat 5 4 1 9-4 163-132 8
SoHa 5 3 2 8-5 158-134 6
IisVi 5 3 2 7-7 156-150 6
Kiisto/Mustat 5 3 2 6-6 134-144 6
LaSu 5 2 3 7-7 142-143 4
A-Volley 5 0 5 2-10 107-157 0

A4

Joukkue O V H E EP P
Passarit 4 4 0 8-0 120-49 8
KaKa/Karhut 4 3 1 6-2 113-77 6
WoVo/SuperHop 4 2 2 4-6 92-117 4
TervU 4 1 3 3-7 80-118 2
TäVo 4 0 4 2-8 85-129 0

B1

Joukkue O V H E EP P
KempeLe/Mehiläiset 5 5 0 10-1 163-104 10
FC-57 5 3 2 8-4 160-142 6
Kiisto/Vihreät 5 3 2 6-5 130-135 6
KaKa/Pandat 5 3 2 6-6 138-139 6
OrPo/tsemppi 5 1 4 3-9 116-157 2
ViLe-92 5 0 5 2-10 120-150 0

B2

Joukkue O V H E EP P
JaJa/Supernova 5 5 0 10-2 160-100 10
WoVo/SuperPop 5 4 1 8-2 139-119 8
KiU/1 5 3 2 7-5 147-125 6
LaihLu/Flikat 5 1 4 5-8 136-150 2
VaLePa/Fuksia 5 1 4 2-8 92-142 2
KempeLe/Kimalaiset 5 1 4 2-9 112-150 2

B3

Joukkue O V H E EP P
SoJy/Bubble Guppies 5 5 0 10-3 159-130 10
YJ/Koriat 5 4 1 9-4 165-104 8
RiUt/F-tytöt 5 3 2 8-4 142-124 6
Pyrintö/Töpöhännät 5 2 3 6-7 145-148 4
NiNu/F 5 1 4 3-8 122-155 2
NJ/Elsat 5 0 5 0-10 78-150 0

B4

Joukkue O V H E EP P
KiU/2 4 4 0 8-0 120-73 8
AA/siniset 4 3 1 6-2 113-74 6
Paka 4 2 2 4-5 91-116 4
LaihLu/Pikku nallet 4 1 3 2-7 91-126 2
Volley -96 4 0 4 2-8 96-122 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
AA/Keltaiset (A1/I) 3 3 0 6-0 90-44 6
YJ/Soriat (A3/I) 3 1 2 3-4 79-86 2
KaKa/Karhut (A4/II) 3 1 2 2-4 68-81 2
KIVA (A2/II) 3 1 2 2-5 69-95 2

JA2

Joukkue O V H E EP P
VaLePa/Tsemppi (A1/II) 3 2 1 5-2 95-71 4
KLP-86 (A2/I) 3 2 1 4-2 80-68 4
SoHa (A3/II) 3 1 2 2-4 58-88 2
Passarit (A4/I) 3 1 2 2-5 89-95 2

JB1

Joukkue O V H E EP P
AA/siniset (B4/II) 3 3 0 6-1 96-58 6
KempeLe/Mehiläiset (B1/I) 3 2 1 4-3 76-76 4
WoVo/SuperPop (B2/II) 3 1 2 4-4 83-84 2
SoJy/Bubble Guppies (B3/I) 3 0 3 0-6 53-90 0

JB2

Joukkue O V H E EP P
KiU/2 (B4/I) 3 2 1 5-2 94-68 4
JaJa/Supernova (B2/I) 3 2 1 4-2 82-66 4
YJ/Koriat (B3/II) 3 2 1 4-4 82-90 4
FC-57 (B1/II) 3 0 3 1-6 59-93 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
JyLe (A1/III) 3 3 0 6-1 95-59 6
IisVi (A3/III) 3 2 1 5-3 94-69 4
NJ/Annat (A2/IV) 3 1 2 3-4 79-77 2
TervU (A4/IV) 3 0 3 0-6 27-90 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
LaihLu/Neirit (A1/IV) 3 3 0 6-0 90-37 6
Sampo (A2/III) 3 2 1 4-3 83-74 4
Kiisto/Mustat (A3/IV) 3 1 2 3-4 71-85 2
WoVo/SuperHop (A4/III) 3 0 3 0-6 42-90 0

JB3

Joukkue O V H E EP P
RiUt/F-tytöt (B3/III) 3 3 0 6-1 89-61 6
LaihLu/Flikat (B2/IV) 3 2 1 4-2 78-71 4
LaihLu/Pikku nallet (B4/IV) 3 1 2 3-4 78-73 2
Kiisto/Vihreät (B1/III) 3 0 3 0-6 50-90 0

JB4

Joukkue O V H E EP P
Paka (B4/III) 3 3 0 6-1 90-68 6
KiU/1 (B2/III) 3 2 1 4-3 89-78 4
Pyrintö/Töpöhännät (B3/IV) 3 1 2 3-4 73-87 2
KaKa/Pandat (B1/IV) 3 0 3 1-6 71-90 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
LaSu (A3/V) 4 4 0 8-1 122-79 8
KempeLe/Ampiaiset (A1/V) 4 3 1 7-2 123-76 6
Kausala/Kengurut (A2/VI) 4 2 2 4-4 83-99 4
NJ/Elsat (B3/VI) 4 1 3 2-6 90-111 2
TäVo (A4/V) 4 0 4 0-8 67-120 0

JB5

Joukkue O V H E EP P
Volley -96 (B4/V) 4 3 1 6-3 111-95 6
NiNu/F (B3/V) 4 3 1 7-4 131-112 6
VaLePa/Fuksia (B2/V) 4 3 1 7-4 131-127 6
A-Volley (A3/VI) 4 1 3 3-6 104-112 2
ViLe-92 (B1/VI) 4 0 4 2-8 99-130 0

JC5

Joukkue O V H E EP P
YlöR/Tähdet (A2/V) 3 3 0 6-1 97-53 6
KempeLe/Kimalaiset (B2/VI) 3 2 1 4-2 78-64 4
VesU/Pinkkiset (A1/VI) 3 1 2 3-5 82-99 2
OrPo/tsemppi (B1/V) 3 0 3 1-6 54-95 0

1-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
1184 La 9.6. AA/Keltaiset LaihLu/Neirit 2-0(15-3,15-7) 1-8 ?? ????
1185 La 9.6. VaLePa/Tsemppi JyLe 1-2(11-15,15-12,4-7) 1-8 ?? ????
1186 La 9.6. AA/siniset Paka 2-0(15-4,15-9) 1-8 ?? ????
1187 La 9.6. KiU/2 RiUt/F-tytöt 2-0(15-8,15-9) 1-8 ?? ????
1188 Su 10.6. AA/Keltaiset JyLe 2-0(15-9,15-6) 1-4 ?? ????
1189 Su 10.6. AA/siniset KiU/2 2-1(15-14,12-15,8-6) 1-4 ?? ????
1190 Su 10.6. LaihLu/Neirit VaLePa/Tsemppi 2-1(15-14,10-15,8-6) 5-8 ?? ????
1191 Su 10.6. Paka RiUt/F-tytöt 2-1(4-15,15-12,7-4) 5-8 ?? ????
1192 Su 10.6. LaihLu/Neirit Paka 2-1(15-9,7-15,7-5) 5/6 ?? ????
1193 Su 10.6. VaLePa/Tsemppi RiUt/F-tytöt 1-2(10-15,15-4,6-8) 7/8 ?? ????
1194 Su 10.6. JyLe KiU/2 0-2(3-15,9-15) 3/4 ?? ????
1195 Su 10.6. AA/Keltaiset AA/siniset 0-2(14-15,14-15) 1/2 ?? ????

9-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
1196 La 9.6. YJ/Soriat KLP-86 0-2(4-15,6-15) 9-16 ?? ????
1197 La 9.6. IisVi Sampo 2-1(12-15,15-8,7-5) 9-16 ?? ????
1198 La 9.6. KempeLe/Mehiläiset JaJa/Supernova 1-2(15-14,6-15,3-7) 9-16 ?? ????
1199 La 9.6. LaihLu/Flikat KiU/1 0-2(11-15,10-15) 9-16 ?? ????
1200 Su 10.6. KLP-86 IisVi 2-0(15-10,15-11) 9-12 ?? ????
1201 Su 10.6. JaJa/Supernova KiU/1 1-2(15-10,14-15,3-7) 9-12 ?? ????
1202 Su 10.6. YJ/Soriat Sampo 0-2(10-15,8-15) 13-16 ?? ????
1203 Su 10.6. KempeLe/Mehiläiset LaihLu/Flikat 2-1(15-8,12-15,7-5) 13-16 ?? ????
1204 Su 10.6. KLP-86 KiU/1 2-1(15-9,14-15,7-5) 9/10 ?? ????
1205 Su 10.6. IisVi JaJa/Supernova 0-2(7-15,5-15) 11/12 ?? ????
1207 Su 10.6. YJ/Soriat LaihLu/Flikat 1-2(14-15,15-11,7-9) 15/16 ?? ????
1206 Su 10.6. Sampo KempeLe/Mehiläiset 2-0(15-8,15-8) 13/14 ?? ????

17-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
1208 La 9.6. KaKa/Karhut Kiisto/Mustat 2-0(15-12,15-8) 17-24 ?? ????
1209 La 9.6. SoHa NJ/Annat 0-2(13-15,11-15) 17-24 ?? ????
1210 La 9.6. WoVo/SuperPop Pyrintö/Töpöhännät 2-0(15-9,15-3) 17-24 ?? ????
1211 La 9.6. YJ/Koriat LaihLu/Pikku nallet 2-1(12-15,15-14,7-3) 17-24 ?? ????
1212 Su 10.6. KaKa/Karhut NJ/Annat 0-2(8-15,12-15) 17-20 ?? ????
1213 Su 10.6. WoVo/SuperPop YJ/Koriat 2-1(15-14,10-15,7-5) 17-20 ?? ????
1214 Su 10.6. Kiisto/Mustat SoHa 2-1(11-15,15-13,7-3) 21-24 ?? ????
1215 Su 10.6. Pyrintö/Töpöhännät LaihLu/Pikku nallet 1-2(15-11,6-15,2-7) 21-24 ?? ????
1218 Su 10.6. Kiisto/Mustat LaihLu/Pikku nallet 0-2(10-15,13-15) 21/22 ?? ????
1219 Su 10.6. SoHa Pyrintö/Töpöhännät 0-2(6-15,12-15) 23/24 ?? ????
1216 Su 10.6. NJ/Annat WoVo/SuperPop 0-2(12-15,1-15) 17/18 ?? ????
1217 Su 10.6. KaKa/Karhut YJ/Koriat 0-2(6-15,11-15) 19/20 ?? ????

25-32

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
1220 La 9.6. KIVA Passarit 0-2(13-15,12-15) 25-32 ?? ????
1221 La 9.6. TervU WoVo/SuperHop 0-2(11-15,4-15) 25-32 ?? ????
1222 La 9.6. SoJy/Bubble Guppies FC-57 0-2(11-15,11-15) 25-32 ?? ????
1223 La 9.6. Kiisto/Vihreät KaKa/Pandat 2-0(15-10,15-10) 25-32 ?? ????
1224 Su 10.6. Passarit WoVo/SuperHop 2-0(15-7,15-3) 25-28 ?? ????
1225 Su 10.6. FC-57 Kiisto/Vihreät 2-1(10-15,15-10,7-5) 25-28 ?? ????
1226 Su 10.6. KIVA TervU 2-0(15-11,15-10) 29-32 ?? ????
1227 Su 10.6. SoJy/Bubble Guppies KaKa/Pandat 2-1(14-15,15-5,8-6) 29-32 ?? ????
1230 Su 10.6. KIVA SoJy/Bubble Guppies 2-0(15-14,15-11) 29/30 ?? ????
1231 Su 10.6. TervU KaKa/Pandat 1-2(13-15,15-13,4-7) 31/32 ?? ????
1228 Su 10.6. Passarit FC-57 2-0(15-9,15-10) 25/26 ?? ????
1229 Su 10.6. WoVo/SuperHop Kiisto/Vihreät 0-2(3-15,13-15) 27/28 ?? ????

33-35

Joukkue O V H E EP P
Volley -96 (JB5/I) 2 2 0 4-1 64-46 4
YlöR/Tähdet (JC5/I) 2 1 1 3-3 62-64 2
LaSu (JA5/I) 2 0 2 1-4 47-63 0

39-46

Joukkue O V H E EP P
KempeLe/Ampiaiset (JA5/II) 2 2 0 4-1 66-42 4
NiNu/F (JB5/II) 2 1 1 2-3 50-63 2
KempeLe/Kimalaiset (JC5/II) 2 0 2 2-4 61-72 0

39-46

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
1238 Su 10.6. Kausala/Kengurut ViLe-92 2-0(15-4,15-9) 39-42 ?? ????
1239 Su 10.6. A-Volley OrPo/tsemppi 2-0(15-7,15-4) 39-42 ?? ????
1240 Su 10.6. Kausala/Kengurut A-Volley 0-2(7-15,8-15) 39/40 ?? ????
1241 Su 10.6. ViLe-92 OrPo/tsemppi 2-0(15-6,15-8) 41/42 ?? ????

39-46

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
1242 Su 10.6. VaLePa/Fuksia TäVo 2-0(15-6,15-5) 39-42 ?? ????
1243 Su 10.6. VesU/Pinkkiset NJ/Elsat 2-0(15-14,15-14) 39-42 ?? ????
1244 Su 10.6. VaLePa/Fuksia VesU/Pinkkiset 2-0(15-6,15-13) 39/40 ?? ????
1245 Su 10.6. TäVo NJ/Elsat 1-2(15-8,12-15,2-7) 41/42 ?? ????