D-tytöt tsemppisarja

Huom! Lauantaina pelataan jatkolohkojen jälkeen puolivälierät.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. YJ/Häjyt 2. KauWi/Ponyot 3. KJV/sportti tytöt 4. JaJa/Tähdet 5. PetPet 6. Partio 7. VaNMKY 8. Lentis-88/D-tytöt 9. Raju/D1 10. JU 11. NJ/Lilat 12. LeKi/Sähikäiset 13. Tsemppi-82/keltaiset 14. PuMa/Ice 15. Loimu/DT Tiikerit 16. Jankko/Mustat 17. KiimU/Super Mimmit 18. AK 19. LeKi/Kipinät 20. LaSu 21. Volley -96/Kolibrit 22. BV/DT 23. Pyrintö/Panthers 24. LiTai 25. RautU 26. WoVo/D1 Vaahtokarkit 27. HPK/D-Oranssi 28. SäkU/Puumat 29. Arsi 30. Kurikka/06 31. OU 32. Kausala/Popparit 33. LaihLu/Lilat 07 34. FC-57 35. OrPo/Valkoinen 36. KorPo/1 37. ViLePa/Black 38. Kiisto/Alfa 39. A-Volley/1 40. AA/Hupu 41. AA/pelurit 42. KaKa/Kristallit 43. LaihLu/Luja Stars 44. AA/Tupu 45. KIVA 46. Raju/D2 47. Arsii/D2 tytöt 48. Volley -96/Leijonat 49. Tsemppi-82/mustat 50. KoKa/Powergirls 51. Kisko 52. TäVo/D2 53. LaihLu/Pinkit 07 54. PuMa/Water 55. PIKE 56. KLP-86/Pink 57. Kataja/Pedot 58. VilTä/D-tytöt 59. OsVa/DT06 60. Passarit/Harmaa 61. WoVo/Irtokarkit 62. Viesti/Tornadot 63. UUT/UUD2 64. JyLe 65. LaSu/Pinkit 66. Juju/Red-Rainbow 67. KaPo 68. KiVo/D 69. HoTa 70. UUT/UUD1 71. KiU 72. Ko-Isku 73. LTU 74. LeVi 75. Arsii/D1 tytöt 76. PuWo 77. OrPo/Sininen 78. YPa 79. Viesti/Salamat 80. ViLePa/Yellow 81. Kataja/Marjat 82. VU 83. SuPS 84. PuU 85. Koi-Isku 86. KLP-86/Red 87. KaPo/Pikku Oravat 88. YJ/Punaiset 89. KorPo/2 90. EsLe/DT1 91. YlöR 92. KiimU/DT Tiikerit 93. Salpis/X-Factor 94. EuRa/Punaiset 95. NALEt/NaLe Vikkelät 96. A-Volley/2 97. StU 98. KallSi 99. Sampo 100. Kove 101. TäVo/D1 102. KempeLe/Keltainen 103. Passarit/Valkoiset 104. Salpis/ROCK 105. Tiikerit
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A1

Joukkue O V H E EP P
Raju/D1 6 5 1 11-2 311-209 10
Loimu/DT Tiikerit 6 5 1 11-3 320-251 10
LaihLu/Lilat 07 6 5 1 10-3 308-233 10
WoVo/Irtokarkit 6 3 3 6-7 272-283 6
LTU 6 2 4 4-9 240-285 4
KorPo/2 6 1 5 4-11 241-313 2
KallSi 6 0 6 1-12 196-314 0

A2

Joukkue O V H E EP P
WoVo/D1 Vaahtokarkit 6 5 1 10-3 288-240 10
Pyrintö/Panthers 6 5 1 10-3 311-271 10
Kiisto/Alfa 6 4 2 9-4 304-226 8
Tsemppi-82/mustat 6 3 3 8-7 326-282 6
UUT/UUD1 6 3 3 7-7 290-276 6
EuRa/Punaiset 6 1 5 2-10 215-280 2
Salpis/ROCK 6 0 6 0-12 141-300 0

A3

Joukkue O V H E EP P
Partio 6 6 0 12-2 316-229 12
Arsi 6 5 1 10-2 287-217 10
KIVA 6 3 3 8-6 276-252 6
AA/pelurit 6 3 3 8-7 311-279 6
YPa 6 3 3 6-8 244-291 6
Koi-Isku 6 1 5 3-10 233-305 2
Sampo 6 0 6 0-12 207-301 0

A4

Joukkue O V H E EP P
KJV/sportti tytöt 5 5 0 10-0 250-122 10
AK 5 4 1 8-3 232-202 8
Kataja/Pedot 5 3 2 7-6 255-242 6
PuMa/Water 5 2 3 5-7 218-241 4
KaPo 5 1 4 4-8 225-250 2
VU 5 0 5 0-10 127-250 0

B1

Joukkue O V H E EP P
VaNMKY 6 5 1 11-2 306-205 10
LeKi/Kipinät 6 5 1 10-3 295-206 10
AA/Hupu 6 5 1 11-4 309-272 10
Passarit/Harmaa 6 3 3 6-8 243-293 6
KaPo/Pikku Oravat 6 2 4 5-9 246-304 4
KiU 6 1 5 4-10 274-308 2
KempeLe/Keltainen 6 0 6 1-12 227-312 0

B2

Joukkue O V H E EP P
PuMa/Ice 6 6 0 12-0 300-176 12
NJ/Lilat 6 5 1 10-2 288-178 10
OrPo/Valkoinen 6 4 2 8-4 265-236 8
PIKE 6 2 4 5-10 270-319 4
ViLePa/Yellow 6 2 4 4-10 247-314 4
PuWo 6 1 5 4-10 238-320 2
TäVo/D1 6 1 5 3-10 242-307 2

B3

Joukkue O V H E EP P
YJ/Häjyt 5 5 0 10-0 250-75 10
BV/DT 5 4 1 8-2 229-153 8
TäVo/D2 5 3 2 6-5 197-240 6
UUT/UUD2 5 2 3 5-6 195-241 4
YlöR 5 1 4 2-8 171-236 2
A-Volley/2 5 0 5 0-10 154-251 0

B4

Joukkue O V H E EP P
SäkU/Puumat 5 5 0 10-2 275-226 10
OU 5 3 2 6-5 246-227 6
Volley -96/Leijonat 5 3 2 6-5 244-230 6
AA/Tupu 5 2 3 6-6 262-235 4
Juju/Red-Rainbow 5 2 3 5-6 223-240 4
PuU 5 0 5 1-10 172-264 0

C1

Joukkue O V H E EP P
Lentis-88/D-tytöt 6 5 1 11-3 319-234 10
LeKi/Sähikäiset 6 5 1 10-3 310-224 10
LaihLu/Luja Stars 6 5 1 11-4 339-260 10
Arsii/D2 tytöt 6 3 3 8-6 317-246 6
Kataja/Marjat 6 2 4 4-9 218-284 4
KiVo/D 6 1 5 3-10 224-276 2
Tiikerit 6 0 6 0-12 97-300 0

C2

Joukkue O V H E EP P
LiTai 6 6 0 12-0 300-177 12
Jankko/Mustat 6 4 2 9-5 307-266 8
OsVa/DT06 6 4 2 9-6 314-285 8
Viesti/Tornadot 6 2 4 5-8 242-282 4
YJ/Punaiset 6 2 4 5-9 243-304 4
EsLe/DT1 6 2 4 5-10 280-322 4
StU 6 1 5 3-10 244-294 2

C3

Joukkue O V H E EP P
KauWi/Ponyot 5 5 0 10-0 250-154 10
LaSu 5 3 2 7-4 235-212 6
A-Volley/1 5 3 2 6-4 218-210 6
KLP-86/Pink 5 2 3 4-6 204-212 4
Arsii/D1 tytöt 5 1 4 2-8 182-244 2
Ko-Isku 5 1 4 2-9 199-256 2

C4

Joukkue O V H E EP P
Kurikka/06 5 5 0 10-2 263-188 10
RautU 5 4 1 9-5 282-226 8
KorPo/1 5 3 2 7-5 257-211 6
Kisko 5 2 3 6-7 232-265 4
Viesti/Salamat 5 1 4 5-8 227-262 2
NALEt/NaLe Vikkelät 5 0 5 0-10 141-250 0

D1

Joukkue O V H E EP P
HPK/D-Oranssi 6 6 0 12-1 304-217 12
Kausala/Popparit 6 5 1 11-3 311-218 10
VilTä/D-tytöt 6 3 3 8-7 301-278 6
JyLe 6 3 3 6-7 274-275 6
SuPS 6 2 4 5-8 229-275 4
KLP-86/Red 6 2 4 4-8 239-282 4
Kove 6 0 6 0-12 187-300 0

D2

Joukkue O V H E EP P
KiimU/Super Mimmit 6 6 0 12-1 310-178 12
Tsemppi-82/keltaiset 6 5 1 10-2 290-174 10
KaKa/Kristallit 6 4 2 9-6 319-286 8
Raju/D2 6 3 3 7-6 267-265 6
HoTa 6 2 4 5-8 242-297 4
LaSu/Pinkit 6 1 5 2-10 214-295 2
Passarit/Valkoiset 6 0 6 0-12 154-301 0

D3

Joukkue O V H E EP P
JU 5 5 0 10-1 265-164 10
JaJa/Tähdet 5 4 1 9-2 260-183 8
ViLePa/Black 5 3 2 6-5 237-226 6
KoKa/Powergirls 5 2 3 5-7 216-256 4
LeVi 5 1 4 2-9 220-265 2
Salpis/X-Factor 5 0 5 2-10 167-271 0

D4

Joukkue O V H E EP P
Volley -96/Kolibrit 5 5 0 10-1 250-173 10
PetPet 5 4 1 9-2 260-139 8
FC-57 5 3 2 6-5 217-199 6
LaihLu/Pinkit 07 5 2 3 5-7 209-250 4
OrPo/Sininen 5 1 4 3-8 201-248 2
KiimU/DT Tiikerit 5 0 5 0-10 122-250 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
KJV/sportti tytöt (A4/I) 3 3 0 6-0 150-105 6
Raju/D1 (A1/I) 3 2 1 4-2 141-125 4
Pyrintö/Panthers (A2/II) 3 1 2 2-4 118-141 2
Arsi (A3/II) 3 0 3 0-6 113-151 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
Partio (A3/I) 3 3 0 6-0 150-94 6
Loimu/DT Tiikerit (A1/II) 3 2 1 4-4 169-164 4
AK (A4/II) 3 1 2 3-5 139-168 2
WoVo/D1 Vaahtokarkit (A2/I) 3 0 3 2-6 142-174 0

JB1

Joukkue O V H E EP P
VaNMKY (B1/I) 3 3 0 6-1 163-140 6
NJ/Lilat (B2/II) 3 2 1 4-2 153-111 4
BV/DT (B3/II) 3 1 2 2-5 138-160 2
SäkU/Puumat (B4/I) 3 0 3 2-6 126-169 0

JB2

Joukkue O V H E EP P
YJ/Häjyt (B3/I) 3 3 0 6-0 150-111 6
PuMa/Ice (B2/I) 3 2 1 4-2 142-115 4
LeKi/Kipinät (B1/II) 3 1 2 2-5 127-149 2
OU (B4/II) 3 0 3 1-6 108-152 0

JC1

Joukkue O V H E EP P
Lentis-88/D-tytöt (C1/I) 3 3 0 6-1 155-109 6
Jankko/Mustat (C2/II) 3 1 2 3-4 130-153 2
LaSu (C3/II) 3 1 2 3-5 149-164 2
Kurikka/06 (C4/I) 3 1 2 2-4 127-135 2

JC2

Joukkue O V H E EP P
KauWi/Ponyot (C3/I) 3 2 1 5-3 175-156 4
LeKi/Sähikäiset (C1/II) 3 2 1 5-3 173-155 4
LiTai (C2/I) 3 1 2 3-5 150-176 2
RautU (C4/II) 3 1 2 2-4 120-131 2

JD1

Joukkue O V H E EP P
JaJa/Tähdet (D3/II) 3 3 0 6-2 175-133 6
Tsemppi-82/keltaiset (D2/II) 3 2 1 5-3 170-145 4
Volley -96/Kolibrit (D4/I) 3 1 2 4-5 164-178 2
HPK/D-Oranssi (D1/I) 3 0 3 1-6 109-162 0

JD2

Joukkue O V H E EP P
PetPet (D4/II) 3 2 1 5-2 157-129 4
JU (D3/I) 3 2 1 4-2 133-100 4
KiimU/Super Mimmit (D2/I) 3 2 1 4-3 149-137 4
Kausala/Popparit (D1/II) 3 0 3 0-6 77-150 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
LaihLu/Lilat 07 (A1/III) 3 2 1 5-3 179-162 4
AA/pelurit (A3/IV) 3 2 1 5-3 161-163 4
Tsemppi-82/mustat (A2/IV) 3 1 2 3-5 161-160 2
Kataja/Pedot (A4/III) 3 1 2 3-5 165-181 2

JA4

Joukkue O V H E EP P
Kiisto/Alfa (A2/III) 3 3 0 6-1 164-121 6
KIVA (A3/III) 3 2 1 4-3 137-140 4
PuMa/Water (A4/IV) 3 1 2 3-5 152-152 2
WoVo/Irtokarkit (A1/IV) 3 0 3 2-6 137-177 0

JB3

Joukkue O V H E EP P
AA/Hupu (B1/III) 3 3 0 6-0 150-69 6
Volley -96/Leijonat (B4/III) 3 2 1 4-2 128-128 4
PIKE (B2/IV) 3 1 2 2-5 122-154 2
UUT/UUD2 (B3/IV) 3 0 3 1-6 113-162 0

JB4

Joukkue O V H E EP P
OrPo/Valkoinen (B2/III) 3 3 0 6-1 159-116 6
AA/Tupu (B4/IV) 3 2 1 5-2 157-120 4
TäVo/D2 (B3/III) 3 1 2 2-4 112-143 2
Passarit/Harmaa (B1/IV) 3 0 3 0-6 101-150 0

JC3

Joukkue O V H E EP P
KorPo/1 (C4/III) 3 3 0 6-1 157-140 6
LaihLu/Luja Stars (C1/III) 3 2 1 4-2 147-126 4
KLP-86/Pink (C3/IV) 3 1 2 3-5 153-159 2
Viesti/Tornadot (C2/IV) 3 0 3 1-6 133-165 0

JC4

Joukkue O V H E EP P
A-Volley/1 (C3/III) 3 2 1 5-2 154-118 4
Arsii/D2 tytöt (C1/IV) 3 2 1 4-2 133-110 4
Kisko (C4/IV) 3 2 1 4-4 148-170 4
OsVa/DT06 (C2/III) 3 0 3 1-6 122-159 0

JD3

Joukkue O V H E EP P
FC-57 (D4/III) 3 3 0 6-1 156-113 6
Raju/D2 (D2/IV) 3 2 1 5-3 165-151 4
KoKa/Powergirls (D3/IV) 3 1 2 2-5 127-164 2
VilTä/D-tytöt (D1/III) 3 0 3 2-6 155-175 0

JD4

Joukkue O V H E EP P
ViLePa/Black (D3/III) 3 3 0 6-1 160-134 6
KaKa/Kristallit (D2/III) 3 2 1 4-2 143-116 4
LaihLu/Pinkit 07 (D4/IV) 3 1 2 2-5 141-160 2
JyLe (D1/IV) 3 0 3 2-6 136-170 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
KaPo (A4/V) 3 3 0 6-1 159-118 6
LTU (A1/V) 3 2 1 4-3 154-137 4
Koi-Isku (A3/VI) 3 1 2 4-5 161-162 2
EuRa/Punaiset (A2/VI) 3 0 3 1-6 101-158 0

JA6

Joukkue O V H E EP P
UUT/UUD1 (A2/V) 3 3 0 6-1 169-131 6
YPa (A3/V) 3 2 1 5-2 154-130 4
VU (A4/VI) 3 1 2 2-5 123-160 2
KorPo/2 (A1/VI) 3 0 3 1-6 130-155 0

JB5

Joukkue O V H E EP P
Juju/Red-Rainbow (B4/V) 3 3 0 6-1 163-130 6
PuWo (B2/VI) 3 1 2 3-4 145-142 2
KaPo/Pikku Oravat (B1/V) 3 1 2 2-4 140-145 2
A-Volley/2 (B3/VI) 3 1 2 2-4 115-146 2

JB6

Joukkue O V H E EP P
KiU (B1/VI) 3 3 0 6-0 150-97 6
ViLePa/Yellow (B2/V) 3 2 1 4-2 134-109 4
PuU (B4/VI) 3 1 2 2-4 110-128 2
YlöR (B3/V) 3 0 3 0-6 90-150 0

JC5

Joukkue O V H E EP P
Ko-Isku (C3/VI) 3 2 1 5-3 159-164 4
Viesti/Salamat (C4/V) 3 2 1 4-4 171-161 4
Kataja/Marjat (C1/V) 3 1 2 4-4 178-170 2
EsLe/DT1 (C2/VI) 3 1 2 3-5 166-179 2

JC6

Joukkue O V H E EP P
KiVo/D (C1/VI) 3 3 0 6-2 178-145 6
Arsii/D1 tytöt (C3/V) 3 2 1 5-2 156-127 4
YJ/Punaiset (C2/V) 3 1 2 2-5 135-158 2
NALEt/NaLe Vikkelät (C4/VI) 3 0 3 2-6 137-176 0

JD5

Joukkue O V H E EP P
LaSu/Pinkit (D2/VI) 3 3 0 6-1 157-127 6
OrPo/Sininen (D4/V) 3 2 1 5-4 183-167 4
SuPS (D1/V) 3 1 2 3-4 146-145 2
Salpis/X-Factor (D3/VI) 3 0 3 1-6 114-161 0

JD6

Joukkue O V H E EP P
HoTa (D2/V) 3 3 0 6-0 150-104 6
LeVi (D3/V) 3 2 1 4-2 140-108 4
KLP-86/Red (D1/VI) 3 1 2 2-4 126-141 2
KiimU/DT Tiikerit (D4/VI) 3 0 3 0-6 87-150 0

JA7

Joukkue O V H E EP P
StU (C2/VII) 3 2 1 5-2 157-129 4
KallSi (A1/VII) 3 2 1 4-3 135-143 4
TäVo/D1 (B2/VII) 3 2 1 4-4 163-165 4
KempeLe/Keltainen (B1/VII) 3 0 3 2-6 148-166 0

JB7

Joukkue O V H E EP P
Sampo (A3/VII) 4 4 0 8-0 200-101 8
Kove (D1/VII) 4 3 1 6-3 190-177 6
Passarit/Valkoiset (D2/VII) 4 2 2 4-4 182-169 4
Salpis/ROCK (A2/VII) 4 1 3 2-6 140-186 2
Tiikerit (C1/VII) 4 0 4 1-8 136-215 0

1-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3454 La 9.6. KJV/sportti tytöt Partio 2-0(25-18,25-16) 1-8 ?? ????
3455 La 9.6. VaNMKY YJ/Häjyt 0-2(12-25,25-27) 1-8 ?? ????
3456 La 9.6. Lentis-88/D-tytöt KauWi/Ponyot 0-2(17-25,18-25) 1-8 ?? ????
3457 La 9.6. JaJa/Tähdet PetPet 2-1(25-19,20-25,15-7) 1-8 ?? ????
3458 Su 10.6. KJV/sportti tytöt YJ/Häjyt 0-2(16-25,23-25) 1-4 ?? ????
3459 Su 10.6. KauWi/Ponyot JaJa/Tähdet 2-1(21-25,25-20,15-5) 1-4 ?? ????
3460 Su 10.6. Partio VaNMKY 2-0(25-16,25-23) 5-8 ?? ????
3461 Su 10.6. Lentis-88/D-tytöt PetPet 0-2(19-25,17-25) 5-8 ?? ????
3462 Su 10.6. Partio PetPet 0-2(19-25,12-25) 5/6 ?? ????
3463 Su 10.6. VaNMKY Lentis-88/D-tytöt 2-0(25-20,25-8) 7/8 ?? ????
3464 Su 10.6. KJV/sportti tytöt JaJa/Tähdet 2-0(25-12,25-15) 3/4 ?? ????
3465 Su 10.6. YJ/Häjyt KauWi/Ponyot 2-1(25-27,25-13,15-13) 1/2 ?? ????

9-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3466 La 9.6. Raju/D1 Loimu/DT Tiikerit 2-0(25-22,25-22) 9-16 ?? ????
3467 La 9.6. NJ/Lilat PuMa/Ice 2-0(25-20,25-9) 9-16 ?? ????
3468 La 9.6. Jankko/Mustat LeKi/Sähikäiset 0-2(9-25,17-25) 9-16 ?? ????
3469 La 9.6. Tsemppi-82/keltaiset JU 0-2(22-25,12-25) 9-16 ?? ????
3470 Su 10.6. Raju/D1 NJ/Lilat 2-0(25-21,27-25) 9-12 ?? ????
3471 Su 10.6. LeKi/Sähikäiset JU 0-2(14-25,23-25) 9-12 ?? ????
3472 Su 10.6. Loimu/DT Tiikerit PuMa/Ice 1-2(27-25,23-25,10-15) 13-16 ?? ????
3473 Su 10.6. Jankko/Mustat Tsemppi-82/keltaiset 0-2(0-25,10-25) 13-16 ?? ????
3474 Su 10.6. Raju/D1 JU 2-0(25-20,25-22) 9/10 ?? ????
3475 Su 10.6. NJ/Lilat LeKi/Sähikäiset 2-0(25-14,26-24) 11/12 ?? ????
3476 Su 10.6. PuMa/Ice Tsemppi-82/keltaiset 0-2(18-25,23-25) 13/14 ?? ????
3477 Su 10.6. Loimu/DT Tiikerit Jankko/Mustat 2-1(18-25,25-6,15-9) 15/16 ?? ????

17-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3478 La 9.6. Pyrintö/Panthers AK 0-2(21-25,19-25) 17-24 ?? ????
3479 La 9.6. BV/DT LeKi/Kipinät 0-2(18-25,15-25) 17-24 ?? ????
3480 La 9.6. LaSu LiTai 2-0(25-18,27-25) 17-24 ?? ????
3481 La 9.6. Volley -96/Kolibrit KiimU/Super Mimmit 0-2(20-25,17-25) 17-24 ?? ????
3482 Su 10.6. Pyrintö/Panthers BV/DT 1-2(25-19,16-25,14-16) 21-24 ?? ????
3483 Su 10.6. LiTai Volley -96/Kolibrit 0-2(13-25,12-25) 21-24 ?? ????
3484 Su 10.6. AK LeKi/Kipinät 2-1(9-25,25-18,15-8) 17-20 ?? ????
3485 Su 10.6. LaSu KiimU/Super Mimmit 0-2(9-25,14-25) 17-20 ?? ????
3486 Su 10.6. BV/DT Volley -96/Kolibrit 0-2(20-25,22-25) 21/22 ?? ????
3487 Su 10.6. Pyrintö/Panthers LiTai 2-1(21-25,25-20,15-12) 23/24 ?? ????
3488 Su 10.6. AK KiimU/Super Mimmit 1-2(18-25,25-23,12-15) 17/18 ?? ????
3489 Su 10.6. LeKi/Kipinät LaSu 2-0(25-20,25-19) 19/20 ?? ????

25-32

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3490 La 9.6. Arsi WoVo/D1 Vaahtokarkit 1-2(20-25,25-20,8-15) 25-32 ?? ????
3491 La 9.6. SäkU/Puumat OU 2-1(14-25,25-23,15-12) 25-32 ?? ????
3492 La 9.6. Kurikka/06 RautU 1-2(15-25,25-18,13-15) 25-32 ?? ????
3493 La 9.6. HPK/D-Oranssi Kausala/Popparit 2-1(25-20,18-25,15-5) 25-32 ?? ????
3494 Su 10.6. WoVo/D1 Vaahtokarkit SäkU/Puumat 2-1(21-25,25-18,15-4) 25-28 ?? ????
3495 Su 10.6. RautU HPK/D-Oranssi 2-0(25-22,25-16) 25-28 ?? ????
3496 Su 10.6. Arsi OU 2-0(25-20,25-17) 29-32 ?? ????
3497 Su 10.6. Kurikka/06 Kausala/Popparit 2-0(25-21,25-23) 29-32 ?? ????
3500 Su 10.6. Arsi Kurikka/06 2-1(25-18,17-25,15-9) 29/30 ?? ????
3501 Su 10.6. OU Kausala/Popparit 2-0(25-21,30-28) 31/32 ?? ????
3498 Su 10.6. WoVo/D1 Vaahtokarkit RautU 0-2(10-25,15-25) 25/26 ?? ????
3499 Su 10.6. SäkU/Puumat HPK/D-Oranssi 0-2(23-25,21-25) 27/28 ?? ????

33-40

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3502 La 9.6. LaihLu/Lilat 07 Kiisto/Alfa 2-0(25-16,25-19) 33-40 ?? ????
3503 La 9.6. AA/Hupu OrPo/Valkoinen 1-2(25-23,15-25,13-15) 33-40 ?? ????
3504 La 9.6. KorPo/1 A-Volley/1 2-1(25-9,16-25,15-13) 33-40 ?? ????
3505 La 9.6. FC-57 ViLePa/Black 2-1(18-25,25-23,15-13) 33-40 ?? ????
3506 Su 10.6. LaihLu/Lilat 07 OrPo/Valkoinen 2-0(25-11,25-16) 33-36 ?? ????
3507 Su 10.6. KorPo/1 FC-57 1-2(25-22,25-27,12-15) 33-36 ?? ????
3508 Su 10.6. Kiisto/Alfa AA/Hupu 2-0(25-23,25-22) 37-40 ?? ????
3509 Su 10.6. A-Volley/1 ViLePa/Black 0-2(17-25,17-25) 37-40 ?? ????
3510 Su 10.6. LaihLu/Lilat 07 FC-57 2-0(25-15,25-6) 33/34 ?? ????
3511 Su 10.6. OrPo/Valkoinen KorPo/1 2-0(25-14,26-24) 35/36 ?? ????
3512 Su 10.6. Kiisto/Alfa ViLePa/Black 1-2(25-10,21-25,11-15) 37/38 ?? ????
3513 Su 10.6. AA/Hupu A-Volley/1 1-2(25-15,23-25,12-25) 39/40 ?? ????

41-48

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3514 La 9.6. AA/pelurit KIVA 2-0(25-22,25-20) 41-48 ?? ????
3515 La 9.6. Volley -96/Leijonat AA/Tupu 0-2(16-25,19-25) 41-48 ?? ????
3516 La 9.6. LaihLu/Luja Stars Arsii/D2 tytöt 2-0(25-20,25-17) 41-48 ?? ????
3517 La 9.6. Raju/D2 KaKa/Kristallit 0-2(15-25,24-26) 41-48 ?? ????
3518 Su 10.6. AA/pelurit AA/Tupu 2-0(25-16,25-9) 41-44 ?? ????
3519 Su 10.6. LaihLu/Luja Stars KaKa/Kristallit 0-2(20-25,15-25) 41-44 ?? ????
3520 Su 10.6. KIVA Volley -96/Leijonat 2-0(25-23,25-11) 45-48 ?? ????
3521 Su 10.6. Arsii/D2 tytöt Raju/D2 0-2(13-25,19-25) 45-48 ?? ????
3522 Su 10.6. AA/pelurit KaKa/Kristallit 2-0(25-16,25-15) 41/42 ?? ????
3523 Su 10.6. AA/Tupu LaihLu/Luja Stars 1-2(22-25,25-18,14-16) 43/44 ?? ????
3524 Su 10.6. KIVA Raju/D2 2-0(25-21,25-17) 45/46 ?? ????
3525 Su 10.6. Volley -96/Leijonat Arsii/D2 tytöt 0-2(20-25,16-25) 47/48 ?? ????

49-56

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3526 La 9.6. Tsemppi-82/mustat PuMa/Water 2-0(25-20,25-10) 49-56 ?? ????
3527 La 9.6. PIKE TäVo/D2 0-2(17-25,23-25) 49-56 ?? ????
3528 La 9.6. KLP-86/Pink Kisko 0-2(23-25,15-25) 49-56 ?? ????
3529 La 9.6. KoKa/Powergirls LaihLu/Pinkit 07 2-1(15-25,25-22,15-13) 49-56 ?? ????
3530 Su 10.6. PuMa/Water PIKE 2-0(25-18,25-21) 53-56 ?? ????
3531 Su 10.6. KLP-86/Pink LaihLu/Pinkit 07 0-2(14-25,17-25) 53-56 ?? ????
3532 Su 10.6. Tsemppi-82/mustat TäVo/D2 2-0(25-16,25-7) 49-52 ?? ????
3533 Su 10.6. Kisko KoKa/Powergirls 0-2(3-25,16-25) 49-52 ?? ????
3534 Su 10.6. PuMa/Water LaihLu/Pinkit 07 1-2(25-18,22-25,10-15) 53/54 ?? ????
3535 Su 10.6. PIKE KLP-86/Pink 2-0(26-24,29-27) 55/56 ?? ????
3536 Su 10.6. Tsemppi-82/mustat KoKa/Powergirls 2-0(25-14,25-13) 49/50 ?? ????
3537 Su 10.6. TäVo/D2 Kisko 1-2(25-19,25-27,15-17) 51/52 ?? ????

57-64

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3538 La 9.6. Kataja/Pedot WoVo/Irtokarkit 2-0(25-12,25-21) 57-64 ?? ????
3539 La 9.6. UUT/UUD2 Passarit/Harmaa 0-2(17-25,21-25) 57-64 ?? ????
3540 La 9.6. Viesti/Tornadot OsVa/DT06 0-2(14-25,15-25) 57-64 ?? ????
3541 La 9.6. VilTä/D-tytöt JyLe 2-0(25-13,25-12) 57-64 ?? ????
3542 Su 10.6. Kataja/Pedot Passarit/Harmaa 2-0(25-17,25-18) 57-60 ?? ????
3543 Su 10.6. OsVa/DT06 VilTä/D-tytöt 0-2(9-25,17-25) 57-60 ?? ????
3544 Su 10.6. WoVo/Irtokarkit UUT/UUD2 2-0(25-22,29-27) 61-64 ?? ????
3545 Su 10.6. Viesti/Tornadot JyLe 2-0(26-24,25-16) 61-64 ?? ????
3548 Su 10.6. WoVo/Irtokarkit Viesti/Tornadot 2-0(25-11,25-15) 61/62 ?? ????
3549 Su 10.6. UUT/UUD2 JyLe 2-0(25-20,25-22) 63/64 ?? ????
3546 Su 10.6. Kataja/Pedot VilTä/D-tytöt 2-0(25-20,25-18) 57/58 ?? ????
3547 Su 10.6. Passarit/Harmaa OsVa/DT06 0-2(15-25,20-25) 59/60 ?? ????

65-72

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3550 La 9.6. KaPo UUT/UUD1 2-0(25-23,25-21) 65-72 ?? ????
3551 La 9.6. Juju/Red-Rainbow KiU 2-0(25-19,25-23) 65-72 ?? ????
3552 La 9.6. Ko-Isku KiVo/D 1-2(25-23,20-25,6-15) 65-72 ?? ????
3553 La 9.6. LaSu/Pinkit HoTa 2-1(25-20,23-25,15-13) 65-72 ?? ????
3554 Su 10.6. KaPo Juju/Red-Rainbow 1-2(21-25,25-15,8-15) 65-68 ?? ????
3555 Su 10.6. KiVo/D LaSu/Pinkit 0-2(14-25,29-31) 65-68 ?? ????
3556 Su 10.6. UUT/UUD1 KiU 2-1(25-19,20-25,15-5) 69-72 ?? ????
3557 Su 10.6. Ko-Isku HoTa 0-2(13-25,13-25) 69-72 ?? ????
3560 Su 10.6. UUT/UUD1 HoTa 1-2(25-13,17-25,13-15) 69/70 ?? ????
3561 Su 10.6. KiU Ko-Isku 2-0(25-16,25-12) 71/72 ?? ????
3559 Su 10.6. Juju/Red-Rainbow LaSu/Pinkit 1-2(25-19,22-25,11-15) 65/66 ?? ????
3558 Su 10.6. KaPo KiVo/D 2-0(25-10,25-16) 67/68 ?? ????

73-80

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3562 La 9.6. LTU YPa 2-1(25-23,20-25,15-1) 73-80 ?? ????
3563 La 9.6. PuWo ViLePa/Yellow 2-1(25-13,15-25,15-13) 73-80 ?? ????
3564 La 9.6. Viesti/Salamat Arsii/D1 tytöt 0-2(18-25,17-25) 73-80 ?? ????
3565 La 9.6. OrPo/Sininen LeVi 1-2(25-17,19-25,10-15) 73-80 ?? ????
3566 Su 10.6. LTU PuWo 2-0(25-16,25-13) 73-76 ?? ????
3567 Su 10.6. Arsii/D1 tytöt LeVi 0-2(13-25,12-25) 73-76 ?? ????
3568 Su 10.6. YPa ViLePa/Yellow 2-0(25-20,25-9) 77-80 ?? ????
3569 Su 10.6. Viesti/Salamat OrPo/Sininen 0-2(22-25,17-25) 77-80 ?? ????
3570 Su 10.6. PuWo Arsii/D1 tytöt 1-2(25-20,19-25,13-15) 75/76 ?? ????
3571 Su 10.6. LTU LeVi 2-1(25-11,21-25,17-15) 73/74 ?? ????
3572 Su 10.6. YPa OrPo/Sininen 1-2(15-25,25-19,6-15) 77/78 ?? ????
3573 Su 10.6. ViLePa/Yellow Viesti/Salamat 0-2(16-25,19-25) 79/80 ?? ????

81-88

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3574 La 9.6. Koi-Isku VU 1-2(25-19,19-25,15-17) 81-88 ?? ????
3575 La 9.6. KaPo/Pikku Oravat PuU 1-2(19-25,25-23,13-15) 81-88 ?? ????
3576 La 9.6. Kataja/Marjat YJ/Punaiset 2-0(25-11,25-13) 81-88 ?? ????
3577 La 9.6. SuPS KLP-86/Red 2-0(25-18,25-21) 81-88 ?? ????
3578 Su 10.6. Koi-Isku KaPo/Pikku Oravat 2-0(25-11,25-18) 85-88 ?? ????
3579 Su 10.6. YJ/Punaiset KLP-86/Red 1-2(25-19,23-25,13-15) 85-88 ?? ????
3580 Su 10.6. VU PuU 2-0(25-16,29-27) 81-84 ?? ????
3581 Su 10.6. Kataja/Marjat SuPS 2-0(25-13,25-18) 81-84 ?? ????
3584 Su 10.6. Koi-Isku KLP-86/Red 2-0(25-16,25-16) 85/86 ?? ????
3585 Su 10.6. KaPo/Pikku Oravat YJ/Punaiset 2-0(25-16,25-18) 87/88 ?? ????
3582 Su 10.6. VU Kataja/Marjat 0-2(14-25,17-25) 81/82 ?? ????
3583 Su 10.6. PuU SuPS 0-2(22-25,24-26) 83/84 ?? ????

89-96

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3586 La 9.6. EuRa/Punaiset KorPo/2 0-2(18-25,24-26) 89-96 ?? ????
3587 La 9.6. A-Volley/2 YlöR 1-2(25-22,16-25,14-16) 89-96 ?? ????
3588 La 9.6. EsLe/DT1 NALEt/NaLe Vikkelät 2-1(25-13,21-25,15-11) 89-96 ?? ????
3589 La 9.6. Salpis/X-Factor KiimU/DT Tiikerit 1-2(25-17,21-25,9-15) 89-96 ?? ????
3590 Su 10.6. KorPo/2 YlöR 2-0(25-21,25-15) 89-92 ?? ????
3591 Su 10.6. EsLe/DT1 KiimU/DT Tiikerit 2-0(25-13,25-14) 89-92 ?? ????
3592 Su 10.6. EuRa/Punaiset A-Volley/2 2-1(25-15,22-25,15-7) 93-96 ?? ????
3593 Su 10.6. NALEt/NaLe Vikkelät Salpis/X-Factor 1-2(25-14,27-29,13-15) 93-96 ?? ????
3594 Su 10.6. EuRa/Punaiset Salpis/X-Factor 0-2(21-25,22-25) 93/94 ?? ????
3595 Su 10.6. A-Volley/2 NALEt/NaLe Vikkelät 0-2(13-25,22-25) 95/96 ?? ????
3596 Su 10.6. KorPo/2 EsLe/DT1 2-0(25-14,25-13) 89/90 ?? ????
3597 Su 10.6. YlöR KiimU/DT Tiikerit 2-1(25-13,22-25,15-11) 91/92 ?? ????

97-100

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3598 Su 10.6. StU Kove 2-0(25-19,26-24) 97-100 ?? ????
3599 Su 10.6. Sampo KallSi 0-2(22-25,19-25) 97-100 ?? ????
3600 Su 10.6. StU KallSi 2-0(25-22,25-16) 97/98 ?? ????
3601 Su 10.6. Kove Sampo 1-2(25-23,19-25,7-15) 99/100 ?? ????

101-105

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
3602 Su 10.6. TäVo/D1 Salpis/ROCK 2-0(25-11,25-11) 101-104 ?? ????
3603 Su 10.6. Passarit/Valkoiset KempeLe/Keltainen 1-2(25-15,16-25,5-15) 101-104 ?? ????
3604 Su 10.6. TäVo/D1 KempeLe/Keltainen 2-0(25-20,25-15) 101/102 ?? ????

103-105

Joukkue O V H E EP P
Passarit/Valkoiset (h3603) 2 2 0 4-0 100-44 4
Salpis/ROCK (h3602) 2 1 1 2-2 77-80 2
Tiikerit (JB7/V) 2 0 2 0-4 47-100 0