C-tytöt tsemppisarja

Huom! Lauantaina pelataan jatkolohkojen jälkeen puolivälierät.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. Raju/C1 2. LaihLu/04 3. PuWo/Toivala 4. Tsemppi-82 5. NarPa 6. SV/CT 7. Arsi/CT 8. Kiisto/C-tytöt 9. KempeLe 10. VanLe/Blue 11. Kurikka 12. HPK/C-Oranssi 13. Kausala 14. AA/Sininen 15. KyVo 16. PeSisu/Luput 17. Lentis-88/C-tytöt 18. PeTä 19. KAIKU/CT 20. LTU 21. Ko-Isku 22. KiUt/C-tytöt 23. OU 24. KauWi/C2 25. IisVi 26. PyU 27. PIKE 28. Salpis 29. VU 30. LP Kang/ LPKang1 31. NJ/05 32. Loimu/DT AM 33. Pyrintö/Odota hetki 34. BV/MU 35. OrPo/C2 36. Jankko 37. OsVa 38. MesTo 39. HaHe 40. Kataja/Sudet 41. AA/Keltainen 42. KaKa 43. LeKi/05 44. FC-57 45. KaPo/CT 46. Koiku/C-tytöt 47. PuMa/C2 48. Tiikerit 49. Juju/C03 50. LaVe 51. Paka 52. YlöR 53. Koi-Isku 54. JyLe/Sparks 55. HPK/C-Musta 56. LeVi 57. VanLe/White 58. EuRa/06 59. LaihLu/05 60. LiTai 61. EsLe/CT 62. NALE 63. PaiY/Ässät 64. Sopa/C2 65. JaJa 66. LapVi/1 67. LeKi/LeKi2 68. KiVo/C 69. Ploki 70. Uh Kari 71. Juju/C04 72. LapVi/2 73. NJ/05 2 74. PeSisu/Huput 75. Partio 76. Raju/C2 77. OuMi/C-tytöt 78. TuUL 79. Salpis/Stars 80. EsLe/CT2 81. Viesti/White 82. KempeLe/C4 83. PuWo 84. VaLePa/D-tytöt 85. Juju/C05 86. YPa 87. PeSisu/Tuput
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A1

Joukkue O V H E EP P
LP Kang/ LPKang1 5 5 0 10-0 253-180 10
PeTä 5 4 1 8-2 249-144 8
HaHe 5 3 2 6-4 228-198 6
Tiikerit 5 2 3 4-7 218-237 4
Juju/C04 5 1 4 3-8 189-246 2
VaLePa/D-tytöt 5 0 5 0-10 121-253 0

A2

Joukkue O V H E EP P
VanLe/Blue 5 5 0 10-0 250-117 10
PeSisu/Luput 5 3 2 6-4 236-182 6
Pyrintö/Odota hetki 5 3 2 7-5 241-223 6
FC-57 5 3 2 6-5 220-187 6
LapVi/1 5 1 4 3-8 162-239 2
Juju/C05 5 0 5 0-10 89-250 0

A3

Joukkue O V H E EP P
KauWi/C2 4 4 0 8-2 213-113 8
IisVi 4 3 1 7-2 196-115 6
HPK/C-Musta 4 2 2 5-4 180-162 4
Sopa/C2 4 1 3 2-6 122-176 2
EsLe/CT2 4 0 4 0-8 55-200 0

A4

Joukkue O V H E EP P
LaihLu/04 4 4 0 8-1 208-150 8
SV/CT 4 3 1 7-2 191-126 6
LaVe 4 2 2 4-5 160-187 4
EuRa/06 4 1 3 2-7 158-214 2
LeKi/LeKi2 4 0 4 2-8 184-224 0

B1

Joukkue O V H E EP P
Salpis 5 5 0 10-0 250-145 10
Loimu/DT AM 5 3 2 7-5 242-234 6
Koi-Isku 5 3 2 6-5 242-230 6
Paka 5 3 2 6-5 221-225 6
NJ/05 2 5 1 4 3-8 198-247 2
PuWo 5 0 5 1-10 188-260 0

B2

Joukkue O V H E EP P
PuWo/Toivala 5 5 0 10-2 264-188 10
LTU 5 4 1 9-3 250-193 8
KaPo/CT 5 3 2 8-5 255-222 6
AA/Keltainen 5 2 3 5-7 216-236 4
Ploki 5 1 4 3-9 208-271 2
KempeLe/C4 5 0 5 1-10 172-255 0

B3

Joukkue O V H E EP P
Arsi/CT 4 4 0 8-1 204-119 8
AA/Sininen 4 3 1 6-3 179-149 6
OrPo/C2 4 2 2 5-5 206-178 4
MesTo 4 1 3 4-6 182-189 2
OuMi/C-tytöt 4 0 4 0-8 64-200 0

B4

Joukkue O V H E EP P
Ko-Isku 4 4 0 8-1 209-124 8
HPK/C-Oranssi 4 3 1 6-3 200-169 6
LaihLu/05 4 2 2 6-4 206-184 4
EsLe/CT 4 1 3 2-6 135-186 2
Raju/C2 4 0 4 0-8 113-200 0

C1

Joukkue O V H E EP P
Raju/C1 5 5 0 10-0 251-149 10
KiUt/C-tytöt 5 4 1 8-2 243-151 8
KaKa 5 3 2 6-5 244-216 6
PuMa/C2 5 2 3 5-7 206-241 4
TuUL 5 1 4 3-8 184-253 2
YPa 5 0 5 0-10 132-250 0

C2

Joukkue O V H E EP P
KempeLe 5 5 0 9-1 263-158 10
KyVo 5 4 1 7-3 241-210 8
Kataja/Sudet 5 3 2 7-5 251-226 6
BV/MU 5 2 3 6-5 221-244 4
Partio 5 1 4 2-7 204-245 2
Viesti/White 5 0 5 0-10 153-250 0

C3

Joukkue O V H E EP P
Lentis-88/C-tytöt 4 4 0 8-0 200-73 8
PIKE 4 3 1 6-2 175-147 6
LiTai 4 2 2 4-4 162-174 4
NALE 4 1 3 2-6 140-177 2
LapVi/2 4 0 4 0-8 94-200 0

C4

Joukkue O V H E EP P
NarPa 4 4 0 8-1 216-132 8
NJ/05 4 3 1 7-2 212-149 6
Juju/C03 4 2 2 4-4 171-176 4
LeVi 4 1 3 2-7 141-206 2
PeSisu/Huput 4 0 4 1-8 142-219 0

D1

Joukkue O V H E EP P
Kurikka 5 5 0 10-0 250-82 10
Kausala 5 4 1 8-3 236-166 8
JyLe/Sparks 5 3 2 7-4 217-205 6
YlöR 5 2 3 4-7 172-234 4
Uh Kari 5 1 4 3-8 180-230 2
PeSisu/Tuput 5 0 5 0-10 112-250 0

D2

Joukkue O V H E EP P
Tsemppi-82 4 4 0 8-0 200-88 8
OU 4 3 1 6-3 187-157 6
OsVa 4 2 2 5-4 175-174 4
PaiY/Ässät 4 1 3 2-7 116-206 2
KiVo/C 4 0 4 1-8 150-203 0

D3

Joukkue O V H E EP P
PyU 4 4 0 8-2 213-183 8
VU 4 3 1 7-3 228-173 6
LeKi/05 4 2 2 5-4 190-163 4
VanLe/White 4 1 3 2-7 136-210 2
JaJa 4 0 4 2-8 184-222 0

D4

Joukkue O V H E EP P
KAIKU/CT 4 4 0 8-0 200-102 8
Kiisto/C-tytöt 4 3 1 6-3 192-142 6
Koiku/C-tytöt 4 2 2 4-4 158-161 4
Jankko 4 1 3 3-6 157-173 2
Salpis/Stars 4 0 4 0-8 71-200 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
SV/CT (A4/II) 3 3 0 6-1 155-132 6
PeSisu/Luput (A2/II) 3 2 1 5-4 166-161 4
KauWi/C2 (A3/I) 3 1 2 3-5 141-162 2
LP Kang/ LPKang1 (A1/I) 3 0 3 2-6 148-155 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
LaihLu/04 (A4/I) 3 3 0 6-0 150-103 6
VanLe/Blue (A2/I) 3 2 1 4-2 134-100 4
PeTä (A1/II) 3 1 2 2-5 115-162 2
IisVi (A3/II) 3 0 3 1-6 124-158 0

JB1

Joukkue O V H E EP P
Arsi/CT (B3/I) 3 3 0 6-2 172-136 6
HPK/C-Oranssi (B4/II) 3 2 1 4-3 153-149 4
LTU (B2/II) 3 1 2 4-5 162-176 2
Salpis (B1/I) 3 0 3 2-6 140-166 0

JB2

Joukkue O V H E EP P
PuWo/Toivala (B2/I) 3 3 0 6-1 169-133 6
AA/Sininen (B3/II) 3 2 1 4-3 144-128 4
Ko-Isku (B4/I) 3 1 2 4-4 163-144 2
Loimu/DT AM (B1/II) 3 0 3 0-6 79-150 0

JC1

Joukkue O V H E EP P
Raju/C1 (C1/I) 3 3 0 6-1 162-115 6
KyVo (C2/II) 3 2 1 4-3 141-137 4
Lentis-88/C-tytöt (C3/I) 3 1 2 4-4 157-162 2
NJ/05 (C4/II) 3 0 3 0-6 105-151 0

JC2

Joukkue O V H E EP P
NarPa (C4/I) 3 3 0 6-1 160-99 6
KempeLe (C2/I) 3 2 1 5-2 156-108 4
KiUt/C-tytöt (C1/II) 3 1 2 2-5 114-158 2
PIKE (C3/II) 3 0 3 1-6 98-163 0

JD1

Joukkue O V H E EP P
Kiisto/C-tytöt (D4/II) 3 3 0 6-1 161-118 6
Kurikka (D1/I) 3 2 1 5-3 172-141 4
OU (D2/II) 3 1 2 3-5 154-169 2
PyU (D3/I) 3 0 3 1-6 107-166 0

JD2

Joukkue O V H E EP P
Tsemppi-82 (D2/I) 3 3 0 6-1 156-118 6
Kausala (D1/II) 3 2 1 4-2 134-122 4
KAIKU/CT (D4/I) 3 1 2 3-4 144-143 2
VU (D3/II) 3 0 3 0-6 99-150 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
HaHe (A1/III) 3 3 0 6-1 163-104 6
FC-57 (A2/IV) 3 2 1 5-2 166-137 4
HPK/C-Musta (A3/III) 3 1 2 2-4 121-132 2
EuRa/06 (A4/IV) 3 0 3 0-6 73-150 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
Pyrintö/Odota hetki (A2/III) 3 3 0 6-1 161-94 6
Tiikerit (A1/IV) 3 2 1 4-4 129-159 4
LaVe (A4/III) 3 1 2 4-4 157-124 2
Sopa/C2 (A3/IV) 3 0 3 1-6 89-159 0

JB3

Joukkue O V H E EP P
OrPo/C2 (B3/III) 3 3 0 6-0 150-102 6
AA/Keltainen (B2/IV) 3 2 1 4-2 142-94 4
Koi-Isku (B1/III) 3 1 2 2-5 127-157 2
EsLe/CT (B4/IV) 3 0 3 1-6 95-161 0

JB4

Joukkue O V H E EP P
MesTo (B3/IV) 3 2 1 4-2 140-138 4
KaPo/CT (B2/III) 3 2 1 4-3 159-134 4
Paka (B1/IV) 3 1 2 3-4 140-148 2
LaihLu/05 (B4/III) 3 1 2 2-4 119-138 2

JC3

Joukkue O V H E EP P
BV/MU (C2/IV) 3 3 0 6-0 150-81 6
KaKa (C1/III) 3 2 1 4-2 137-96 4
LeVi (C4/IV) 3 1 2 2-4 92-130 2
LiTai (C3/III) 3 0 3 0-6 78-150 0

JC4

Joukkue O V H E EP P
Kataja/Sudet (C2/III) 3 3 0 6-0 150-82 6
PuMa/C2 (C1/IV) 3 2 1 4-3 129-148 4
Juju/C03 (C4/III) 3 1 2 3-4 143-135 2
NALE (C3/IV) 3 0 3 0-6 93-150 0

JD3

Joukkue O V H E EP P
Jankko (D4/IV) 3 3 0 6-1 150-114 6
LeKi/05 (D3/III) 3 2 1 5-2 150-109 4
JyLe/Sparks (D1/III) 3 1 2 2-5 126-146 2
PaiY/Ässät (D2/IV) 3 0 3 1-6 106-163 0

JD4

Joukkue O V H E EP P
OsVa (D2/III) 3 3 0 6-0 150-84 6
Koiku/C-tytöt (D4/III) 3 2 1 4-2 141-126 4
YlöR (D1/IV) 3 1 2 2-4 106-142 2
VanLe/White (D3/IV) 3 0 3 0-6 107-152 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
Juju/C04 (A1/V) 3 3 0 6-0 150-85 6
Ploki (B2/V) 3 2 1 4-2 138-74 4
Raju/C2 (B4/V) 3 1 2 2-4 99-117 2
EsLe/CT2 (A3/V) 3 0 3 0-6 39-150 0

JB5

Joukkue O V H E EP P
LeKi/LeKi2 (A4/V) 3 3 0 6-0 150-100 6
LapVi/1 (A2/V) 3 2 1 4-2 137-116 4
NJ/05 2 (B1/V) 3 1 2 2-4 118-127 2
OuMi/C-tytöt (B3/V) 3 0 3 0-6 88-150 0

JC5

Joukkue O V H E EP P
KiVo/C (D2/V) 3 3 0 6-0 150-75 6
LapVi/2 (C3/V) 3 2 1 4-2 142-114 4
TuUL (C1/V) 3 1 2 2-4 97-140 2
Salpis/Stars (D4/V) 3 0 3 0-6 90-150 0

JD5

Joukkue O V H E EP P
JaJa (D3/V) 3 3 0 6-0 151-93 6
Uh Kari (D1/V) 3 1 2 3-4 129-148 2
PeSisu/Huput (C4/V) 3 1 2 2-4 118-144 2
Partio (C2/V) 3 1 2 2-5 143-156 2

81-87

Joukkue O V H E EP P
Viesti/White (C2/VI) 6 6 0 12-0 300-146 12
KempeLe/C4 (B2/VI) 6 5 1 10-3 301-207 10
PuWo (B1/VI) 6 4 2 9-4 280-217 8
VaLePa/D-tytöt (A1/VI) 6 2 4 5-9 231-282 4
Juju/C05 (A2/VI) 6 2 4 5-9 237-292 4
YPa (C1/VI) 6 2 4 5-9 225-293 4
PeSisu/Tuput (D1/VI) 6 0 6 0-12 166-303 0

1-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4336 La 9.6. SV/CT LaihLu/04 1-2(17-25,25-13,8-15) 1-8 ?? ????
4337 La 9.6. Arsi/CT PuWo/Toivala 1-2(25-22,18-25,18-20) 1-8 ?? ????
4338 La 9.6. Raju/C1 NarPa 2-1(12-25,25-22,15-10) 1-8 ?? ????
4339 La 9.6. Kiisto/C-tytöt Tsemppi-82 0-2(13-25,22-25) 1-8 ?? ????
4340 Su 10.6. LaihLu/04 PuWo/Toivala 2-0(25-21,25-22) 1-4 ?? ????
4341 Su 10.6. Raju/C1 Tsemppi-82 2-1(25-15,11-25,15-13) 1-4 ?? ????
4342 Su 10.6. SV/CT Arsi/CT 2-1(25-12,14-25,15-11) 5-8 ?? ????
4343 Su 10.6. NarPa Kiisto/C-tytöt 2-1(22-25,25-15,15-8) 5-8 ?? ????
4344 Su 10.6. PuWo/Toivala Tsemppi-82 2-1(22-25,25-18,15-8) 3/4 ?? ????
4346 Su 10.6. SV/CT NarPa 0-2(15-25,22-25) 5/6 ?? ????
4347 Su 10.6. Arsi/CT Kiisto/C-tytöt 2-0(25-20,25-22) 7/8 ?? ????
4345 Su 10.6. LaihLu/04 Raju/C1 0-2(24-26,17-25) 1/2 ?? ????

9-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4348 La 9.6. PeSisu/Luput VanLe/Blue 0-2(23-25,12-25) 9-16 ?? ????
4349 La 9.6. HPK/C-Oranssi AA/Sininen 2-1(25-12,17-25,15-10) 9-16 ?? ????
4350 La 9.6. KyVo KempeLe 0-2(13-25,21-25) 9-16 ?? ????
4351 La 9.6. Kurikka Kausala 2-0(25-18,25-20) 9-16 ?? ????
4352 Su 10.6. VanLe/Blue HPK/C-Oranssi 2-0(25-17,25-11) 9-12 ?? ????
4353 Su 10.6. KempeLe Kurikka 2-0(25-18,25-21) 9-12 ?? ????
4354 Su 10.6. PeSisu/Luput AA/Sininen 0-2(14-25,20-25) 13-16 ?? ????
4355 Su 10.6. KyVo Kausala 0-2(22-25,16-25) 13-16 ?? ????
4356 Su 10.6. VanLe/Blue KempeLe 1-2(26-24,25-27,10-15) 9/10 ?? ????
4357 Su 10.6. HPK/C-Oranssi Kurikka 0-2(7-25,12-25) 11/12 ?? ????
4358 Su 10.6. AA/Sininen Kausala 1-2(22-25,25-15,18-20) 13/14 ?? ????
4359 Su 10.6. PeSisu/Luput KyVo 1-2(22-25,25-20,17-19) 15/16 ?? ????

17-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4360 La 9.6. KauWi/C2 PeTä 0-2(7-25,21-25) 17-24 ?? ????
4361 La 9.6. LTU Ko-Isku 2-1(12-25,25-23,15-9) 17-24 ?? ????
4362 La 9.6. Lentis-88/C-tytöt KiUt/C-tytöt 2-0(25-14,25-14) 17-24 ?? ????
4363 La 9.6. OU KAIKU/CT 0-2(20-25,18-25) 17-24 ?? ????
4364 Su 10.6. KauWi/C2 Ko-Isku 0-2(19-25,19-25) 21-24 ?? ????
4365 Su 10.6. KiUt/C-tytöt OU 2-1(21-25,27-25,15-13) 21-24 ?? ????
4366 Su 10.6. PeTä LTU 2-0(25-18,25-21) 17-20 ?? ????
4367 Su 10.6. Lentis-88/C-tytöt KAIKU/CT 2-0(25-21,25-22) 17-20 ?? ????
4368 Su 10.6. Ko-Isku KiUt/C-tytöt 2-0(25-19,25-18) 21/22 ?? ????
4369 Su 10.6. KauWi/C2 OU 0-2(17-25,22-25) 23/24 ?? ????
4370 Su 10.6. PeTä Lentis-88/C-tytöt 0-2(18-25,15-25) 17/18 ?? ????
4371 Su 10.6. LTU KAIKU/CT 1-2(22-25,25-21,17-19) 19/20 ?? ????

25-32

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4372 La 9.6. LP Kang/ LPKang1 IisVi 0-2(24-26,15-25) 25-32 ?? ????
4373 La 9.6. Salpis Loimu/DT AM 2-1(25-17,11-25,15-13) 25-32 ?? ????
4374 La 9.6. NJ/05 PIKE 1-2(25-6,12-25,13-15) 25-32 ?? ????
4375 La 9.6. PyU VU 2-0(25-17,25-14) 25-32 ?? ????
4376 Su 10.6. IisVi Salpis 2-0(25-21,25-15) 25-28 ?? ????
4377 Su 10.6. PIKE PyU 1-2(25-27,25-19,15-17) 25-28 ?? ????
4378 Su 10.6. LP Kang/ LPKang1 Loimu/DT AM 2-0(25-9,25-19) 29-32 ?? ????
4379 Su 10.6. NJ/05 VU 1-2(25-27,25-11,10-15) 29-32 ?? ????
4382 Su 10.6. LP Kang/ LPKang1 VU 1-2(25-16,24-26,8-15) 29/30 ?? ????
4383 Su 10.6. Loimu/DT AM NJ/05 1-2(13-25,25-12,10-15) 31/32 ?? ????
4380 Su 10.6. IisVi PyU 2-0(25-22,25-23) 25/26 ?? ????
4381 Su 10.6. Salpis PIKE 0-2(16-25,8-25) 27/28 ?? ????

33-40

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4384 La 9.6. HaHe Pyrintö/Odota hetki 0-2(18-25,14-25) 33-40 ?? ????
4385 La 9.6. OrPo/C2 MesTo 2-1(25-17,24-26,15-12) 33-40 ?? ????
4386 La 9.6. BV/MU Kataja/Sudet 2-1(25-14,19-25,15-13) 33-40 ?? ????
4387 La 9.6. Jankko OsVa 2-0(25-17,25-23) 33-40 ?? ????
4388 Su 10.6. Pyrintö/Odota hetki OrPo/C2 2-1(21-25,25-23,15-12) 33-36 ?? ????
4389 Su 10.6. BV/MU Jankko 2-0(26-24,27-25) 33-36 ?? ????
4390 Su 10.6. HaHe MesTo 1-2(20-25,25-17,8-15) 37-40 ?? ????
4391 Su 10.6. Kataja/Sudet OsVa 1-2(22-25,25-18,9-15) 37-40 ?? ????
4392 Su 10.6. Pyrintö/Odota hetki BV/MU 2-1(25-19,15-25,15-11) 33/34 ?? ????
4393 Su 10.6. OrPo/C2 Jankko 2-1(18-25,25-17,15-11) 35/36 ?? ????
4394 Su 10.6. MesTo OsVa 0-2(23-25,11-25) 37/38 ?? ????
4395 Su 10.6. HaHe Kataja/Sudet 2-0(25-6,25-9) 39/40 ?? ????

41-48

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4396 La 9.6. FC-57 Tiikerit 2-0(25-15,25-12) 41-48 ?? ????
4397 La 9.6. AA/Keltainen KaPo/CT 2-1(16-25,28-26,15-13) 41-48 ?? ????
4398 La 9.6. KaKa PuMa/C2 2-0(25-10,25-16) 41-48 ?? ????
4399 La 9.6. LeKi/05 Koiku/C-tytöt 2-0(25-15,25-22) 41-48 ?? ????
4400 Su 10.6. FC-57 AA/Keltainen 0-2(17-25,22-25) 41-44 ?? ????
4401 Su 10.6. KaKa LeKi/05 2-1(25-16,22-25,15-9) 41-44 ?? ????
4402 Su 10.6. Tiikerit KaPo/CT 0-2(19-25,24-26) 45-48 ?? ????
4403 Su 10.6. PuMa/C2 Koiku/C-tytöt 1-2(25-22,21-25,5-15) 45-48 ?? ????
4404 Su 10.6. AA/Keltainen KaKa 2-1(13-25,25-15,15-9) 41/42 ?? ????
4405 Su 10.6. FC-57 LeKi/05 1-2(25-19,15-25,15-17) 43/44 ?? ????
4406 Su 10.6. KaPo/CT Koiku/C-tytöt 2-0(25-13,25-19) 45/46 ?? ????
4407 Su 10.6. Tiikerit PuMa/C2 1-2(20-25,25-19,10-15) 47/48 ?? ????

49-56

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4408 La 9.6. HPK/C-Musta LaVe 1-2(21-25,25-20,13-15) 49-56 ?? ????
4409 La 9.6. Koi-Isku Paka 0-2(14-25,15-25) 49-56 ?? ????
4410 La 9.6. LeVi Juju/C03 0-2(17-25,23-25) 49-56 ?? ????
4411 La 9.6. JyLe/Sparks YlöR 1-2(25-19,20-25,12-15) 49-56 ?? ????
4412 Su 10.6. HPK/C-Musta Koi-Isku 0-2(9-25,24-26) 53-56 ?? ????
4413 Su 10.6. LeVi JyLe/Sparks 0-2(13-25,23-25) 53-56 ?? ????
4414 Su 10.6. LaVe Paka 2-0(25-16,25-19) 49-52 ?? ????
4415 Su 10.6. Juju/C03 YlöR 2-0(25-16,25-20) 49-52 ?? ????
4416 Su 10.6. Koi-Isku JyLe/Sparks 2-1(25-18,19-25,15-9) 53/54 ?? ????
4417 Su 10.6. HPK/C-Musta LeVi 2-0(25-3,25-19) 55/56 ?? ????
4418 Su 10.6. LaVe Juju/C03 1-2(25-20,17-25,8-15) 49/50 ?? ????
4419 Su 10.6. Paka YlöR 2-0(25-8,25-18) 51/52 ?? ????

57-64

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4420 La 9.6. EuRa/06 Sopa/C2 2-0(25-19,25-12) 57-64 ?? ????
4421 La 9.6. EsLe/CT LaihLu/05 0-2(7-25,17-25) 57-64 ?? ????
4422 La 9.6. LiTai NALE 2-0(25-14,25-18) 57-64 ?? ????
4423 La 9.6. PaiY/Ässät VanLe/White 0-2(19-25,19-25) 57-64 ?? ????
4424 Su 10.6. EuRa/06 LaihLu/05 2-1(11-25,25-21,15-10) 57-60 ?? ????
4425 Su 10.6. LiTai VanLe/White 0-2(24-26,20-25) 57-60 ?? ????
4426 Su 10.6. Sopa/C2 EsLe/CT 0-2(13-25,17-25) 61-64 ?? ????
4427 Su 10.6. NALE PaiY/Ässät 2-0(25-22,27-25) 61-64 ?? ????
4428 Su 10.6. EsLe/CT NALE 2-1(25-16,23-25,16-14) 61/62 ?? ????
4430 Su 10.6. Sopa/C2 PaiY/Ässät 0-2(14-25,21-25) 63/64 ?? ????
4429 Su 10.6. EuRa/06 VanLe/White 1-2(25-21,7-25,9-15) 57/58 ?? ????
4431 Su 10.6. LaihLu/05 LiTai 2-0(25-9,25-17) 59/60 ?? ????

65-72

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4432 La 9.6. KiVo/C Uh Kari 2-1(25-13,14-25,16-14) 65-72 ?? ????
4433 La 9.6. JaJa LapVi/2 2-0(25-15,25-10) 65-72 ?? ????
4434 La 9.6. Juju/C04 LapVi/1 0-2(20-25,9-25) 65-72 ?? ????
4435 La 9.6. LeKi/LeKi2 Ploki 2-1(25-16,20-25,15-9) 65-72 ?? ????
4436 Su 10.6. LapVi/1 LeKi/LeKi2 2-0(25-15,25-21) 65-68 ?? ????
4437 Su 10.6. KiVo/C JaJa 1-2(25-20,23-25,9-15) 65-68 ?? ????
4438 Su 10.6. Juju/C04 Ploki 0-2(5-25,16-25) 69-72 ?? ????
4439 Su 10.6. Uh Kari LapVi/2 2-1(21-25,25-18,15-4) 69-72 ?? ????
4440 Su 10.6. Ploki Uh Kari 2-0(25-22,25-13) 69/70 ?? ????
4441 Su 10.6. Juju/C04 LapVi/2 2-1(21-25,25-17,15-8) 71/72 ?? ????
4442 Su 10.6. LapVi/1 JaJa 0-2(13-25,14-25) 65/66 ?? ????
4443 Su 10.6. LeKi/LeKi2 KiVo/C 2-0(25-13,25-17) 67/68 ?? ????

73-80

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4444 La 9.6. TuUL Partio 0-2(13-25,14-25) 73-80 ?? ????
4445 La 9.6. PeSisu/Huput Salpis/Stars 2-0(25-10,25-9) 73-80 ?? ????
4446 La 9.6. Raju/C2 OuMi/C-tytöt 2-1(15-25,25-15,15-11) 73-80 ?? ????
4447 La 9.6. NJ/05 2 EsLe/CT2 2-0(25-7,25-15) 73-80 ?? ????
4448 Su 10.6. Raju/C2 NJ/05 2 1-2(25-27,25-21,11-15) 73-76 ?? ????
4449 Su 10.6. Partio PeSisu/Huput 1-2(20-25,25-19,5-15) 73-76 ?? ????
4450 Su 10.6. OuMi/C-tytöt EsLe/CT2 2-1(25-7,24-26,15-5) 77-80 ?? ????
4451 Su 10.6. TuUL Salpis/Stars 2-0(25-12,25-22) 77-80 ?? ????
4452 Su 10.6. NJ/05 2 PeSisu/Huput 2-0(25-23,25-16) 73/74 ?? ????
4453 Su 10.6. Raju/C2 Partio 0-2(15-25,13-25) 75/76 ?? ????
4454 Su 10.6. OuMi/C-tytöt TuUL 2-0(25-22,25-19) 77/78 ?? ????
4455 Su 10.6. EsLe/CT2 Salpis/Stars 1-2(9-25,25-23,6-15) 79/80 ?? ????