D-pojat supersarja

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. Siguldas VGa/Gaujas Zēni 2. Loimu/Mustat 3. Rakvere/Urheilukoulu I 4. Cesu PSSola/Gaujas Zēni 5. KaPo/Leijonat 6. RaIskuu/pun 7. KempeLe/Zeppelin 8. Selver/U-14 1 9. ATO 10. Tiikerit/Lelu 11. JSP/Weljenpojat 12. KauWi/05 13. VaLePa/Musta 14. SäkU/Kingit 15. PuWot/Hypärit 16. Selver/U-14 2 17. AK 18. VanLe/Beasts 19. LP Kang 20. LeJy/Musta 21. Loimu/Oranssit 22. Tsemppi-82 23. EVjr/D-pojat 24. YlöR/White 25. PuMa/Legends 26. Kiisto/Musta 27. PuWo/Paterit 28. Kiisto/Vihreä 29. Jankko/Valkoinen 30. NaPa 31. KempeLe/Zatelliitti 32. SeLe 33. LaihLu/Kryptoniitit 34. JyLe 35. Kuohu/Dp 64. PuMa/King 65. Rakvere/Urheilukoulu II 66. VaLePa/Punainen
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A1

Joukkue O V H E EP P
Loimu/Mustat 6 6 0 12-0 300-171 12
Rakvere/Urheilukoulu I 6 5 1 10-2 277-190 10
SäkU/Kingit 6 4 2 8-6 280-239 8
Selver/U-14 2 6 3 3 7-7 265-278 6
PuWo/Paterit 6 2 4 5-8 251-286 4
Kiisto/Musta 6 1 5 3-10 224-295 2
PuMa/King 6 0 6 0-12 162-300 0

A2

Joukkue O V H E EP P
RaIskuu/pun 5 5 0 10-0 250-114 10
ATO 5 4 1 8-2 242-182 8
VanLe/Beasts 5 3 2 6-6 205-226 6
Tsemppi-82 5 1 4 4-8 218-221 2
LaihLu/Kryptoniitit 5 1 4 3-9 199-257 2
JyLe 5 1 4 3-9 166-280 2

A3

Joukkue O V H E EP P
Selver/U-14 1 5 5 0 10-0 250-137 10
Tiikerit/Lelu 5 4 1 8-2 231-190 8
LeJy/Musta 5 3 2 6-5 214-248 6
EVjr/D-pojat 5 2 3 4-8 239-267 4
NaPa 5 1 4 4-8 237-267 2
SeLe 5 0 5 1-10 208-270 0

B1

Joukkue O V H E EP P
Siguldas VGa/Gaujas Zēni 6 6 0 12-0 300-94 12
KempeLe/Zeppelin 6 5 1 10-4 298-212 10
Loimu/Oranssit 6 3 3 7-6 246-273 6
AK 6 3 3 6-8 228-289 6
PuMa/Legends 6 2 4 6-8 262-278 4
Jankko/Valkoinen 6 2 4 5-8 241-278 4
Rakvere/Urheilukoulu II 6 0 6 0-12 149-300 0

B2

Joukkue O V H E EP P
JSP/Weljenpojat 5 5 0 10-1 262-168 10
KauWi/05 5 4 1 8-4 249-225 8
PuWot/Hypärit 5 3 2 7-5 247-213 6
YlöR/White 5 2 3 7-6 255-240 4
Kuohu/Dp 5 1 4 2-9 173-266 2
VaLePa/Punainen 5 0 5 1-10 187-261 0

B3

Joukkue O V H E EP P
Cesu PSSola/Gaujas Zēni 5 5 0 10-0 250-137 10
KaPo/Leijonat 5 4 1 8-3 249-205 8
VaLePa/Musta 5 3 2 7-4 246-199 6
LP Kang 5 2 3 4-6 172-221 4
Kiisto/Vihreä 5 1 4 2-8 186-238 2
KempeLe/Zatelliitti 5 0 5 0-10 147-250 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
Loimu/Mustat (A1/I) 5 5 0 10-0 250-147 10
Rakvere/Urheilukoulu I (A1/II) 5 4 1 8-2 227-208 8
RaIskuu/pun (A2/I) 5 3 2 6-5 243-235 6
Selver/U-14 1 (A3/I) 5 2 3 5-6 232-229 4
ATO (A2/II) 5 1 4 2-8 181-234 2
Tiikerit/Lelu (A3/II) 5 0 5 0-10 170-250 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
SäkU/Kingit (A1/III) 5 5 0 10-2 273-189 10
Selver/U-14 2 (A1/IV) 5 3 2 8-6 274-281 6
VanLe/Beasts (A2/III) 5 3 2 6-7 223-277 6
LeJy/Musta (A3/III) 5 2 3 6-7 260-273 4
Tsemppi-82 (A2/IV) 5 1 4 6-9 289-290 2
EVjr/D-pojat (A3/IV) 5 1 4 3-8 218-227 2

JB1

Joukkue O V H E EP P
Siguldas VGa/Gaujas Zēni (B1/I) 5 5 0 10-0 250-101 10
Cesu PSSola/Gaujas Zēni (B3/I) 5 4 1 8-2 223-170 8
KaPo/Leijonat (B3/II) 5 3 2 6-4 209-193 6
KempeLe/Zeppelin (B1/II) 5 2 3 4-7 203-239 4
JSP/Weljenpojat (B2/I) 5 1 4 3-8 195-251 2
KauWi/05 (B2/II) 5 0 5 0-10 124-250 0

JB2

Joukkue O V H E EP P
VaLePa/Musta (B3/III) 5 5 0 10-0 250-127 10
PuWot/Hypärit (B2/III) 5 3 2 7-5 238-236 6
AK (B1/IV) 5 3 2 7-6 244-252 6
LP Kang (B3/IV) 5 2 3 5-7 219-258 4
Loimu/Oranssit (B1/III) 5 1 4 3-8 221-253 2
YlöR/White (B2/IV) 5 1 4 3-9 213-259 2

JA3

Joukkue O V H E EP P
PuWo/Paterit (A1/V) 4 4 0 8-1 215-134 8
NaPa (A3/V) 4 3 1 6-3 189-189 6
KempeLe/Zatelliitti (B3/VI) 4 2 2 5-5 205-207 4
JyLe (A2/VI) 4 1 3 4-6 200-207 2
Rakvere/Urheilukoulu II (B1/VII) 4 0 4 0-8 128-200 0

JB3

Joukkue O V H E EP P
PuMa/Legends (B1/V) 4 4 0 8-1 219-159 8
Kiisto/Vihreä (B3/V) 4 3 1 7-2 208-155 6
SeLe (A3/VI) 4 2 2 4-5 178-184 4
VaLePa/Punainen (B2/VI) 4 1 3 2-6 151-188 2
PuMa/King (A1/VII) 4 0 4 1-8 143-213 0

JC3

Joukkue O V H E EP P
Kiisto/Musta (A1/VI) 3 3 0 6-3 185-163 6
Jankko/Valkoinen (B1/VI) 3 2 1 5-2 157-125 4
LaihLu/Kryptoniitit (A2/V) 3 1 2 3-4 139-151 2
Kuohu/Dp (B2/V) 3 0 3 1-6 123-165 0

1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
8688 Su 10.6. Loimu/Mustat Cesu PSSola/Gaujas Zēni 2-0(25-17,25-22) 1-4 ?? ????
8689 Su 10.6. Rakvere/Urheilukoulu I Siguldas VGa/Gaujas Zēni 0-2(12-25,13-25) 1-4 ?? ????
8690 Su 10.6. Cesu PSSola/Gaujas Zēni Rakvere/Urheilukoulu I 1-2(25-22,16-25,9-15) 3/4 ?? ????
8691 Su 10.6. Loimu/Mustat Siguldas VGa/Gaujas Zēni 0-2(18-25,22-25) 1/2 ?? ????

5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
8692 Su 10.6. RaIskuu/pun KempeLe/Zeppelin 2-1(19-25,28-26,16-4) 5-8 ?? ????
8693 Su 10.6. KaPo/Leijonat Selver/U-14 1 2-0(25-17,25-15) 5-8 ?? ????
8694 Su 10.6. RaIskuu/pun KaPo/Leijonat 1-2(25-22,23-25,5-15) 5/6 ?? ????
8695 Su 10.6. KempeLe/Zeppelin Selver/U-14 1 2-0(25-23,25-21) 7/8 ?? ????

9-12

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
8696 Su 10.6. ATO KauWi/05 2-0(25-18,25-17) 1-4 ?? ????
8697 Su 10.6. Tiikerit/Lelu JSP/Weljenpojat 2-1(24-26,25-18,15-13) 1-4 ?? ????
8698 Su 10.6. ATO Tiikerit/Lelu 2-0(26-24,25-19) 1/2 ?? ????
8699 Su 10.6. KauWi/05 JSP/Weljenpojat 0-2(15-25,27-29) 3/4 ?? ????

13-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
8700 Su 10.6. SäkU/Kingit PuWot/Hypärit 2-0(25-21,25-23) 13-16 ?? ????
8701 Su 10.6. Selver/U-14 2 VaLePa/Musta 0-2(15-25,21-25) 13-16 ?? ????
8702 Su 10.6. SäkU/Kingit VaLePa/Musta 0-2(22-25,22-25) 13/14 ?? ????
8703 Su 10.6. PuWot/Hypärit Selver/U-14 2 2-0(25-20,25-11) 15/16 ?? ????

17-20

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
8704 Su 10.6. VanLe/Beasts LP Kang 2-0(25-15,25-17) 17-20 ?? ????
8705 Su 10.6. AK LeJy/Musta 2-1(25-19,24-26,15-3) 17-20 ?? ????
8706 Su 10.6. VanLe/Beasts AK 0-2(23-25,20-25) 17/18 ?? ????
8707 Su 10.6. LP Kang LeJy/Musta 2-0(25-15,25-17) 19/20 ?? ????

21-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
8708 Su 10.6. Tsemppi-82 YlöR/White 2-1(25-21,16-25,15-8) 21-24 ?? ????
8709 Su 10.6. EVjr/D-pojat Loimu/Oranssit 0-2(15-25,12-25) 21-24 ?? ????
8710 Su 10.6. Tsemppi-82 Loimu/Oranssit 0-2(20-25,16-25) 21/22 ?? ????
8711 Su 10.6. YlöR/White EVjr/D-pojat 0-2(20-25,15-25) 23/24 ?? ????

25-27

Joukkue O V H E EP P
PuMa/Legends (JB3/I) 2 2 0 4-1 110-90 4
Kiisto/Musta (JC3/I) 2 1 1 3-2 101-97 2
PuWo/Paterit (JA3/I) 2 0 2 0-4 76-100 0

28-30

Joukkue O V H E EP P
Kiisto/Vihreä (JB3/II) 2 2 0 4-0 100-81 4
Jankko/Valkoinen (JC3/II) 2 1 1 2-2 97-92 2
NaPa (JA3/II) 2 0 2 0-4 81-105 0

31-33

Joukkue O V H E EP P
KempeLe/Zatelliitti (JA3/III) 2 2 0 4-2 122-101 4
SeLe (JB3/III) 2 1 1 3-3 101-115 2
LaihLu/Kryptoniitit (JC3/III) 2 0 2 2-4 108-115 0

34-38

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
8721 Su 10.6. Kuohu/Dp PuMa/King 2-0(25-13,25-14) 34-37 ?? ????
8722 Su 10.6. JyLe VaLePa/Punainen 2-1(25-15,23-25,15-6) 34-37 ?? ????
8723 Su 10.6. Kuohu/Dp JyLe 0-2(10-25,21-25) 34/35 ?? ????

36-38

Joukkue O V H E EP P
PuMa/King (h8721) 2 2 0 4-0 100-60 4
Rakvere/Urheilukoulu II (JA3/V) 2 1 1 2-2 75-84 2
VaLePa/Punainen (h8722) 2 0 2 0-4 69-100 0