Maailman suurin junnulentisturnaus 6.-9.6.2019

E-pojat supersarja

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. LeJy
2. YJ/Valkoinen
3. YJ/Musta
4. Pärnu SK/Pärnu SK I
5. Isku
6. PuMa/Pro
7. VaLePa/08
8. SäkU/Kultapallo
9. Jankko
10. LaihLu/Sininen
11. YpäY/E-pojat
12. Selver
13. Karavella-08
14. Kiisto/Fortnite
15. JyLe
16. OrPo/White
17. PuWo
18. YJ/Punainen
19. LaihLu/Valkoinen
20. Krive/Kristiinan Vesa
21. KempeLe
22. NaPa/E1
23. PuMa/Heroes
24. OrPo/Blue
25. Pärnu SK/Pärnu SK II
26. NaPa/E2
27. PuMa/Super

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A

Joukkue O V H E EP P
LeJy 6 6 0 12-0 300-118 12
Pärnu SK/Pärnu SK I 6 5 1 10-3 281-207 10
YpäY/E-pojat 6 4 2 9-5 298-263 8
LaihLu/Sininen 6 3 3 6-8 265-297 6
YJ/Punainen 6 2 4 5-8 230-285 4
PuMa/Heroes 6 1 5 3-10 231-295 2
NaPa/E1 6 0 6 1-12 173-313 0

B

Joukkue O V H E EP P
YJ/Musta 6 6 0 12-0 300-155 12
VaLePa/08 6 5 1 10-2 284-217 10
JyLe 6 4 2 8-5 261-257 8
Selver 6 3 3 7-7 281-274 6
Krive/Kristiinan Vesa 6 2 4 4-9 250-290 4
KempeLe 6 1 5 3-10 197-302 2
OrPo/Blue 6 0 6 1-12 236-314 0

C

Joukkue O V H E EP P
YJ/Valkoinen 6 6 0 12-0 300-94 12
SäkU/Kultapallo 6 5 1 10-2 277-161 10
OrPo/White 6 4 2 8-5 250-259 8
Kiisto/Fortnite 6 3 3 6-6 235-238 6
Pärnu SK/Pärnu SK II 6 2 4 5-8 213-262 4
NaPa/E2 6 1 5 2-10 186-278 2
PuMa/Super 6 0 6 0-12 131-300 0

D

Joukkue O V H E EP P
Isku 5 4 1 9-2 256-172 8
PuMa/Pro 5 4 1 8-2 242-170 8
Jankko 5 4 1 8-3 259-188 8
Karavella-08 5 2 3 4-6 176-228 4
PuWo 5 1 4 2-8 169-226 2
LaihLu/Valkoinen 5 0 5 0-10 132-250 0

JA1

Joukkue O V H E EP P
LeJy (A/I) 3 3 0 6-0 150-90 6
YJ/Valkoinen (C/I) 3 2 1 4-2 133-101 4
PuMa/Pro (D/II) 3 1 2 2-4 107-133 2
VaLePa/08 (B/II) 3 0 3 0-6 84-150 0

JA2

Joukkue O V H E EP P
YJ/Musta (B/I) 3 3 0 6-1 164-115 6
Pärnu SK/Pärnu SK I (A/II) 3 2 1 5-4 176-167 4
Isku (D/I) 3 1 2 3-5 149-168 2
SäkU/Kultapallo (C/II) 3 0 3 2-6 131-170 0

JA3

Joukkue O V H E EP P
Selver (B/IV) 3 3 0 6-0 150-122 6
YpäY/E-pojat (A/III) 3 2 1 4-2 146-129 4
Karavella-08 (D/IV) 3 1 2 2-4 125-122 2
OrPo/White (C/III) 3 0 3 0-6 102-150 0

JA4

Joukkue O V H E EP P
Jankko (D/III) 3 3 0 6-0 150-106 6
LaihLu/Sininen (A/IV) 3 2 1 4-3 146-144 4
Kiisto/Fortnite (C/IV) 3 1 2 2-4 114-137 2
JyLe (B/III) 3 0 3 1-6 132-155 0

JA5

Joukkue O V H E EP P
YJ/Punainen (A/V) 5 5 0 10-0 250-162 10
Krive/Kristiinan Vesa (B/V) 5 3 2 6-4 228-188 6
NaPa/E1 (A/VII) 5 3 2 6-4 221-211 6
KempeLe (B/VI) 5 3 2 6-4 212-208 6
NaPa/E2 (C/VI) 5 1 4 2-8 183-248 2
PuMa/Super (C/VII) 5 0 5 0-10 177-254 0

JA6

Joukkue O V H E EP P
PuWo (D/V) 4 3 1 7-3 207-197 6
LaihLu/Valkoinen (D/VI) 4 2 2 4-5 167-200 4
PuMa/Heroes (A/VI) 4 2 2 5-4 207-170 4
OrPo/Blue (B/VII) 4 2 2 4-5 193-198 4
Pärnu SK/Pärnu SK II (C/V) 4 1 3 4-7 215-224 2

1-4

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
11818 Su 9.6. LeJy Pärnu SK/Pärnu SK I 2-0(25-11, 25-18) 1-4 ?? ????
11819 Su 9.6. YJ/Musta YJ/Valkoinen 1-2(14-25, 25-22, 9-15) 1-4 ?? ????
11820 Su 9.6. LeJy YJ/Valkoinen 2-0(25-21, 25-21) 1/2 ?? ????
11821 Su 9.6. Pärnu SK/Pärnu SK I YJ/Musta 0-2(19-25, 23-25) 3/4 ?? ????

5-8

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
11823 Su 9.6. PuMa/Pro SäkU/Kultapallo 2-0(25-13, 25-22) 5-8 ?? ????
11824 Su 9.6. Isku VaLePa/08 2-0(25-15, 25-8) 5-8 ?? ????
11825 Su 9.6. PuMa/Pro Isku 1-2(21-25, 25-14, 15-17) 5/6 ?? ????
11826 Su 9.6. SäkU/Kultapallo VaLePa/08 1-2(25-18, 15-25, 11-15) 7/8 ?? ????

9-12

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
11828 Su 9.6. Selver LaihLu/Sininen 0-2(23-25, 23-25) 9-12 ?? ????
11829 Su 9.6. Jankko YpäY/E-pojat 2-0(25-23, 25-14) 9-12 ?? ????
11830 Su 9.6. LaihLu/Sininen Jankko 0-2(12-25, 14-25) 9/10 ?? ????
11831 Su 9.6. Selver YpäY/E-pojat 0-2(20-25, 15-25) 11/12 ?? ????

13-16

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
11833 Su 9.6. Karavella-08 JyLe 2-0(25-20, 25-23) 13-16 ?? ????
11834 Su 9.6. Kiisto/Fortnite OrPo/White 2-1(22-25, 25-23, 15-11) 13-16 ?? ????
11835 Su 9.6. Karavella-08 Kiisto/Fortnite 2-0(25-21, 25-23) 13/14 ?? ????
11836 Su 9.6. JyLe OrPo/White 2-0(25-14, 25-14) 15/16 ?? ????

17-20

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
11838 Su 9.6. YJ/Punainen LaihLu/Valkoinen 2-0(26-24, 25-18) 17-20 ?? ????
11839 Su 9.6. PuWo Krive/Kristiinan Vesa 2-0(25-14, 25-23) 17-20 ?? ????
11840 Su 9.6. YJ/Punainen PuWo 0-2(16-25, 26-28) 17/18 ?? ????
11841 Su 9.6. LaihLu/Valkoinen Krive/Kristiinan Vesa 2-1(25-21, 13-25, 15-11) 19/20 ?? ????

21-24

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat Tuomari
11843 Su 9.6. NaPa/E1 OrPo/Blue 2-1(30-28, 23-25, 15-10) 21-24 ?? ????
11844 Su 9.6. PuMa/Heroes KempeLe 1-2(20-25, 25-23, 10-15) 21-24 ?? ????
11845 Su 9.6. NaPa/E1 KempeLe 0-2(17-25, 23-25) 21/22 ?? ????
11846 Su 9.6. OrPo/Blue PuMa/Heroes 0-2(25-27, 23-25) 23/24 ?? ????

25-27

Joukkue O V H E EP P
Pärnu SK/Pärnu SK II (JA6/V) 2 2 0 4-0 100-57 4
NaPa/E2 (JA5/V) 2 1 1 2-2 77-98 2
PuMa/Super (JA5/VI) 2 0 2 0-4 82-104 0