Ilmoittautuneet joukkueet

17:00:36

Pojat

Pojat 22 (0)

A-pojat (6)

Alahärmän Kisa
Kokkolan Tiikerit
Kosken Kaiku
Lempäälän Jyry
Napapiirin Palloketut
Parikkalan Urheilijat/A

B-pojat supersarja (20)

A-Volley/B-pojat
Alahärmän Kisa
Järvi-Suomen Pallo/Weljet
Kajaanin Kuohu/B-pojat
Kauhavan Wisa
Keimolan Kaiku
Kempeleen Lentopallo
Kiteen Urheilijat/B-pojat
Koijärven Kunto/B-pojat
LP Kangasala/BP
Maskun Kataja/Tervaportti
Nurmon Jymy/-01
Puijo Wolley Juniorit
PuMa-Volley
Raision Loimu Juniorit/B1
Rakvere Urheilukoulu/UrheilukouluI
Seinäjoki Lentis
Vaasan Kiisto/B pojat
Vammalan Lentopallo
Virtain Veikot/Veikot

B-Pojat tsemppisarja (1)

Savonlinnan East Volley Juniorit/B-pojat

C-pojat supersarja (24)

Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Cēsu pilsētas sporta skola/Gaujas Zēni
Haminan Arsi/C pojat
Himangan Roima
JyväsLentis
Kempeleen Lentopallo
Laihian Luja/tikkatähdet
Lempäälän Jyry/Vesanen
Liperi Volley
LP Kangasala/CP
Napapiirin Palloketut
Nurmon Jymy/03-05
Oriveden Ponnistus/C pojat
Oulunsalon Vasama
Pielaveden Sampo
Puijo Wolley Juniorit
Raision Loimu Juniorit/Mustat
Rantaperkiön Isku
Saaremaa SK/Saaremaa SK(EST)
Salon Viesti
Vammalan Lentopallo/03
Vammalan Lentopallo/04
Vantaan Lentopallo

C-pojat tsemppisarja (20)

Blues Volley Järvenpää/CP
JyväsLentis
Karkkilan Pojat
Kauhavan Wisa
Kempeleen Lentopallo
Kokkolan Tiikerit/C1
Kokkolan Tiikerit/C2
Korpilahden Pyrintö/Pete
Lempäälän Jyry/Ollikainen
Loimaan Jankko
LP Kangasala/CP
Luolajan Kajastus/C-pojat
Oulun Kisko
Oulunsalon Vasama
Outokummun Partio
Pieksämäen Tsemppi-82/Viri yhdistelmä
Pori Lentis
PuMa-Volley/PuMa1
PuMa-Volley/PuMa2
Vantaan Lentopallo

D-pojat supersarja (35)

Alahärmän Kisa
Cēsu pilsētas sporta skola/Gaujas Zēni
JyväsLentis
Järvi-Suomen Pallo/Weljenpojat
Kajaanin Kuohu/Dp
Karkkilan Pojat/Leijonat
Kauhavan Wisa/05
Kempeleen Lentopallo/Zatelliitti
Kempeleen Lentopallo/Zeppelin
Kokkolan Tiikerit/Lelu
Laihian Luja/Kryptoniitit
Lempäälän Jyry/Musta
Loimaan Jankko/Valkoinen
LP Kangasala
Napapiirin Palloketut
Pieksämäen Tsemppi-82
Puijo Wolley Juniorit/Hypärit
Puijo Wolley Juniorit/Paterit
PuMa-Volley/PuMa King
PuMa-Volley/PuMa Legends
Raision Loimu Juniorit/Mustat
Raision Loimu Juniorit/Oranssit
Rakvere Urheilukoulu/Urheilukoulu I
Rakvere Urheilukoulu/Urheilukoulu II
Rantaperkiön Isku/pun
Savonlinnan East Volley Juniorit/D-pojat
Seinäjoki Lentis
Siguldas Valsts gimnazija/Gaujas Zēni
Säkylän Urheilijat/Kingit
Vaasan Kiisto/Musta
Vaasan Kiisto/Vihreä
Vammalan Lentopallo/Musta
Vammalan Lentopallo/Punainen
Vantaan Lentopallo/Beasts
Ylöjärven Ryhti/White

D-pojat tsemppisarja (42)

Blues Volley Järvenpää/MU DP
Haminan Arsi/DP
Haukiputaan Heitto
Hongiston Tarmo
If Sibbo Vargarna/DP
Iisalmen Visa/D-ikäisten sekajoukkue
Jalasjärven Jalas
Järvi-Suomen Pallo
Karelian Hurmos/1
Karelian Hurmos/2
Karkkilan Pojat/valkoinen
Kauhavan Wisa/P-06
Kempeleen Lentopallo/Zemppi
Kempeleen Lentopallo/Zoom
Koijärven Kunto/D-pojat
Kokkolan Tiikerit/Late
Kokkolan Tiikerit/Leppä
Korpilahden Pyrintö/Lions
Kosken Kaiku/Jätkät
Lempäälän Jyry/Oranssi
Lempäälän Jyry/Vihreä
Leppävirran Viri
Liperi Volley
Loimaan Jankko/Musta
Luolajan Kajastus
Maaningan Mahti
Nurmon Jymy/06
Oriveden Ponnistus/D-pojat
Oulunsuun Heitto
Petäjäveden Petäjäiset
Pielaveden Sampo
Pori Lentis
Rantaperkiön Isku/valk
Saloisten Salama
Salon Viesti
Salpis
Vantaan Lentopallo/Monsterns
Vieremän Lentopallo-92/Blue
Vieremän Lentopallo-92/White
Virtain Veikot/Veikot 1
Virtain Veikot/Veikot 2
Ylöjärven Ryhti/Black

E-pojat supersarja (41)

Alahärmän Kisa
JyväsLentis
Karkkilan Pojat/sininen
Kempeleen Lentopallo
Kiteen Urheilijat
Kokkolan Tiikerit/Keltainen
Kokkolan Tiikerit/Musta
Kosken Kaiku
Kristiinan Vesa/Kristiinan Vesa
Lapin Narvi-Pallo
Lempäälän Jyry/Vaderit
Lempäälän Jyry/Yodat
Leppävirran Viri
Littoisten Työväen Urheilijat
Loimaan Jankko/Musta
Loimaan Jankko/Sininen
Luolajan Kajastus
Napapiirin Palloketut
Nurmon Jymy/Ropposet
Nurmon Jymy/Siirilät
Oriveden Ponnistus
Oulunsalon Vasama
Outokummun Partio
Pielaveden Sampo
Porvoon NMKY
Puijo Wolley Juniorit
PuMa-Volley/PuMa Nova
PuMa-Volley/PuMa Pro
PuMa-Volley/PuMa Tiikerit
Raision Loimu Juniorit/Mustat
Rantaperkiön Isku
Salon Viesti
Savonlinnan East Volley Juniorit/E-pojat
Vaasan Kiisto/Leijonat
Vammalan Lentopallo/08
Vammalan Lentopallo/Punainen
Vammalan Lentopallo/Valkoinen
Vieremän Lentopallo-92/E
Ylihärmän Junkkarit/musta
Ylihärmän Junkkarit/punainen
Ylöjärven Ryhti

E-pojat tsemppisarja (30)

A-Volley
FC-57
JyväsLentis
Järvi-Suomen Pallo
Karelian Hurmos
Kauhavan Wisa/P08
Kempeleen Lentopallo
Koijärven Kunto/E-pojat
Korian Ponsi
Kurikan Ryhti
Laihian Luja/2009
Laihian Luja/Hurrikaanit
Laihian Luja/Trombit
Loimaan Jankko/Vihreä
Luolajan Kajastus/tsemppi
Maaningan Mahti
Oulunsalon Vasama
Parikkalan Urheilijat/E
Puijo Wolley Juniorit
PuMa-Volley/PuMaFp
Rautalammin Urheilijat
Ristiinan Urheilijat/E-pojat
Saloisten Salama
Sotkuman Haka
Säkylän Urheilijat/Turkoosi
Tervon Urheilijat
Vaasan Kiisto/Tiikerit
Ylihärmän Junkkarit/valkoinen
Ylöjärven Ryhti
Ypäjän Yllätys

F-pojat supersarja (18)

Kempeleen Lentopallo
Korian Ponsi
Lempäälän Jyry/Ampeerit
Lempäälän Jyry/Voltit
Lempäälän Jyry/Watit
Loimaan Jankko/Musta
Napapiirin Palloketut
Nurmon Jymy/Chimat
Nurmon Jymy/Ninjat
Nurmon Jymy/Starwars
Oriveden Ponnistus/MegaKings
Oriveden Ponnistus/SuperStars
PuMa-Volley/PuMaF
Rantaperkiön Isku
Siguldas Valsts gimnazija/Gaujas Zēni
Sotkamon Jymy/Ironman
Sotkamon Jymy/NinjaGo
Vesannon Urheilijat/Ninjat

F-pojat tsemppisarja (32)

FC-57
Himangan Roima
Iisalmen Visa
JyväsLentis
Karelian Hurmos
Kempeleen Lentopallo
Kerimäen Lentopallo-86
Kiteen Urheilijat
Kosken Kaiku
Kuusamon Pallo-Karhut
Lempäälän Jyry/Tiikerit
Littoisten Työväen Urheilijat
Loimaan Jankko/Sininen
Loimaan Jankko/Valkoinen
Luolajan Kajastus
Naarasleijonat/poika leijonat
Napapiirin Palloketut
Nurmon Jymy/Salamat
Oulun Kisko
Outokummun Partio/1
Outokummun Partio/2
Parikkalan Urheilijat/F
Perniön Sisu/Violetti
Pieksämäen Tsemppi-82/keltaiset
Pieksämäen Tsemppi-82/mustat
Puijo Wolley Juniorit
Saloisten Salama
Sotkamon Jymy/Ryhmä Hau
Tervon Urheilijat
Vaasan Kiisto/Dinot
Vaasan Kiisto/Monsterit
Vesannon Urheilijat/Kutiaiset

Tytöt

Tytöt 22 (5)

Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Kuortaneen Lentopallo/Pläkin opetuslapset
Ploki Pihtipudas/Möllikät
Ylöjärven Pallo

A-tytöt (17)

A-Volley
Blues Volley Järvenpää/Moonshine
Blues Volley Järvenpää/Sunshine
Espoo Lentis/AT
Haukiputaan Heitto
Korpilahden Pyrintö/Pommi
Kosken Kaiku
Kuusamon Pallo-Karhut
Lapinlahden Veto
Mikkelin Passarit
Nurmon Jymy/TR
Oripään Urheilijat
Ploki Pihtipudas
Puijo Wolley Juniorit
PuMa-Volley/A1
PuMa-Volley/A2
WoVo Rovaniemi/A

B-tytöt supersarja (19)

Alajärven Ankkurit
BK Tromsø/B
JyväsLentis
Karkkilan Pojat/BT
Kauhavan Wisa
Kiuruveden Luomu-Volley/B-tytöt
Korian Ponsi
Korpilahden Pyrintö/Möykkärit
Kurikan Ryhti/01
Kyrön Voima/KyVo
Leppävirran Viri
Mikkelin Passarit
Nurmon Jymy/NJ 02
Outokummun Partio
Ploki Pihtipudas
Savonlinnan Ajo
Someron Pallo/B1
Vilppulan Tähti/B1
Ylöjärven Ryhti

B-tytöt tsemppisarja (44)

Espoo Lentis/BT1
Espoo Lentis/BT2
Haminan Arsi/Kave yhd
Hongiston Tarmo
HPK-Naiset
Jalasjärven Jalas
Joen Juju
Jurvan Urheilijat
Kajaanin Kuohu
Kalevan Lentopallo
Kauhavan Wisa/B2
Kauhavan Wisa/Bambit
Kausalan Yritys
Kiteen Urheilijat
Koijärven Kunto/B-tytöt
Koiviston Isku
Kuhmon Kiva-Lentis
Kyyjärven Kyky
Lapin Sudet
Littoisten Työväen Urheilijat
Loimaan Jankko
LP Kangasala/BT
Messukylän Toverit
Mäntyharjun Virkistys/B-tytöt
Oulun Kisko/angels
Oulun Kisko/devils
Oulunsalon Vasama
Perttulan Tähti
Pudasjärven Urheilijat
Puijo Wolley Juniorit
PuMa-Volley
Salon Viesti
Seinäjoki Lentis
Someron Pallo/B2
Suomussalmen Pallo-Seura/Kreate
Särkät Volley
Turun Urheiluliitto
Vaasan Kiisto
Vammalan Lentopallo/02
Vampulan Urheilijat
Vantaan Lentopallo/Black
Varkauden NMKY
Vilppulan Tähti
WoVo Rovaniemi/B-tytöt

C-tytöt supersarja (42)

Alahärmän Kisa / AK-04
BK Tromsø/C1
BK Tromsø/C2
Blues Volley Järvenpää/Pro
Euran Raiku/04
Euran Raiku/C03
Euran Raiku/Raiku 04
JyväsLentis/Flames
JyväsLentis/Sparks
Kauhavan Wisa/C1
Keila Volleyball School
Kerimäen Lentopallo-86
Kuortaneen Lentopallo
Laihian Luja/03
Lapin Sudet
Lempäälän Kisa
Leppävirran Viri
Littoisten Työväen Urheilijat
LP Kangasala
Maskun Kataja/Murto
Mikkelin Passarit
Nurmon Jymy/03
Nurmon Jymy/04
Oriveden Ponnistus/C1 Tytöt
Oulun Kisko/ Kisko Rockstar
PuMa-Volley/C1
Raahen Lentopallo
Raision Loimu Juniorit/C-Tytöt
Salon Viesti/Blue
Salon Viesti/Red
Savonlinnan Ajo
Seinäjoki Lentis
Someron Pallo/C1
Sotkamon Jymy
Vammalan Lentopallo/03
Vammalan Lentopallo/04
Viljandi Spordikool
Virtain Veikot/Veikot
WoVo Rovaniemi/C1
WoVo Rovaniemi/C2
Ylihärmän Junkkarit
Ylöjärven Ryhti

C-tytöt tsemppisarja (86)

Alajärven Ankkurit/Keltainen
Alajärven Ankkurit/Sininen
Blues Volley Järvenpää/MU
Espoo Lentis/CT
Espoo Lentis/CT2
Euran Raiku/06
FC-57
Haminan Arsi/CT
Haukiputaan Heitto
HPK-Naiset/HPK C-Musta
HPK-Naiset/HPK C-Oranssi
If Sibbo Vargarna/CT
Iisalmen Visa
Jalasjärven Jalas
Joen Juju/C03
Joen Juju/C04
Joen Juju/C05
JyväsLentis/Fire
Kaavin Kaiku/CT
Karkkilan Pojat/CT
KAUHAJOEN KARHU
Kauhavan Wisa/C2
Kausalan Yritys
Kempeleen Lentopallo
Kempeleen Lentopallo/C4
Kimmo Volley/C
Kiteen Urheilijat/C-tytöt
Koijärven Kunto/C-tytöt
Koiviston Isku
Kokkolan Tiikerit
Kontiolahden Isku
Korpilahden Pyrintö/Odota hetki
Kurikan Ryhti
Kuusamon Pallo-Karhut
Kyrön Voima/KyVo
Laihian Luja/04
Laihian Luja/05
Lapin Narvi-Pallo
Lapinlahden Veto
Lapuan Virkiä/1
Lapuan Virkiä/2
Lempäälän Kisa/05
Lempäälän Kisa/LeKi2
Leppävirran Viri
Liperin Taimi
Littoisten Työväen Urheilijat
Loimaan Jankko
LP Kangasala / LPKang1
Maskun Kataja/Sudet
Messukylän Toverit
Naarasleijonat
Nurmon Jymy/05
Nurmon Jymy/05 2
Oripään Urheilijat
Oriveden Ponnistus/C2
Oulun Willimirrit/C-tytöt
Oulunsalon Vasama
Outokummun Partio
Paimion Yritys/Ässät
Perniön Sisu/Huput
Perniön Sisu/Luput
Perniön Sisu/Tuput
Perttulan Tähti
Pieksämäen Tsemppi-82
Piikkiön Kehitys
Ploki Pihtipudas
Puijo Wolley Juniorit
Puijo Wolley Juniorit/Toivala
PuMa-Volley/C2
Pyhäselän Urheilijat
Raision Loimu Juniorit/DT AM
Ruokolahden Raju/C1
Ruokolahden Raju/C2
Salon Viesti/White
Salpis
Salpis/Stars
Someron Pallo/C2
Tornion Lentis-88/C-tytöt
Turun Urheiluliitto
Vaasan Kiisto/C-tytöt
Vammalan Lentopallo/D-tytöt
Vampulan Urheilijat
Vantaan Lentopallo/Blue
Vantaan Lentopallo/White
Ylöjärven Pallo
Ylöjärven Ryhti

D-tytöt supersarja (31)

Joen Juju/White-Blue
KAUHAJOEN KARHU/Jupiter
Kausalan Yritys/Vadelmat
Keila Volleyball School
Kempeleen Lentopallo/Sininen
Kempeleen Lentopallo/Vihreä
Kuusamon Pallo-Karhut
Lapin Sudet
Leppäveden Leppä
Littoisten Työväen Urheilijat
Loimaan Jankko/Pinkit
Loimaan Jankko/Turkoosit
LP Kangasala/Dt Puumat
LP Kangasala/Ilvekset
Messukylän Toverit
Mikkelin Passarit/Mustat
Oulunsalon Vasama
Puijo Wolley Juniorit
PuMa-Volley/PuMa Spark
Raahen Lentopallo
Rakvere Urheilukoulu/Urheilukoulu
Salon Viesti
Savonlinnan Ajo/Diamonds
Savonlinnan Ajo/Stars
Someron Pallo/Mustat
Tartu VK Panter/Tartu VK
Vaasan Kiisto/Beta
Viljandi Spordikool/A
Viljandi Spordikool/B
Virtain Veikot/Veikot
WoVo Rovaniemi/HipHop

D-tytöt tsemppisarja (105)

A-Volley/1
A-Volley/2
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit/Hupu
Alajärven Ankkurit/pelurit
Alajärven Ankkurit/Tupu
Blues Volley Järvenpää/DT
Espoo Lentis/DT 2
Espoo Lentis/DT1
Euran Raiku/Punaiset
FC-57
Haminan Arsi
Haminan Arsi/D1 tytöt
Haminan Arsi/D2 tytöt
Hongiston Tarmo
HPK-Naiset/HPK D-Oranssi
Jalasjärven Jalas/Tähdet
Joen Juju/Red-Rainbow
Jurvan Urheilijat
JyväsLentis
Kalliosuon Sisu
Karkkilan Pojat
Karkkilan Pojat/Pikku Oravat
KAUHAJOEN KARHU/Kristallit
Kauhavan Wisa/Ponyot
Kausalan Yritys/Popparit
Kempeleen Lentopallo/Keltainen
Kerimäen Lentopallo-86/Pink
Kerimäen Lentopallo-86/Red
Kiimingin Urheilijat/DT Tiikerit
Kiimingin Urheilijat/Super Mimmit
Kimmo Volley/D
Kiteen Urheilijat
Koiviston Isku
Kokkolan Tiikerit
Kontiolahden Isku
Korian Ponsi/1
Korian Ponsi/2
Korpilahden Pyrintö/Panthers
Korson Veto
Kortesjärven Järvi-Veikot/sportti tytöt
Kosken Kaiku/Powergirls
Kuhmon Kiva-Lentis
Kurikan Ryhti/06
Laihian Luja / Luja Stars
Laihian Luja/Lilat 07
Laihian Luja/Pinkit 07
Lapin Sudet
Lapin Sudet/Pinkit
Lempäälän Kisa/Kipinät
Lempäälän Kisa/Sähikäiset
Leppävirran Viri
Liperin Taimi
Littoisten Työväen Urheilijat
Loimaan Jankko / Jankko Mustat
Maskun Kataja/Marjat
Maskun Kataja/Pedot
Mikkelin Passarit/Harmaa
MUHOS-VOLLEY 96/Kolibrit
MUHOS-VOLLEY 96/Leijonat
Naarasleijonat/NaLe Vikkelät
Nurmon Jymy/Lilat
Oripään Urheilijat
Oriveden Ponnistus/Sininen
Oriveden Ponnistus/Valkoinen
Oulun Kisko
Oulunsalon Vasama/DT06
Outokummun Partio
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Tsemppi-82/keltaiset
Pieksämäen Tsemppi-82/mustat
Pielaveden Sampo
Piikkiön Kehitys
Pudasjärven Urheilijat
Puijo Wolley Juniorit
PuMa-Volley/PuMa Ice
PuMa-Volley/PuMa Water
Raision Loimu Juniorit/DT Tiikerit
Rautalammin Urheilijat
Ruokolahden Raju/D1
Ruokolahden Raju/D2
Salon Viesti/Salamat
Salon Viesti/Tornadot
Salpis/ROCK
Salpis/X-Factor
Savitaipaleen Urheilijat
Suomussalmen Pallo-Seura
Säkylän Urheilijat/Puumat
Tornion Lentis-88/D-tytöt
Tähti Volley (Sodankylä)/D1
Tähti Volley (Sodankylä)/D2
UTAJÄRVEN URHEILIJAT/UUD1
UTAJÄRVEN URHEILIJAT/UUD2
Vaasan Kiisto/Alfa
Vampulan Urheilijat
Varkauden NMKY
Vihdin Lentopallo-90/Black
Vihdin Lentopallo-90/Yellow
Vilppulan Tähti/D-tytöt
WoVo Rovaniemi/D1 Vaahtokarkit
WoVo Rovaniemi/Irtokarkit
Ylihärmän Junkkarit/Punaiset
Ylihärmän Junkkarit/YJ Häjyt
Ylöjärven Pallo
Ylöjärven Ryhti

E-tytöt supersarja (63)

A-Volley
Alajärven Ankkurit/-07
Euran Raiku/Siniset
Jurvan Urheilijat
Kausalan Yritys/Jujut
Kausalan Yritys/Ässät
Kempeleen Lentopallo/Kristallit
Kempeleen Lentopallo/Rubiinit
Kiteen Urheilijat/1
Kurikan Ryhti/07
Kuusamon Pallo-Karhut/PANTTERIT
Kuusamon Pallo-Karhut/TIIKERIT
Lapin Narvi-Pallo/ Tiikerit
Lapin Narvi-Pallo/2
Lapin Sudet
Lempäälän Kisa/Mustat
Lempäälän Kisa/Valkoiset
Littoisten Työväen Urheilijat
Loimaan Jankko/Likat
Loimaan Jankko/Mimmit
Loimaan Jankko/Neidit
LP Kangasala/Et Puumat
LP Kangasala/Et Tiikerit
Maskun Kataja/Iskut
Naarasleijonat/NaLe Future
Nurmon Jymy/Jädet
Nurmon Jymy/Limet
Nurmon Jymy/Turkoosit
Oulunsalon Vasama/ET
Perniön Sisu/Stars
Perniön Sisu/Super
Pieksämäen Tsemppi-82/timantit
Puijo Wolley Juniorit
PuMa-Volley/PuMa Ilvekset
PuMa-Volley/PuMa Jaguaarit
PuMa-Volley/PuMa Leijonat
PuMa-Volley/PuMa Pantterit
PuMa-Volley/PuMa Tiikerit
Raision Loimu Juniorit/ET1
Raision Loimu Juniorit/ET2
Rakvere Urheilukoulu/Urheilukoulu I
Rakvere Urheilukoulu/Urheilukoulu II
Rakvere Urheilukoulu/Urheilukoulu III
Savonlinnan Ajo
Someron Pallo/Valkoiset
Vaasan Kiisto
Valkealan Kajo
Vammalan Lentopallo/Punainen
Vampulan Urheilijat
Vantaan Lentopallo/Rubiinit
Vesannon Urheilijat/Pikku Hilimat
Vesannon Urheilijat/Pikku Vilimat
Vihdin Lentopallo-90
Viljandi Spordikool
Viljandi Spordikool/B
WoVo Rovaniemi/E1 Lumipallot
WoVo Rovaniemi/E1 pomppupallot
WoVo Rovaniemi/E1 Superpallot
Ylihärmän Junkkarit/Jääkarhut
Ylöjärven Pallo
Ylöjärven Ryhti/Keltaiset
Ylöjärven Ryhti/Mustat
Ylöjärven Ryhti/Punaiset

E-tytöt tsemppisarja (77)

Alajärven Ankkurit/-08
Himangan Roima
HPK-Naiset/HPK E-Musta
HPK-Naiset/HPK E-Oranssi
HPK-Naiset/HPK E-Valkoinen
Humppilan Yri
Jalasjärven Jalas/Pantterit
Jalasjärven Jalas/Timantit
Joen Juju
Jurvan Urheilijat
JyväsLentis/Leijonat
JyväsLentis/Pantterit
JyväsLentis/Tiikerit
Järvi-Suomen Pallo
Kajaanin Kuohu
Karvian Kiri
KAUHAJOEN KARHU
Kauhavan Wisa/08-09
Kausalan Yritys/Tikrut
Kempeleen Lentopallo/Timantit
Kerimäen Lentopallo-86
Kimmo Volley/E
Kiteen Urheilijat/2
Korian Ponsi
Korpilahden Pyrintö/Delfiinit
Korpilahden Pyrintö/Salamat
Korson Veto
Kosken Kaiku/Delfiinit
Kosken Kaiku/Tähdet
Kuhmon Kiva-Lentis
Kurikan Ryhti/08-09
Kyrön Voima/KyVo
Laihian Luja/Twister
Lapin Narvi-Pallo / Tehotytöt
Lempäälän Kisa/Punaiset
Leppäveden Leppä
Liperin Taimi
Loimaan Jankko/Tytöt
Mikkelin Passarit
MUHOS-VOLLEY 96
Mäntyharjun Virkistys/E-tytöt
NILSIÄN NUJAKKA
Nurmon Jymy/Pirtelöt
Outokummun Partio
Paimion Yritys/Timantit
Parikkalan Urheilijat/Kengut
Parikkalan Urheilijat/Tikrut
Pieksämäen Tsemppi-82/rubiinit
Pieksämäen Tsemppi-82/safiirit
Pieksämäen Tsemppi-82/smaragdit
Pielaveden Sampo/1
Pielaveden Sampo/2
Puijo Wolley Juniorit/1
Puijo Wolley Juniorit/2
PuMa-Volley/PuMa Leopardit
PuMa-Volley/PuMaFt
Raision Loimu Juniorit/ET
Ristiinan Urheilijat/E-tytöt
Ruokolahden Raju
Salon Viesti
Salpis/PINK
Someron Pallo/E2
Someron Pallo/Keltaiset
Säkylän Urheilijat/Sininen
Säkylän Urheilijat/Vihreä
Tähti Volley (Sodankylä)
Vaasan Kiisto/Hattarat
Vaasan Kiisto/karkit
Vammalan Lentopallo/Daim
Vampulan Urheilijat
Vesannon Urheilijat/Nopiat
Vesilahden Visa/A
Vesilahden Visa/B
Virtain Veikot
WoVo Rovaniemi/E2 Coca-Colat
WoVo Rovaniemi/Emojit
Ypäjän Yllätys

F-tytöt supersarja (22)

Euran Raiku/Helmet
Euran Raiku/Vauhdit
HPK-Naiset/HPK F-Musta
HPK-Naiset/HPK F-Oranssi
Kauhavan Wisa/F-tytöt
Kausalan Yritys/Leijonat
Kausalan Yritys/Seeprat
Kempeleen Lentopallo/Herhiläiset
Kerimäen Lentopallo-86
Korian Ponsi
Korpilahden Pyrintö/Tupsukorvat
Laihian Luja/Flikat
Laihian Luja/Neirit
Nurmon Jymy/Tulipallot
Oriveden Ponnistus/super
Petäjäveden Petäjäiset
Porvoon NMKY
Someron Pallo/F
Vaasan Kiisto/Valkoiset
Vammalan Lentopallo/Musta
Vammalan Lentopallo/Punainen
Vieremän Lentopallo-92/F

F-tytöt tsemppisarja (43)

A-Volley
Alajärven Ankkurit/Keltaiset
Alajärven Ankkurit/siniset
FC-57
Iisalmen Visa
Jalasjärven Jalas/Supernova
JyväsLentis
KAUHAJOEN KARHU/Karhut
KAUHAJOEN KARHU/Pandat
Kausalan Yritys/Kengurut
Kempeleen Lentopallo/Ampiaiset
Kempeleen Lentopallo/Kimalaiset
Kempeleen Lentopallo/Mehiläiset
Kiteen Urheilijat/1
Kiteen Urheilijat/2
Korpilahden Pyrintö/Töpöhännät
Kuhmon Kiva-Lentis
Kuusamon Pallo-Karhut
Laihian Luja/Pikku nallet
Lapin Sudet
Mikkelin Passarit
MUHOS-VOLLEY 96
NILSIÄN NUJAKKA/F
Nurmon Jymy/Annat
Nurmon Jymy/Elsat
Oriveden Ponnistus/tsemppi
Pielaveden Sampo
Ristiinan Urheilijat/F-tytöt
Sotkamon Jymy/Bubble Guppies
Sotkuman Haka
Tervon Urheilijat
Tähti Volley (Sodankylä)
Vaasan Kiisto/Mustat
Vaasan Kiisto/Vihreät
Vammalan Lentopallo/Fuksia
Vammalan Lentopallo/Tsemppi
Vesannon Urheilijat/Pinkkiset
Vieremän Lentopallo-92
WoVo Rovaniemi/SuperHop
WoVo Rovaniemi/SuperPop
Ylihärmän Junkkarit/Koriat
Ylihärmän Junkkarit/Soriat
Ylöjärven Ryhti/Tähdet