B-tytöt tsemppisarja

Huom! Lauantaina pelataan jatkolohkojen jälkeen puolivälierät.

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. VilTä 2. Sopa/B2 3. HPK 4. KaLe 5. JaJa 6. OsVa 7. Kisko/devils 8. Juju 9. VU 10. LP Kang/BT 11. KauWi/B2 12. VaLePa/02 13. Kiisto 14. KauWi/Bambit 15. KIVA 16. LaSu 17. PeTä 18. Viesti 19. SuPS/Kreate 20. PuMa 21. Särkät 22. EsLe/BT1 23. VaNMKY 24. HoTa), SeLe, VanLe/Black 25. SeLe 26. SeLe 27. WoVo/B-tytöt 28. Kausala 29. Jankko 30. LTU 31. MesTo 32. Arsi/Kave yhd 33. MäVi/B-tytöt, Kuohu 34. EsLe/BT2, Koiku/B-tytöt 35. JU, TuUL 36. Koi-Isku 37. KiU 38. PuWo 39. Kisko/angels 40. PuU 41. Kyky
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A1

Joukkue O V H E EP P
HPK 5 5 0 10-1 269-167 10
KauWi/B2 5 4 1 9-3 261-236 8
LaSu 5 3 2 7-4 254-220 6
Jankko 5 2 3 4-8 225-265 4
Kisko/angels 5 1 4 3-9 214-277 2
MäVi/B-tytöt 5 0 5 2-10 215-273 0

A2

Joukkue O V H E EP P
Sopa/B2 5 5 0 10-1 259-156 10
KauWi/Bambit 5 4 1 9-2 258-181 8
PuMa 5 3 2 6-4 221-166 6
MesTo 5 2 3 4-6 177-221 4
PuWo 5 1 4 2-8 175-229 2
Kuohu 5 0 5 0-10 114-251 0

A3

Joukkue O V H E EP P
Särkät 4 4 0 8-1 207-156 8
LP Kang/BT 4 3 1 7-3 209-158 6
VanLe/Black 4 2 2 5-5 194-204 4
WoVo/B-tytöt 4 1 3 3-6 182-188 2
JU 4 0 4 0-8 114-200 0

A4

Joukkue O V H E EP P
OsVa 4 4 0 8-0 200-105 8
Juju 4 3 1 6-4 195-159 6
Viesti 4 2 2 5-5 169-217 4
HoTa 4 1 3 3-7 172-208 2
Koi-Isku 4 0 4 2-8 168-215 0

B1

Joukkue O V H E EP P
VilTä 5 5 0 10-0 250-98 10
VaNMKY 5 4 1 8-3 246-150 8
SuPS/Kreate 5 3 2 7-4 232-178 6
Kausala 5 2 3 4-6 173-190 4
TuUL 5 1 4 2-8 97-219 2
EsLe/BT2 5 0 5 0-10 87-250 0

B2

Joukkue O V H E EP P
KaLe 5 5 0 10-2 267-212 10
PeTä 5 4 1 9-3 260-214 8
KIVA 5 3 2 7-4 235-176 6
SeLe 5 2 3 5-6 222-209 4
Koiku/B-tytöt 5 1 4 2-8 171-216 2
Kyky 5 0 5 0-10 122-250 0

B3

Joukkue O V H E EP P
JaJa 4 4 0 8-0 200-118 8
EsLe/BT1 4 3 1 6-2 187-134 6
LTU 4 2 2 4-4 166-139 4
Arsi/Kave yhd 4 1 3 2-6 129-191 2
PuU 4 0 4 0-8 102-202 0

B4

Joukkue O V H E EP P
Kisko/devils 4 4 0 8-0 200-110 8
VaLePa/02 4 3 1 6-3 191-166 6
Kiisto 4 2 2 5-5 205-188 4
VU 4 1 3 3-6 162-178 2
KiU 4 0 4 0-8 84-200 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
HPK (A1/I) 3 3 0 6-0 150-91 6
KauWi/Bambit (A2/II) 3 2 1 4-2 136-130 4
HoTa (A4/IV) 3 1 2 2-4 132-147 2
VanLe/Black (A3/III) 3 0 3 0-6 102-152 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
Sopa/B2 (A2/I) 3 3 0 6-1 161-119 6
LP Kang/BT (A3/II) 3 2 1 5-3 159-132 4
Viesti (A4/III) 3 1 2 3-5 130-157 2
Jankko (A1/IV) 3 0 3 1-6 116-158 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
Juju (A4/II) 3 3 0 6-1 160-127 6
LaSu (A1/III) 3 2 1 4-3 152-136 4
Särkät (A3/I) 3 1 2 3-4 144-138 2
MesTo (A2/IV) 3 0 3 1-6 105-160 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
OsVa (A4/I) 3 3 0 6-0 150-78 6
KauWi/B2 (A1/II) 3 2 1 4-4 153-153 4
PuMa (A2/III) 3 1 2 3-5 140-155 2
WoVo/B-tytöt (A3/IV) 3 0 3 2-6 112-169 0

JB1

Joukkue O V H E EP P
VilTä (B1/I) 3 3 0 6-0 157-114 6
VU (B4/IV) 3 2 1 4-3 155-127 4
PeTä (B2/II) 3 1 2 2-4 135-134 2
LTU (B3/III) 3 0 3 1-6 91-163 0

JB2

Joukkue O V H E EP P
KaLe (B2/I) 3 3 0 6-2 166-131 6
Kiisto (B4/III) 3 2 1 5-2 151-102 4
EsLe/BT1 (B3/II) 3 1 2 2-5 133-164 2
Kausala (B1/IV) 3 0 3 2-6 119-172 0

JB3

Joukkue O V H E EP P
JaJa (B3/I) 3 3 0 6-1 167-122 6
VaLePa/02 (B4/II) 3 2 1 4-3 146-135 4
SuPS/Kreate (B1/III) 3 1 2 4-4 147-159 2
SeLe (B2/IV) 3 0 3 0-6 106-150 0

JB4

Joukkue O V H E EP P
Kisko/devils (B4/I) 3 3 0 6-2 171-121 6
KIVA (B2/III) 3 2 1 5-2 150-111 4
VaNMKY (B1/II) 3 1 2 3-4 135-142 2
Arsi/Kave yhd (B3/IV) 3 0 3 0-6 68-150 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
JU (A3/V) 3 3 0 6-1 162-133 6
Koi-Isku (A4/V) 3 2 1 5-2 160-127 4
Kisko/angels (A1/V) 3 1 2 2-4 133-131 2
Kuohu (A2/VI) 3 0 3 0-6 86-150 0

JB5

Joukkue O V H E EP P
Koiku/B-tytöt (B2/V) 3 3 0 6-0 150-77 6
KiU (B4/V) 3 2 1 4-2 133-103 4
PuU (B3/V) 3 1 2 2-4 105-125 2
EsLe/BT2 (B1/VI) 3 0 3 0-6 67-150 0

JC5

Joukkue O V H E EP P
MäVi/B-tytöt (A1/VI) 3 3 0 6-1 171-119 6
PuWo (A2/V) 3 2 1 5-2 162-138 4
Kyky (B2/VI) 3 1 2 2-4 127-135 2
TuUL (B1/V) 3 0 3 0-6 82-150 0

1-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
5178 La 9.6. HPK OsVa 2-1(23-25,25-19,15-6) 1-8 ?? ????
5179 La 9.6. Sopa/B2 Juju 2-0(25-12,27-25) 1-8 ?? ????
5180 La 9.6. VilTä Kisko/devils 2-0(25-17,25-22) 1-8 ?? ????
5181 La 9.6. KaLe JaJa 2-1(8-25,25-14,15-12) 1-8 ?? ????
5182 Su 10.6. VilTä KaLe 2-1(23-25,25-21,15-9) 1-4 ?? ????
5183 Su 10.6. HPK Sopa/B2 1-2(25-22,23-25,10-15) 1-4 ?? ????
5184 Su 10.6. OsVa Juju 2-0(25-23,25-15) 5-8 ?? ????
5185 Su 10.6. Kisko/devils JaJa 0-2(22-25,16-25) 5-8 ?? ????
5188 Su 10.6. OsVa JaJa 0-2(19-25,18-25) 5/6 ?? ????
5189 Su 10.6. Juju Kisko/devils 1-2(25-23,21-25,14-16) 7/8 ?? ????
5186 Su 10.6. HPK KaLe 2-0(25-23,25-16) 3/4 ?? ????
5187 Su 10.6. Sopa/B2 VilTä 0-2(7-25,8-25) 1/2 ?? ????

9-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
5190 La 9.6. KauWi/Bambit LP Kang/BT 0-2(18-25,21-25) 9-16 ?? ????
5191 La 9.6. LaSu KauWi/B2 1-2(23-25,27-25,14-16) 9-16 ?? ????
5192 La 9.6. VU Kiisto 2-0(25-22,28-26) 9-16 ?? ????
5193 La 9.6. VaLePa/02 KIVA 2-0(27-25,25-17) 9-16 ?? ????
5194 Su 10.6. LP Kang/BT KauWi/B2 2-0(25-12,25-23) 9-12 ?? ????
5195 Su 10.6. VU VaLePa/02 2-0(25-23,25-19) 9-12 ?? ????
5196 Su 10.6. KauWi/Bambit LaSu 2-0(25-12,25-23) 13-16 ?? ????
5197 Su 10.6. Kiisto KIVA 2-0(25-20,25-23) 13-16 ?? ????
5198 Su 10.6. LP Kang/BT VU 1-2(24-26,26-24,13-15) 9/10 ?? ????
5199 Su 10.6. KauWi/B2 VaLePa/02 2-1(16-25,25-23,15-13) 11/12 ?? ????
5200 Su 10.6. KauWi/Bambit Kiisto 0-2(19-25,7-25) 13/14 ?? ????
5201 Su 10.6. LaSu KIVA 0-2(10-25,20-25) 15/16 ?? ????

17-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
5202 La 9.6. HoTa PuMa 0-2(16-25,12-25) 17-24 ?? ????
5203 La 9.6. Viesti Särkät 2-0(25-21,25-22) 17-24 ?? ????
5204 La 9.6. PeTä VaNMKY 2-0(25-12,25-16) 17-24 ?? ????
5205 La 9.6. EsLe/BT1 SuPS/Kreate 1-2(25-20,13-25,11-15) 17-24 ?? ????
5206 Su 10.6. HoTa Särkät 1-2(15-25,25-21,6-15) 21-24 ?? ????
5207 Su 10.6. VaNMKY EsLe/BT1 0-2(22-25,14-25) 21-24 ?? ????
5208 Su 10.6. PuMa Viesti 0-2(22-25,20-25) 17-20 ?? ????
5209 Su 10.6. PeTä SuPS/Kreate 2-0(25-23,25-20) 17-20 ?? ????
5210 Su 10.6. Särkät EsLe/BT1 2-1(21-25,25-17,15-10) 21/22 ?? ????
5211 Su 10.6. HoTa VaNMKY 0-2(13-25,24-26) 23/24 ?? ????
5212 Su 10.6. Viesti PeTä 0-2(19-25,9-24) 17/18 ?? ????
5213 Su 10.6. PuMa SuPS/Kreate 1-2(25-21,26-28,6-15) 19/20 ?? ????

25-32

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
5214 La 9.6. VanLe/Black Jankko 2-0(25-19,25-21) 25-32 ?? ????
5215 La 9.6. MesTo WoVo/B-tytöt 0-2(19-25,22-25) 25-32 ?? ????
5216 La 9.6. LTU Kausala 0-2(10-25,9-25) 25-32 ?? ????
5217 La 9.6. SeLe Arsi/Kave yhd 2-0(25-9,25-8) 25-32 ?? ????
5218 Su 10.6. Kausala SeLe 1-2(25-21,22-25,11-15) 25-28 ?? ????
5219 Su 10.6. Jankko MesTo 2-0(25-23,25-21) 29-32 ?? ????
5220 Su 10.6. LTU Arsi/Kave yhd 2-0(25-9,25-12) 29-32 ?? ????
5221 Su 10.6. VanLe/Black WoVo/B-tytöt 2-0(25-22,25-9) 25-28 ?? ????
5222 Su 10.6. Jankko LTU 2-1(25-18,18-25,15-11) 29/30 ?? ????
5223 Su 10.6. MesTo Arsi/Kave yhd 2-0(25-23,26-24) 31/32 ?? ????
5224 Su 10.6. VanLe/Black SeLe 0-0(19-25,15-25) 25/26 ?? ????
5225 Su 10.6. WoVo/B-tytöt Kausala 2-0(25-13,25-20) 27/28 ?? ????

33-35

Joukkue O V H E EP P
MäVi/B-tytöt (JC5/I) 2 2 0 4-1 105-97 4
Koiku/B-tytöt (JB5/I) 2 1 1 3-2 109-99 2
JU (JA5/I) 2 0 2 0-4 83-101 0

36-38

Joukkue O V H E EP P
Koi-Isku (JA5/II) 2 1 1 3-2 107-79 2
KiU (JB5/II) 2 1 1 2-2 75-77 2
PuWo (JC5/II) 2 1 1 2-3 81-107 2

39-41

Joukkue O V H E EP P
Kisko/angels (JA5/III) 2 2 0 4-0 100-64 4
PuU (JB5/III) 2 1 1 2-3 86-107 2
Kyky (JC5/III) 2 0 2 1-4 92-107 0

42-44

Joukkue O V H E EP P
Kuohu (JA5/IV) 2 2 0 4-0 100-65 4
EsLe/BT2 (JB5/IV) 2 1 1 2-3 105-106 2
TuUL (JC5/IV) 2 0 2 1-4 77-111 0