C-tytöt supersarja

Huom! Lauantaina pelataan jatkolohkojen jälkeen puolivälierät.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. OrPo/C1 Tytöt 2. Selver/U-16 1 3. KuLePa 4. YlöR 5. LaihLu/03 6. LeKi 7. Keila VK 8. KLP-86 9. NJ/04 10. Vilsk 11. KauWi/C1 12. EuRa/C03 13. Loimu/C-Tytöt 14. WoVo/C1 15. PuMa/C1 16. Passarit 17. EuRa/04 18. NJ/03 19. Kataja/Murto 20. LeVi 21. BV/Pro 22. VaLePa/03 23. Viesti/Red 24. JyLe/Flames 25. EuRa/Raiku 04 26. LTU 27. SeLe 28. VirtVe/Veikot 29. JyLe/Fire 30. AK/04 31. LP Kang 32. RaLepa 33. Kisko/Rockstar, Ajo 34. Viesti/Blue, BKTø/C2 35. VaLePa/04, BKTø/C1 36. SoJy 37. Selver/U-16 2 38. Sopa/C1 39. WoVo/C2 40. YJ 41. LaSu
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A1

Joukkue O V H E EP P
KuLePa 5 5 0 10-0 250-139 10
Keila VK 5 4 1 8-3 252-184 8
BV/Pro 5 3 2 6-5 212-228 6
EuRa/04 5 2 3 5-6 223-227 4
SoJy 5 1 4 2-8 172-249 2
Sopa/C1 5 0 5 1-10 183-265 0

A2

Joukkue O V H E EP P
Selver/U-16 1 5 5 0 10-3 288-168 10
WoVo/C1 5 3 2 8-4 254-222 6
Viesti/Red 5 3 2 6-4 223-212 6
SeLe 5 2 3 6-8 262-273 4
VaLePa/04 5 2 3 5-7 223-245 4
LaSu 5 0 5 1-10 126-256 0

A3

Joukkue O V H E EP P
LeKi 4 3 1 7-2 203-153 6
NJ/04 4 3 1 6-2 185-149 6
LeVi 4 2 2 4-4 170-151 4
LP Kang 4 1 3 3-7 179-211 2
Viesti/Blue 4 1 3 2-7 131-204 2

A4

Joukkue O V H E EP P
EuRa/C03 4 4 0 8-1 208-126 8
Passarit 4 3 1 7-3 221-159 6
AK/04 4 2 2 5-5 199-194 4
LTU 4 1 3 3-6 164-183 2
BKTø/C1 4 0 4 0-8 70-200 0

B1

Joukkue O V H E EP P
OrPo/C1 Tytöt 5 5 0 10-0 250-130 10
VaLePa/03 5 3 2 7-5 223-232 6
VirtVe/Veikot 5 3 2 7-7 258-245 6
JyLe/Fire 5 2 3 5-7 225-240 4
Ajo 5 2 3 5-8 205-274 4
Selver/U-16 2 5 0 5 3-10 236-276 0

B2

Joukkue O V H E EP P
Vilsk 5 5 0 10-2 272-188 10
PuMa/C1 5 4 1 8-3 235-195 8
Loimu/C-Tytöt 5 3 2 7-6 264-254 6
LaihLu/03 5 2 3 6-6 248-249 4
WoVo/C2 5 1 4 27-8 220-256 2
YJ 5 0 5 0-33 153-250 0

B3

Joukkue O V H E EP P
NJ/03 4 4 0 8-1 213-138 8
YlöR 4 2 2 6-4 203-172 4
EuRa/Raiku 04 4 2 2 4-4 167-159 4
RaLepa 4 2 2 4-5 163-197 4
BKTø/C2 4 0 4 0-8 121-201 0

B4

Joukkue O V H E EP P
KLP-86 4 4 0 8-3 227-200 8
KauWi/C1 4 3 1 7-4 233-211 6
JyLe/Flames 4 2 2 4-5 189-198 4
Kataja/Murto 4 1 3 4-7 202-218 2
Kisko/Rockstar 4 0 4 4-8 223-247 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
KuLePa (A1/I) 3 3 0 6-0 150-82 6
WoVo/C1 (A2/II) 3 2 1 4-2 131-120 4
LeVi (A3/III) 3 1 2 2-5 105-159 2
LTU (A4/IV) 3 0 3 1-6 129-154 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
Selver/U-16 1 (A2/I) 3 3 0 6-0 150-105 6
NJ/04 (A3/II) 3 2 1 4-3 143-136 4
EuRa/04 (A1/IV) 3 1 2 3-4 141-145 2
AK/04 (A4/III) 3 0 3 0-6 102-150 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
LeKi (A3/I) 3 3 0 6-0 150-95 6
Passarit (A4/II) 3 2 1 4-2 130-121 4
BV/Pro (A1/III) 3 1 2 2-5 119-155 2
SeLe (A2/IV) 3 0 3 1-6 128-156 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
Keila VK (A1/II) 3 3 0 6-0 151-79 6
EuRa/C03 (A4/I) 3 2 1 4-2 137-109 4
Viesti/Red (A2/III) 3 1 2 2-5 123-155 2
LP Kang (A3/IV) 3 0 3 1-6 95-163 0

JB1

Joukkue O V H E EP P
OrPo/C1 Tytöt (B1/I) 3 3 0 6-0 150-104 6
PuMa/C1 (B2/II) 3 2 1 4-3 152-132 4
Kataja/Murto (B4/IV) 3 1 2 3-4 140-151 2
EuRa/Raiku 04 (B3/III) 3 0 3 0-6 95-150 0

JB2

Joukkue O V H E EP P
YlöR (B3/II) 3 3 0 6-1 160-128 6
Vilsk (B2/I) 3 2 1 5-2 158-106 4
JyLe/Flames (B4/III) 3 1 2 2-4 116-128 2
JyLe/Fire (B1/IV) 3 0 3 0-6 78-150 0

JB3

Joukkue O V H E EP P
LaihLu/03 (B2/IV) 3 3 0 6-2 149-150 6
KauWi/C1 (B4/II) 3 2 1 5-3 165-135 4
NJ/03 (B3/I) 3 1 2 4-5 166-151 2
VirtVe/Veikot (B1/III) 3 0 3 1-6 117-161 0

JB4

Joukkue O V H E EP P
KLP-86 (B4/I) 3 3 0 6-0 150-110 6
Loimu/C-Tytöt (B2/III) 3 2 1 4-3 144-113 4
VaLePa/03 (B1/II) 3 1 2 3-4 140-139 2
RaLepa (B3/IV) 3 0 3 0-6 78-150 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
Viesti/Blue (A3/V) 3 3 0 6-0 158-96 6
SoJy (A1/V) 3 2 1 4-2 154-102 4
LaSu (A2/VI) 3 1 2 2-4 106-128 2
BKTø/C1 (A4/V) 3 0 3 0-6 58-150 0

JB5

Joukkue O V H E EP P
Kisko/Rockstar (B4/V) 3 3 0 6-1 153-125 6
Selver/U-16 2 (B1/VI) 3 2 1 4-2 142-102 4
WoVo/C2 (B2/V) 3 1 2 3-4 133-132 2
BKTø/C2 (B3/V) 3 0 3 0-6 81-150 0

JC5

Joukkue O V H E EP P
VaLePa/04 (A2/V) 3 3 0 6-2 167-125 6
Sopa/C1 (A1/VI) 3 2 1 5-3 158-135 4
YJ (B2/VI) 3 1 2 2-5 111-157 2
Ajo (B1/V) 3 0 3 3-6 148-167 0

1-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4678 La 9.6. KuLePa Keila VK 2-0(25-13,25-21) 1-8 ?? ????
4679 La 9.6. Selver/U-16 1 LeKi 2-0(25-16,25-22) 1-8 ?? ????
4680 La 9.6. OrPo/C1 Tytöt KLP-86 2-0(25-20,25-14) 1-8 ?? ????
4681 La 9.6. YlöR LaihLu/03 2-0(25-22,25-18) 1-8 ?? ????
4682 Su 10.6. OrPo/C1 Tytöt YlöR 2-0(34-32,25-22) 1-4 ?? ????
4683 Su 10.6. Keila VK LeKi 1-2(20-25,25-22,6-15) 5-8 ?? ????
4684 Su 10.6. KLP-86 LaihLu/03 1-2(19-25,25-20,5-15) 5-8 ?? ????
4685 Su 10.6. KuLePa Selver/U-16 1 1-2(25-13,17-25,13-15) 1-4 ?? ????
4686 Su 10.6. LeKi LaihLu/03 0-2(23-25,22-25) 5/6 ?? ????
4687 Su 10.6. Keila VK KLP-86 2-1(25-19,21-25,15-9) 7/8 ?? ????
4688 Su 10.6. KuLePa YlöR 2-1(26-24,21-25,15-7) 3/4 ?? ????
4689 Su 10.6. Selver/U-16 1 OrPo/C1 Tytöt 1-2(13-25,27-25,15-17) 1/2 ?? ????

9-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4690 La 9.6. WoVo/C1 NJ/04 0-2(22-25,15-25) 9-16 ?? ????
4691 La 9.6. Passarit EuRa/C03 0-2(19-25,21-25) 9-16 ?? ????
4692 La 9.6. PuMa/C1 Vilsk 0-2(18-25,15-25) 9-16 ?? ????
4693 La 9.6. KauWi/C1 Loimu/C-Tytöt 2-1(17-25,25-23,15-8) 9-16 ?? ????
4694 Su 10.6. NJ/04 EuRa/C03 2-0(25-21,25-20) 9-12 ?? ????
4695 Su 10.6. Vilsk KauWi/C1 2-0(25-10,25-13) 9-12 ?? ????
4696 Su 10.6. WoVo/C1 Passarit 2-1(25-19,31-33,15-8) 13-16 ?? ????
4697 Su 10.6. PuMa/C1 Loimu/C-Tytöt 1-2(25-16,28-30,12-15) 13-16 ?? ????
4698 Su 10.6. NJ/04 Vilsk 2-1(25-16,13-25,15-12) 9/10 ?? ????
4699 Su 10.6. EuRa/C03 KauWi/C1 0-2(25-27,19-25) 11/12 ?? ????
4700 Su 10.6. WoVo/C1 Loimu/C-Tytöt 0-2(23-25,23-25) 13/14 ?? ????
4701 Su 10.6. Passarit PuMa/C1 1-2(25-14,24-26,10-15) 15/16 ?? ????

17-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4702 La 9.6. LeVi Viesti/Red 2-1(19-25,25-22,15-7) 17-24 ?? ????
4703 La 9.6. EuRa/04 BV/Pro 2-0(25-23,25-19) 17-24 ?? ????
4704 La 9.6. Kataja/Murto VaLePa/03 2-0(25-15,25-17) 17-24 ?? ????
4705 La 9.6. JyLe/Flames NJ/03 0-2(16-25,11-25) 17-24 ?? ????
4706 Su 10.6. Viesti/Red BV/Pro 0-2(25-27,20-25) 21-24 ?? ????
4707 Su 10.6. VaLePa/03 JyLe/Flames 2-0(25-23,25-22) 21-24 ?? ????
4708 Su 10.6. LeVi EuRa/04 0-2(23-25,19-25) 17-20 ?? ????
4709 Su 10.6. Kataja/Murto NJ/03 0-2(19-25,20-25) 17-20 ?? ????
4710 Su 10.6. BV/Pro VaLePa/03 2-0(25-18,25-21) 21/22 ?? ????
4711 Su 10.6. Viesti/Red JyLe/Flames 2-0(25-18,25-20) 23/24 ?? ????
4712 Su 10.6. EuRa/04 NJ/03 2-0(25-23,26-24) 17/18 ?? ????
4713 Su 10.6. LeVi Kataja/Murto 0-2(19-25,9-25) 19/20 ?? ????

25-32

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
4714 La 9.6. LTU AK/04 2-0(25-14,25-12) 25-32 ?? ????
4715 La 9.6. SeLe LP Kang 2-0(25-23,25-20) 25-32 ?? ????
4716 La 9.6. EuRa/Raiku 04 JyLe/Fire 2-1(17-25,25-14,15-11) 25-32 ?? ????
4717 La 9.6. VirtVe/Veikot RaLepa 2-0(25-17,25-12) 25-32 ?? ????
4718 Su 10.6. EuRa/Raiku 04 VirtVe/Veikot 2-0(25-22,25-18) 25-28 ?? ????
4721 Su 10.6. LTU SeLe 2-0(25-16,26-24) 25-28 ?? ????
4720 Su 10.6. JyLe/Fire RaLepa 2-0(25-13,25-19) 29-32 ?? ????
4719 Su 10.6. AK/04 LP Kang 2-0(25-14,25-15) 29-32 ?? ????
4724 Su 10.6. AK/04 JyLe/Fire 1-2(17-25,25-15,10-15) 29/30 ?? ????
4725 Su 10.6. LP Kang RaLepa 2-0(25-17,25-14) 31/32 ?? ????
4722 Su 10.6. LTU EuRa/Raiku 04 0-2(23-25,12-25) 25/26 ?? ????
4723 Su 10.6. SeLe VirtVe/Veikot 2-0(25-17,25-20) 27/28 ?? ????

33-35

Joukkue O V H E EP P
Kisko/Rockstar (JB5/I) 2 1 1 2-2 89-79 2
Viesti/Blue (JA5/I) 2 1 1 2-2 89-89 2
VaLePa/04 (JC5/I) 2 1 1 2-2 79-89 2

36-38

Joukkue O V H E EP P
SoJy (JA5/II) 2 2 0 4-0 100-82 4
Selver/U-16 2 (JB5/II) 2 1 1 2-3 93-105 2
Sopa/C1 (JC5/II) 2 0 2 1-4 96-102 0

39-41

Joukkue O V H E EP P
WoVo/C2 (JB5/III) 2 1 1 3-2 105-83 2
YJ (JC5/III) 2 1 1 3-3 107-117 2
LaSu (JA5/III) 2 1 1 2-3 93-105 2

42-44

Joukkue O V H E EP P
Ajo (JC5/IV) 2 2 0 4-0 100-49 4
BKTø/C2 (JB5/IV) 2 1 1 2-3 87-98 2
BKTø/C1 (JA5/IV) 2 0 2 1-4 70-110 0