D-tytöt tsemppisarja

HUOMIO!

Sijoista 1-64 pelataan lauantaina 1/8-, 1/4- ja 1/2-välierät. Etsi alkusarjan jälkeen, ja sitten kunkin lauantaina pelatun pelin jälkeen tulospalvelusta seuraavan oman pelisi ajankohta, kenttä ja vastustaja, samoin tuomarivuorot!


Otteluohjelmaa ei ole vielä julkaistu

Ilmoittautuneet

A-Volley/1
A-Volley/2
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit/Hupu
Alajärven Ankkurit/pelurit
Alajärven Ankkurit/Tupu
Blues Volley Järvenpää/DT
Espoo Lentis/DT 2
Espoo Lentis/DT1
Euran Raiku/Punaiset
FC-57
Haminan Arsi
Haminan Arsi/D1 tytöt
Haminan Arsi/D2 tytöt
Hongiston Tarmo
HPK-Naiset/HPK D-Oranssi
Jalasjärven Jalas/Tähdet
Joen Juju/Red-Rainbow
Jurvan Urheilijat
JyväsLentis
Kalliosuon Sisu
Karkkilan Pojat
Karkkilan Pojat/Pikku Oravat
KAUHAJOEN KARHU/Kristallit
Kauhavan Wisa/Ponyot
Kausalan Yritys/Popparit
Kempeleen Lentopallo/Keltainen
Kerimäen Lentopallo-86/Pink
Kerimäen Lentopallo-86/Red
Kiimingin Urheilijat/DT Tiikerit
Kiimingin Urheilijat/Super Mimmit
Kimmo Volley/D
Kiteen Urheilijat
Koiviston Isku
Kokkolan Tiikerit
Kontiolahden Isku
Korian Ponsi/1
Korian Ponsi/2
Korpilahden Pyrintö/Panthers
Korson Veto
Kortesjärven Järvi-Veikot/sportti tytöt
Kosken Kaiku/Powergirls
Kuhmon Kiva-Lentis
Kurikan Ryhti/06
Laihian Luja / Luja Stars
Laihian Luja/Lilat 07
Laihian Luja/Pinkit 07
Lapin Sudet
Lapin Sudet/Pinkit
Lempäälän Kisa/Kipinät
Lempäälän Kisa/Sähikäiset
Leppävirran Viri
Liperin Taimi
Littoisten Työväen Urheilijat
Loimaan Jankko / Jankko Mustat
Maskun Kataja/Marjat
Maskun Kataja/Pedot
Mikkelin Passarit/Harmaa
MUHOS-VOLLEY 96/Kolibrit
MUHOS-VOLLEY 96/Leijonat
Naarasleijonat/NaLe Vikkelät
Nurmon Jymy/Lilat
Oripään Urheilijat
Oriveden Ponnistus/Sininen
Oriveden Ponnistus/Valkoinen
Oulun Kisko
Oulunsalon Vasama/DT06
Outokummun Partio
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Tsemppi-82/keltaiset
Pieksämäen Tsemppi-82/mustat
Pielaveden Sampo
Piikkiön Kehitys
Pudasjärven Urheilijat
Puijo Wolley Juniorit
PuMa-Volley/PuMa Ice
PuMa-Volley/PuMa Water
Raision Loimu Juniorit/DT Tiikerit
Rautalammin Urheilijat
Ruokolahden Raju/D1
Ruokolahden Raju/D2
Salon Viesti/Salamat
Salon Viesti/Tornadot
Salpis/ROCK
Salpis/X-Factor
Savitaipaleen Urheilijat
Suomussalmen Pallo-Seura
Säkylän Urheilijat/Puumat
Tornion Lentis-88/D-tytöt
Tähti Volley (Sodankylä)/D1
Tähti Volley (Sodankylä)/D2
UTAJÄRVEN URHEILIJAT/UUD1
UTAJÄRVEN URHEILIJAT/UUD2
Vaasan Kiisto/Alfa
Vampulan Urheilijat
Varkauden NMKY
Vihdin Lentopallo-90/Black
Vihdin Lentopallo-90/Yellow
Vilppulan Tähti/D-tytöt
WoVo Rovaniemi/D1 Vaahtokarkit
WoVo Rovaniemi/Irtokarkit
Ylihärmän Junkkarit/Punaiset
Ylihärmän Junkkarit/YJ Häjyt
Ylöjärven Pallo
Ylöjärven Ryhti